Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
wantedvocal demiş ki:
orhun_7 demiş ki:
hilal_80 demiş ki:
çakılcım "michelle" için teşekkür ederim,çok mutlu oldum.U2 "one" da süper olmuş. :D

orhun bu sözüm sana;İnşallah bodrumda kulağına su kaçar da,wanted' ı dinleyemezsin.çık aradan diorum,başka da bişey demiyorum... :evil:

ne kadar ayıp yaww 40 yılda bir gittik tatil yaptık gelemedin bizle diye yapıosun bunları haftayada sen git yahuuu :D:D

bodrum günleri çok çılgın geçio hakkaten de:)
müzik, voleybol(!) falan herkesleri bodruma bekleris. ama orhin bi daha maç yapmaya cesaret edemez herhalde onu bilemiyorum tabii :)

hilalcim michelle'ler senin için bir dahaki bios akşamında ve bodrum
günlerinde görüşçez zaten herkese selamlar :)

dişe diş kana kan intikam diyorum sana çakılll!!! Bu hafta görüceksin sen gömcem seni kumlara....

Yine geldik çarşamba gününe Wanted bu gecede biosta....

hayatımızda bi değişiklik yapıp,çarşamba bios'a wanted'ı dinlemeye mi gitsek ya da herzamanki gibi yine çarşamba bios'a wanted'ı dinlemeye mi gitsek acaba,karar veremedim.ne dersin orhun?

yok yok bence biz yine hayatımızda bi değişiklik yapıp wanted ı dinlemeye çarşamba günü bios a gidelim hatta kesin gidelim..

ben enginin kardeşi deniz ....ben sizi sadece 2 kere dinledim ama gerçekten size hayran kaldım hepiniz çok iii çalıosunuz.çok başarılısınız...bodrumdaki ününüzü duyuyorum....ve bi gün benide götürmenizi hayal ediyorum...abim olsa şuan burda sadece hayla ettiğinle kalırsn derdi :: :D neyse hepinize başarılar
görüşürük...
buarada orhuncum geldin ama görüşmek kısmet olmadı hani tatil bitio ama bi görüşseydik ii olurdu hani :D

bence süper bir grup,
özellikle çağılın sesi nefis. bunları bir müzisyen gözüyle yazıyorum. kendisini çok iyi yetiştirmiş. grubun diğer üyeleri de gayet başarılı, işlerini çok iyi bilen adamlar. ne diyeyim bravoo!!!
bu hafta çağılı sahnede görememiş olsak da(galiba rahatsızmış geçmiş olsun dileklerim iletiyorum) grup performansı yine de iyiydi.
mutlaka dinleyin derim.
wanted'a başarılar.

lütfen cvp...

Arkadaşlar bi terslik yok değil mi? Endişeleniyorum...

Re: lütfen cvp...

ihavenonation demiş ki:
Arkadaşlar bi terslik yok değil mi? Endişeleniyorum...

neler oluyo arkadaslar :):):) gelmeyi dusunuyoruz bornovaya bizim icin sezon kasım3de suprizlerle baslıo..

1- Wanted ismi tarihe gomuluyor.. :)
2- Yeni isim arayısları suruyor.. Onerileriniz varsa ozel msj atabilirsiniz..
3- Yeni wanted kadrosu:

Aydok Moralıoglu (Vocal) (Eski Alive Vokalist)
Caglar Hepterlikci (Gitar) (Eski Alive Gitarist)
Engin Recepogulları (Saxafon) (Suanki Wanted Sax.cısı)
Evren Karakul (Klavye) (Suanki Wanted Klavyecisi)
Barıs Tuncel (Bass) (Suanki Wanted Bascısı)
Orcun Aktaslı (Davul) (Suanki Wanted Davulcusu)

3 Kasımdan itibaren yeni kadro ve yeni isimle sizlerleyiz.. :)
Bekleriz :)

Re: lütfen cvp...

Bide lutfen gereksiz msj atıp forumu pisletmeyelim.. Bizim hakkımızdaki yorumları biz yapsak daha iyi.. Tekrar soyluorm Bornovada calmayı dusunuyoruz.. Yer konusu suanda net degil..

Burdan haber vericez gelismeleri

haydaaa tam da çağılla "roly poly" söyleseniz pek güzel olur demeye geldim. karışmış ortalık :LOL: neyse hayırlı olsun efem izmire geldiğimde izleyeceğim uzun uzun. tarz olarak ne yapacaksınız yeni kadroyla?

BandRoll demiş ki:
haydaaa tam da çağılla "roly poly" söyleseniz pek güzel olur demeye geldim. karışmış ortalık :LOL: neyse hayırlı olsun efem izmire geldiğimde izleyeceğim uzun uzun. tarz olarak ne yapacaksınız yeni kadroyla?

Hersey bi supriz 3 Kasım büyük tarih :):)

peki logos devam ediyor mu burdan sorayım bari.. hiç olmadı orda çalın :D little willies-roly poly.. belki çalıyosunuzdur bilmiyorum tabi neyse tavsiye işte beğenirsiniz 8)

BandRoll demiş ki:
peki logos devam ediyor mu burdan sorayım bari.. hiç olmadı orda çalın :D little willies-roly poly.. belki çalıyosunuzdur bilmiyorum tabi neyse tavsiye işte beğenirsiniz 8)

Logos devam ediyor her zamanda edecek suanda oda yeni kadroyla.. ama suanda onumuzde bir proje yok logos icin ciddi hazırlık gerekiyo buyuk konserlere cıkıldıgından belki kış doneminde Ankara Uluslararası Jazz Festivali ve bir kac proje daha olabilir.. Ama suanda netleşen hic birsey yok önümüzde

Bakalm :)

Tekrar soyluorm gruba isim onerisi olanlar ö.m. atsınlar isim babası ilan edicem sizi :LOL:

eveet madem öle bende uzun süren sessizliğimi bozıyım artıkk!!!
wanted ilk kuruldugu günden beri grubun en yakınındaki insanlardan biriyim daha ötesi grubun isim babasıyım :) fakat maalesef kimsenin istemediği özel nedenler sebebiyle grup şu anda tarihe gömülüyo bununla ilgili daha fazla yorum yapmaya gerek oldugunu düşünmüyorum... Önemli olan bütün wanted üyelerini eleştirmek yermek saçma sölentiler atarak zan altında bırakmamaktır.. Bu tip kararlar anlık düşünülüp verilmiş kararlar asla değildir.. Bundan sora en büyük temenni tüm wanted üyelerine ileriki müzik yaşamlarında başarı dilemek olmalıdır.. Saygılar...

Orhun Özsoydan

BandRoll demiş ki:
Ortalık karışmış bencede. Çağıl bu gruba çok yakışıyodu ama rahatsızlığından ötürü gruptan çıkarıldı diye duydum. Üzüldüm açıkçası. Bence kesin Gökhan olayında olduğu gibi, çağların parmağı vardır bu iştede. Aydok zamanında boşuna sayıp sövmemiş.

Wanted'a ayrıca yeni kadrosuyla ve yeni ismiyle başarılar dilerim. Çok başarılı bi ekip bence işini iyi yapan adamlar toplanmış. Bide gitarda Çağlar yerine Kancanın gitaristi olsa tam olucak bence. çünkü çok iyi çalıyor size o yakışır

CosmicGirl demiş ki:
BandRoll demiş ki:
Ortalık karışmış bencede. Çağıl bu gruba çok yakışıyodu ama rahatsızlığından ötürü gruptan çıkarıldı diye duydum. Üzüldüm açıkçası. Bence kesin Gökhan olayında olduğu gibi, çağların parmağı vardır bu iştede. Aydok zamanında boşuna sayıp sövmemiş.

Wanted'a ayrıca yeni kadrosuyla ve yeni ismiyle başarılar dilerim. Çok başarılı bi ekip bence işini iyi yapan adamlar toplanmış. Bide gitarda Çağlar yerine Kancanın gitaristi olsa tam olucak bence. çünkü çok iyi çalıyor size o yakışır

Ortada kuyu var yandan geç...

CosmicGirl demiş ki:
BandRoll demiş ki:

Cosmicgirl.. gereksiz polemikler yaratıp durma..Kimsenin birbirine bisey yaptıgı yok ortada bi gariplik olsa herkes bi anda bırakır ve giderdi herkese bi zaman verildi.. Bilmedigin konular hakkında kendi kafanı mesgul etme git baska islerle ugras dinleyip eglenmene bak.. herseyin bi adabı var.. size burda tabiki o boyle yaptı bu boyle yaptıda ayrıldık diye saymıcam! Kimsede saymayacak! 2 msj once cocugun biseyden haberi yok diye sayıyordun simdi bambaska bi dunyaya gecis yaptın.. Wanted grubu benim muzige ilk basladıgım grup 5 sene once kurdugumuz bi grup yani benim grubum.. Normal hayattada arkadaslarım grup dısında..

Alive bizim işimizdi.. ama Wanted evimiz ok? Bu ayrımı yapamıyosan zaten hic bir yorum yapma

Digerine gelince kıyaslama yaptıgın adam Ozgun (Kanca) benim 10 senelik arkadasım..Muzikte kıyaslama olmaz.. Kıyasladıgın grupta 80ler hardrock calıyo biz pop&r&b bu iki muzigi kıyaslayan adamı ben zaten kaale almam.. Bu gereksiz satasmayı kapat.. O kadar dengesiz msjların varki 2 msj once satastıgın adamı 2 msj sonra ovmeye baslıyosun.. O yuzden seni kaale alan pek insanın da oldugunu sanmıyorum.. Herkes neyin ne oldugunu zaten biliyor goruyor..

Cagıl olayına gelirsek doktor yuksek seste muzik yapman yasak derken bizim ne yapmamızı bekliyodun.. Onun sayesinde para kazanıp onun kulaklarını kaybetmesini izlememizi mi? Cagıl bizim her zaman arkadasımız.. ama bu işte geriye kalan 5 kisi var..

Ben Alive'de 2 seneyi askın donem caldım ve grubun en populer zamanına beraber cıkarttık 5 kisi.. grup herkesin bırakmasıyla (davul,klavye) tamamen mesaili iş donemine gecis yaptı.. Bu kimseye gore degil bana gore de degil! Bi pislik yapmak istesek cuma-cumartesi wanted-alive caldıgımız donemde wanted'a gecerdik aydokla hem cuma-cumartesiyi alır hemde butun yaz otelde tek basımıza calardık.. Suanda hala otelde alive'yle beraberiz hepsi hala arkadasımız.. Boyle igneleyici msjlarla hic bisi ogrenemezsin! Sormasını ogren bizde cevap verelim..

Umarım durumları anlatabilmisimdir...

Sanada hayatta basarılar diliyorm..
Muzik ogren muzikle kal..
Her zaman bekleriz :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri