Flört

"Yola Devam" diye muhteşem bir parçaları var sadece onu biliyorum... Birde tabi ki Cemiyette Pişiyoruz'u... Albümü dinlemek kısmet olmadı..

Cemiyette Pişiyoruz gibi sözlerde bir Ayşe Hatun klasiği "kırcan mı belimi" kalitesi, bir "nane nane" tadı yakalamadım değil... Dinleyenlerinin tabiriyle "çok sıkı", hahah nasıl bir tabirse bu??!!

Ayrıca bu gruba teşekkür de etmek istiyorum, insanın her uzvuyla gülebilme kapasitesi olduğunu ispatlayacak sözler yazabildikleri için...

yanı bu admların hıcbırı olmasa daha mı ıyı olurdu
ıyıdır be kotuyu ıyıyı goruyosun
cok sınırlenmıssın sen sakın ol bıraz ;)
demırhan abım hosgeldın tekrar
sevgiler

lerevenoir... fransız adının peşinden koşmaktan heder oldum... allah'tan sabah akşam buralarda değilim yoksa seninle işim vardı : )) üstelik bu bahsettiğimiz grupta çok enteresan taraflar var... niye görmek istemezsin anlamam...

abı buralarda onyargı mı dolasıyor bana mı oyle geldı ben severim mor ve otesını hadı objektıfı bende o kadar sevmem ama en azından adamlar bız daha vıtamınken bu ıse baslamıslar halada devam helal olsun valla
en azından saygı bıraz

bu grubun "denize dogru" adlı şarkısı...
bu şarkıyı bana yollayabilecek varsa cevap yazsın veya msn,icq
bişi yapsın işte..

bulamadım biyerde, albümü de yok.

Yanılıyorsunuz

Subxture demiş ki:
Müziği para ve meşhur olmak için yapan samimiyetsizlikleri sonucunda bir yere varamadan kaybolmaya mahkum olan grup...
Yorumuna şahsen katılmıyorum. Bu adamların para veya meşhur olma gibi bir dertleri olsaydı prestij müzik ile anlaşmalarını bozmazlardı vede o dönemde (KİMBUNLAR) yeterince meşhurdular. Bilmiyorum hiç oturupta bu adamların şarkılarını adam akıllı dinledin mi? Sadece Subxture kardeşime söylemiorum hepinize söylüyorum.. Flört olarak piyasaya çıktıklarından beri çok sağlam 2 albüm yaptılar. kimbunlar dönemlerinden kat kat daha iyidir. Grupda hem vokal hem bas çalan Ozan Kotra ise türkiye'deki sağlam bas gitaristlerden biridir. Çağatay Kehribar ise Ruh Adamıdır canı isteyince çok sağlam solo atan soloculardan biridir. Yani arkadaşlar hiç değilse emeğe biraz saygılı olalım içinide stüdyo ortamına giren var mıdır bilmem ama pena sesini bile engellemek için alnınızdan terler akar günlerce haftalarca tek bir şarkıyı adam akıllı çıkarmak için. Bu adamlar öyle televolelerde yok kral tv'de göreceğiniz tiplerden değil hem rock kültüründen gelme kimin klibi yayınlanıyor bu kanal ve programlarda.... Lafı Fazla Uzatmayayım... Gir www.flortmuzik.net 'e albümlerin full mp3'lerini yayınlıyorlar şuanda sunucularınıda değiştirdiler sitede yenilenmiş indir mp3'leri iyice bir dinle.....

bencede flort ii muzik yapıyordu ama kayboldu ne yazık ki
birde bence ukalaca sozler kimseye statü taraftar ya da saygı kazandırabilceğine inanamıyorum galiba anlaşıldım

Geri