Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

Carnival bu gece (11 Mayıs Perşembe) Ooze Rock Bar'da yapılacak olan Spring Party'de Vertigo ve DeTone ile birlikte sahne alacak. Parti saat 21:00'de başlıyor.

*Biletler Bornova'da kurulan standlardan ve parti öncesi Ooze Rock Bar'ın kapısından temin edilebilir.

Sözkonusu perşembe günkü parti pek güzel geçti, haber vereyim dedim. Vertigo ve DeTone'nin tüm grup elemanlarına sevgiler, teşekkürler, ellerine sağlık!

Bir de, bugün (yani 13 Mayıs 2006 Cumartesi) Kemancı'da Depeche Mode partisi var, Suitcase canlı performansı ve DJ Hickey mevcut. Dolayısıyla biz çalmıyoruz bugün, onun yerine dün çaldık ama haber veremedik burdan :)

Önümüzdeki hafta için programımızı en kısa zamanda duyuracağız, hem burdan hem de web sayfamızdan.

Dinlediğiniz, katıldığınız, eğlendiğiniz için çok teşekkürler.

"Hayat çok garip di mi, vapurlar felan?"

Sevgiler...

Carnival, bu gece (18 Mayıs 2006 Perşembe) Kemancı'da yapılacak bir partide sahne alacak.

Partide Carnival dışında 2 grup daha sahnede olacak. Saat 19:00'da başlayacak olan parti, 00:00'a dek sürecek, Carnival ise yaklaşık saat 22:00-00:00 arası sahnede olacak. Kemancı yaz tatiline girmeden evvel, sondan bir önceki performansımızdır efem.

Sevgiler, saygılar.

Dün akşam kemancı yine muhteşem bir partiye ev sahipliği yaptı.Tabiki bunda en büyük pay Carnival'indi. 500' ün üzerindeki dinamik izleyici kitlesini saatlerce coşturdu.Hatta 12'de bitmesi gereken parti 1.30 sularına dek uzadı!!3 saatlik performansları gerçekten görülesiydi...
Sanırım Kemancı bu ay sonu kapanıyor ve bu onların son çalışlarıydı:(
Kemancı'daki "Carnival" gecelerini hepimiz çok özleyeceğiz...

emre bey'i (optik II) tıbbi karadeliklere kapılmadan çekip çıkaran carnival'e teşekkürler... bu adamı sahnede izleyemedim daha ama onun devamlı sahnede olduğunu bildiğim için de mutluyum... izmir'e yolum düştüğü an dinlemek boynumun borcudur.

1 sene kadar sonra aynı sahnelerde görüşmek üzere...

clavel demiş ki:
Jeff demiş ki:
Efenim, dün gece Kemancı pek enteresandı. Kongreye gelmiş bir dolu fizikçi!
evet çok enteresandı.böyleler işte, bunların yüzünden ön yargı oluşuyor fizikçilere karşı.neyse susayım. teşekkürler carnival yine de ben eğlendim.

Özellikle temel bilimlerle uğraşan insanlar, eğlenmek için bir yere gittiklerinde, eğlenceye kendilerini kaptırmak yerine eğlencenin merkezini seyretmeyi/gözlemlemeyi tercih ediyorlar (Yani ben kendimden biliyorum :)).

[Ön yargımız yok elbette, hatta garip bir şekilde hoşuma gitti bile diyebilirim.]

Biz teşekkür ederiz, ne demek, her zaman...

uzun zamandir yoktum forumda ama sizin için laflar hazırladım :)...efenim nacizane masum isteklerimi sıralayayım ben izninizle..malum bizim muyzikıl bekgırandımıza en uygun grupsunuz hehehe mrna operim seni en derinden bu arada :)

Cock Sparrer - Romper Stomper Skinhead
Cock Sparrer - We're Coming Back
Cock Sparrer - England Belongs to Me
Cock Sparrer - Riot Squad
The Strokes & Regina Spektor- Post Modern Girls
The Strokes- Someday
The Clash - Rudie Can't Fail
The Clash - Train In Vain
The Clash - White Riot
The Clash- Clash City Rockers
The Clash - Police on my Back
The Clash - Straight To Hell
The Clash - Tommy Gun
The Clash- I'm So Bored With The USA
The Clash - The Magnificent Seven
Stone temple pilots- Creep
She Wants Revenge- Tear You Apart
Regina Spektor - Chemo Limo
Beck - Girl
T-Rex- Chariot Choogle
T.Rex - Buick Mackane
Whomadewho - Satisfaction :):)):):):):))
Portishead - Undenied

bi de şunu atlamamak lazım tabi....

beck---devil's haircut

something's wrong `cause my mind is fading
and everywhere i look there's a dead end waiting
temperature's dropping at the rotten oasis
stealing kisses from the leperous faces

heads are hanging from the garbage man trees
mouthwash jukebox gasoline
pistols are pointing at a poor man's pockets
smiling eyes ripping out of his sockets

got a devil's haircut in my mind

love machines on the sympathy crutches
discount orgies on the dropout buses
hitching a ride with the bleeding noses
coming to town with the brief case blues

something's wrong `cause my mind is fading
ghetto-blastin' disintegrating
rock 'n' roll, know what i'm sayin'
and everywhere i look there's a devil waiting

devil's haircut! in my mind!

Kısa metrajlı filmimizin son birkaç karesi, önümüzdeki haftadan itibaren Guardian Rock Bar'da izlenebilir efenim.

Ayrıntılar forum ve web sayfasından duyurulacak.

Sevgiler herkese.

Ya anlamadım bir türlü ; <neyi mi? >
üşenmedim 1 2 saatimi bütün yazıları okumak ile geçirdim. ve anlayamadım cidden. belki de benim izlediğim izmir'in en alternatif ve düzeyli grubunun başlığı en düzeysiz sohbetlerle kirletilmiş. yazık diyorum...
sitenize uğradım. süper içerik. üşenmedim bütün mp3leri indirdim ve dinliyorum. mp3 playerıma bile attım. hatta ayşe'nin o mükemmel iz bırakanlar yorumu ile düet bile yaptım onu dinliyorum :oops: Don't fear the reaper a benzedi ;) Bass a hayran kaldım. hem yazdığı şeylerden, hem müzikalitesinden, hemde bilgisinden ki bu üçü arasında da pozitif korelasyon var :LOL: neyse carnaval şu anda bizim grubu en fazla etkileyen gruplardan bir tanesi özellikle playlist açısından en fazla etkileyeni . Zira gay bar, the widow, ve kendilerine göre düzenledikleri dier şarkılar (love song, 7 nation vs..) bunları da itina ile aşırmış bulunmaktayız. ama ben kara kara yıllardır eğitimini alıp kalitesi ve güzel sesiyle şarkı söyleyen Ayşe'nin ses tellerini nasıl aşıracaz onu düşünüyorum :roll:

Çoğumuzun haberi olduğu (veya henüz olmadığı) üzere, 2005'in Ağustos ayında kurduğumuz ve son 7-8 aydır sahnede olan Carnival'ın sonuna geldik bir şekilde.

Vokalistimiz Ayşe Ertuğrul'un bundan böyle Pin-Up'ın solisti olarak müziğe devam edecek ve dolayısıyla basçımız Emre Seçkin ile İstanbul'a taşınacak olmalarından ve Carnival'ın toplama bir grup olmamasından ötürü; Carnival 2006 Haziran sonunda bitiyor.

2006 Haziran'ın sonuna dek Cumartesi günleri için bizleri davet etmiş olan Bornova Guardian Bar'da saat 21:00-01:00 saatleri arasında -bir aksilik çıkmazsa- sahnede olacağız.

Yani, en yakın buluşmamız yarın:

10 Haziran 2006 Cumartesi, 21:00-01:00, Bornova Guardian Bar.

Sevgiler herkese.

Geri