Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

sizi daha dinlemedim ama forum yazılanlar biraz fikir sahibi olmamı sağladı umarım herşey iyi gider.yakın bir zamanda dinlemek umuduyla

Dün geceki Yakup (@ Dungeon) konseri öncesi gösterdikleri performans sırasında "Killing in the Name"'de Burak Çakalöz (Punch) ve beni sahneye davet ederek uzun zaman sonra "mikrofonu ısıtmamı" sağlayan tüm Carnival üyelerine ve ayrıca Emre Seçkin'e teşekkürler..
Tam gaz devam etmeniz dileğiyle..

Can UZUNALLI

NacAdonis demiş ki:
Dün geceki Yakup (@ Dungeon) konseri öncesi gösterdikleri performans sırasında "Killing in the Name"'de Burak Çakalöz (Punch) ve beni sahneye davet ederek uzun zaman sonra "mikrofonu ısıtmamı" sağlayan tüm Carnival üyelerine ve ayrıca Emre Seçkin'e teşekkürler..

Can UZUNALLI

iste duygusal gerceklik.
saol dost. bir an once aramiza don. bi sekilde...

NacAdonis demiş ki:

Can UZUNALLI

:( gerçekten üzücü. en kısa zamanda dön artık CAN!!!

mRNA demiş ki:
iggy pop--no fun var mıydı repertuarda??ne sorsam emre var demişti de bi ara Smile kesin o da vardir...yoksa da yakışır size...

Malesef Stooges - No Fun çalmıyoruz (Sex Pistols versiyonu da başka bir lezzetlidir hani..)

Öte yandan, özellikle ben, İzmir'in canlı müzik mekanları, dinleyicileri vs. konusunda bütünüyle kuşkudayım bu ara. Başka bir müziğin, başka bir eğlence anlayışının, başka türlü bir "ortalama"nın mümkün olduğuna inanmak istiyorum. Biliyorum, öyle değil, ama biraz inansam, biraz cesaretlensem...

hımm..senden bunu duymak istemezdim emre..biraz daha acarsan sevinirim aslında...eger kastettiğin mekanlara dumanathenamorveötesi dinlemeye gelen kitleyse ..iktir et derim..hiç üstünde durmaya değmez...sizin dinleyici kitlenizin de bu adamlardan oluşması biraz da eşyanın tabiatına aykırı olur zaten..(biraz absürd olacak ama eski detone'nin bi elemanı bile the clash--i fought the law'un kurbana ait olduğunu düşünmüştü bir konuşmamızda...kim olduğu mühim değil..)ama dersen ki eğer bizim çaldıklarımızı anlamıyor bu izmir dinleyicisi; genelleme yapamasam bile sana hak veriririm..ki bu da biraz 2000'ler gençliğinin müzikal zevklerinin sınırlı, kısır ve çok renkli olmamasından kaynaklanmakta bana göre...bence çok derinlemesine düşünmene kafanı yormana gerek yok..çık abi sen ve müziğini yap..once sen eğlen ki, aynı heyecanını başkalarıyla paylaş..anlamıyorlarsa ..iktir et..gene de doğru yoldan sapma..bi zamanlar beri'de eski in progress nasılsa siz de oyle olun..herhangi bir piyasa kaygısı içine girmeyin...

yazık günah ya izmir'deki gerçek anlamda alternatif müzik dinlemek isteyen adamlara..ne biliim hafta sonlarında istanbul'da mekan mekan dolaşıp ben bu özlemimi giderebiliyorum her telden ama izmir'in de böyle bir müzikal renk ve çeşitliliği, en azından bir seçme şansına sahip olması gerektiğini düşünüyorum..yanılıyormuyum???

aysenın yakın dostu olarak ben, ve uzun bı suredır sahne performanslarını takip ettiğimden bide ben bi konusayım dedim..bence sadece izmirde deil türkiyede tutulması zor bi müzik yapıyorlar...cesaret istiyor hani..yeah yeah yeahs'ten, mars volta'dan, pj harvey'den, the cure'den vss..bi çok parcayı hakkını vererek calıolar.. aysenin vokal performansına da hayranım..dınlerken kendımden gecıyorum dıyebılırım.. ozellıkle repertuarlarının en can alıcı parcası bana gore mars volta'dan 'the widow'..dınlerken tuylerım dıken deıken oluyor.. ınsan gecmıse gıdıyor... bence dınlemeyenler fazla vakıt kaybetmeden dınlesınler derım.. carnival..sızlerı sevıyorum...

selamlar ..
Emre kardeşimizin söylediklerine katılıyorum ve destekliyorum...Özellikle bi tanesi kulağa çok hoş gelio sahnede beste çalmak...
saygilar başarilar ;)

2 dk. da olan program değişiklikleri için özür dileriz malum bornova...

cuma günleri küçükpark taksi durağında hamdi abiden sonra sahne alıyoruz.

carnival her gece şirinyer belediyesinin karsısındaki 'OKŞAN PUB'da sizlerle....hersey yalan,herkes sahtekar bir tek biz mi kaldık dünya da :)

laaaaayn laaaayn yeni dank etti siz nerde çıkıyonuz bakiim şimdi???tüh be..üzüldüm valla tüm anlaşmalar feshedildiyse..neyse eğer öyleyse de sıkmayın canınızı..sizi seviyos efem..ziktir edin ruhsuz mekan sahiplerini..hepsinin köküne kibrit suyu..

yakarım huleeeayn..:)

Geri