Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

Sanırım Carnival'ın sahnede en çok eğlendiği ve en güzel çaldığı gecelerden biriydi dün gece. Tabi izleyici faktörünü de unutmamak gerek. Hatırlayabildiğim kadarıyla Kemancı'daki hiçbir performansta kötü ve reaksiyoner olmayan izleyici yoktu..

punkhero demiş ki:
AngE demiş ki:
madonna-like a prayer çalıyoruz yetmez mi:)buarada emre bey çok yoğun olduğundan ben cewaplıyorum buaralar.arctic monkeys ler geliyo bomba gibi !

:) ı ııh yetmez..ayrica arctic monkey calacaksanız da when the sun goes down, fake tales of san fransisco ya da cigarette smoke calarsanız tadından yenmez olacağı kanaatindeyim nacizane olarak efem..saygılar...

Arctic Monkeys - When the sun goes down
Arctic Monkeys - Fake tales of San Fransisco

bir sonraki programa hazır olacak sanırım. Arctic Monkeys'in hastasıyız, tek kelimeyle!

Yine dinlemek isteyenler, kafası karışanlar, merak edenler için olabildiğince net bir program bilgisi verelim:

Carnival,

Cuma günleri Dungeon Bar'da (Bornova, 22:30-01:30)

Cumartesi günleri ise Kemancı ve Rena'da (düzensiz ve dönüşümlü olarak) sahne almaktadır. Cumartesi günleri için program aynı hafta içi güncelleneceğinden, TurkRock Forumu ya da yakın zamanda www.carnival-band.net adresinden bilgi alabilirsiniz.

Aynı şekilde, olası sürpriz haftaiçi programları da duyurulacaktır.

Müziğimize, bize destek veren herkese sonsuz teşekkürler.

Dans etmekten çekinmeyenlere: Onları birazcık daha fazla sevdiğimi gizleyemeyeceğim :)

kemancı başımın tacı:)misafir böyle ağırlanır. çok teşekkürler tüm çalışanlarına. tabi sizler olmasa bu kadar iyi olamazdı herşey.

daha daha sürprizlerimden önce başka haberlerim var..
Bu haftaki programımız;
:arrow: Cuma Dungeon
:arrow: Cumartesi Kemancı
®
(22:30 - 04:00)
saatleri arası canlı performans içinde yer alıyoruz. daha önce gelmemiş olanlara Kemancı'yı şiddetle tavsiye ediyorum.

ascii demiş ki:
daha daha sürprizlerimden önce başka haberlerim var..
Bu haftaki programımız;
:arrow: Cuma Dungeon
:arrow: Cumartesi Kemancı
®
(22:30 - 04:00)
saatleri arası canlı performans içinde yer alıyoruz. daha önce gelmemiş olanlara Kemancı'yı şiddetle tavsiye ediyorum.

Efenim, bu etkinliklerin her ikisine de 22:30-23:00 arasında başlanıyor.

3 Mart 2006 Cuma, Bornova Dungeon (w/ I.P.)
4 Mart 2006 Cumartesi, Alsancak Kemancı

ne yalan söyliyim garip bir programdı. çıkar çıkmaz tel kopunca verdiğimiz aranın gazına gelip ara vermiyelim dedik ama çal çal bitmiyor. meğer sert istiyormuşsunuz. son 3 parça güzel bağladık ama :) kargo muhabbeti modu etkileyince atmosferden ben bile biraz soğudum. dedim ya garip.

cumartesi gecesi Kemancı yine eğlenceli ve güzeldi. tabi bunda yerinde duramayan,sürekli dans eden seyircininde etkisi büyük. içlerindeki enerjiyi dışa yansıtan(hatta çalarken sahneye fırlayıp dans eden) bir izleyici kitlesine çalmak bizim için çok keyif verici oldu.
bizi herzamanki gibi çok güzel ağarlayan tüm kemancı ekibine de teşekkür....

efem bi de soyle ortaya karışık yanarlı dönerli bi please don't let be misunderstood alsak nina simone yorumuna yakın..fena olmaz mı???olmaz olmaz..:)

selamlar. öncelikle adınızı namınızı çok duydum. ben de bursada kabasakal grubunda davul çalıyorum. bu arada ayşe alinin çok yakın bir arkadaşıyım bu sayede carnival carnival kafamı ütülüo paso. umarım bir gün aynı projede sahne alma ve birbirimizi dinleme şansımız olur.
müzik yaşantınızda hepinize bol başarılar arkadaşlar.
koray

Carnival'ı ilk günlerinden beri kaçırmadan izliyorum. Onları, her geçen gün çok daha iyi ,çok daha kenetlenmiş ve tarzlarını oturtmuş olarak buluyorum . bunun en son kanıtı da Kemancı performansları. Enerjilerini öyle bi aktardılar ki seyirciye coşmayan kalmadı o "karma" toplulukta! Bence önemli olan da bu. her türden hatta her milletten insanı( italyan,amerikalı,fransız kaynıyordu içerisi) yapılan müzikle kenetlemek!
Çok teşekkürler...kaçıranlar üzülsünler çünkü buna tam anlamıyla "müzik ziyafeti" derler...

Geri