Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

öncelikle teşekkürler hersey için.bursa ile ilgili planlarımız vardı zaten.umarım en kısa sürede gerçekleşir.görüşmek dileğiyle...

chouette demiş ki:
Carnival'ı ilk günlerinden beri kaçırmadan izliyorum. Onları, her geçen gün çok daha iyi ,çok daha kenetlenmiş ve tarzlarını oturtmuş olarak buluyorum . bunun en son kanıtı da Kemancı performansları. Enerjilerini öyle bi aktardılar ki seyirciye coşmayan kalmadı o "karma" toplulukta! Bence önemli olan da bu. her türden hatta her milletten insanı( italyan,amerikalı,fransız kaynıyordu içerisi) yapılan müzikle kenetlemek!
Çok teşekkürler...kaçıranlar üzülsünler çünkü buna tam anlamıyla "müzik ziyafeti" derler...

Çok teşekkürler...

Grubun tek bayanı ve 4 bayı :) ! Daha önce de beraber sahneye çıkmıştık ama o gün yorgunluktan dikkatimi size yönlendirip dinleyememiştim.Ama dün akşam sizleri dinleme fırsatı yakalamışken kaçırmak istemedim.İlk önce şunu belirtmek istiyorum ! Emre inanlımaz iyi bir basçı.İnsanın sadece bas dinleyesi geliyor.Sakın kimse üstüne alınmasın haa :) Hepiniz çok iyisiniz ,ama ben özellikle BAS ı çok ama çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Önünüz açık yolunuz aydınlık olsun arkadaşlar. Şimdilik hepiniz sağlıcakla kalın :)

Kemancı ve dungeondan aldığımız kayıtlar var ama bu malum tonmaister(s) yüzünden profesyonel kayıtlarda duyup takdir ettiğimiz bütünlük yok. ama bazılarını editleyip bilhassa bası kısıp www.carnival-band.net adresine yerleştireceğiz. şimdilik forumu programlıyabildim. katılın sohpet edelim. www.carnival-band.net/carnival.html .
premature_boy demiş ki:
siteniz açılmıyo. acaba dinleyebileceğim kayıtlarınız var mı?

561947732_l.jpg

Aranızda gitaristiniz Emre'yi tanıma fırsatım oldu,çok çok iyi sıcak bir insan gercekten,gösterdiği ilgiden dolayı ve hayatımın şarkılarından biri Cryin'i bana ithafen söylediği için hiper mega süper vb.. teşekkür ederim..:)

nihayet çalmadıgımız bi günde çalıyosunuz......rahat rahat içip dagıtcaz galiba,tıp bayramında guardiyan,da :D,e görüşürüz artık...

Glamrulesss demiş ki:
Aranızda gitaristiniz Emre'yi tanıma fırsatım oldu,çok çok iyi sıcak bir insan gercekten,gösterdiği ilgiden dolayı ve hayatımın şarkılarından biri Cryin'i bana ithafen söylediği için hiper mega süper vb.. teşekkür ederim..:)

:oops: Estağfrullah, ben teşekkür ederim. Şarkıyı söyleyen Ayşe'ydi elbette, ben gitarlarından birini çalıyorum sadece :)

RK demiş ki:
nihayet çalmadıgımız bi günde çalıyosunuz......rahat rahat içip dagıtcaz galiba,tıp bayramında guardiyan,da :D,e görüşürüz artık...

Beraberce bişeyleri kutlamayalı uzun zaman olmuştu zaten, değil mi kardeşim? :)

efem emre bey desem ki bu deli gönül içinde bulunduğu malum ruh halinden dolayı S.O.A.D--Spiders ister en derininden...yorumunuzu merak etmekteyim..caldığınız gün atlayıp gelmeyen ne olsun Çanakkale'den..sevgiler, saygılar..hatta şarkını sözlerini de vereyim tam olsun..offf offff..

the piercing radiant moon,
the storming of poor june,
all the life running through her hair,
approaching guiding light,
our shallow years in fright,
dreams are made winding through my head,
through my head,
before you know, awake,
your lives are open wide,
the v-chip gives them sight,
all the life running through her hair,
the spiders all in tune,
the evening of the moon,
dreams are made winding through my head,
through my head,
before you know, awake
through my head,
before you know,
before you know i will be waiting all awake,
dreams are made winding through her hair,
dreams are made winding through her hair.

punkhero demiş ki:
efem emre bey desem ki bu deli gönül içinde bulunduğu malum ruh halinden dolayı S.O.A.D--Spiders ister en derininden...yorumunuzu merak etmekteyim..caldığınız gün atlayıp gelmeyen ne olsun Çanakkale'den..sevgiler, saygılar..hatta şarkını sözlerini de vereyim tam olsun..offf offff..

S.O.A.D. seven bir grup muyuz bilmiyorum açıkçası :)

hani taa bi zaman gelmiştim dinlemiştim sizi... o zaman zaten süperdiniz şimdi kimbilir nerdesinizdir... aerosmith felam harikaydı. i wanna take you to a gay bar gay bar gay bar... :LOL:

emük sana bi ses sistemi aldım, gönderiyom. sadece tek pot var üstünde :LOL:

emü, ayşe hatun evi acık temizleyin, valla içimde kalcaktı söylemeseydim. Bizim ümitle olan ev bile daa temizdi hani... Off ya söyledim kurtuldum, kuş gibi hafifledim...

o değil de sen yıllarca çal o nirvana şarkısını, nası farketmedik yaa? yuh yani, di mi emü?

hayırlı başarılar ;)

medenizme demiş ki:
hani taa bi zaman gelmiştim dinlemiştim sizi... o zaman zaten süperdiniz şimdi kimbilir nerdesinizdir... aerosmith felam harikaydı. i wanna take you to a gay bar gay bar gay bar... :LOL:

:)) ben biliyorum dungeon, kemancı, guardian dayız. gay barı repertuardan çıkardık yeni şarkılar için ama biliyorsun çıkan şarkıyıda unutmamak için arada bir çalmak lazım.

emük sana bi ses sistemi aldım, gönderiyom. sadece tek pot var üstünde :LOL:

kaç çıkışı var? :p

emü, ayşe hatun evi acık temizleyin, valla içimde kalcaktı söylemeseydim. Bizim ümitle olan ev bile daa temizdi hani... Off ya söyledim kurtuldum, kuş gibi hafifledim...

ümitle evin temizdi de melikuşla odan nasıldı? sırf daılmasın die odama eşya koymadığım günleri hatırlıyorum :) nankör.

o değil de sen yıllarca çal o nirvana şarkısını, nası farketmedik yaa? yuh yani, di mi emü?

benim hala farketmemiş olmam büyük olasılık..:). ankaralı seni :)

gelcen galiba.?. bekliyoruz

Geri