Logos (jazz) -izmir

İZMİR CAZ DERNEÐİ tarafından Amerikan Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserde LOGOS, yine harikalar yarattı, izleyenleri mest eden ve doyumsuz bir caz gecesi yaşatan konser için LOGOS' u kutluyor ve en kısa zamanda yeni bir müzik ziyafeti gerçekleştirmelerini diliyorum...

İyiki varsınız çocuklar, buarada;

"BASSçııı, hastayım sana 3 yaşımdan beriiii..." :LOL:

bolahenkg demiş ki:
abi niye ankarada böyle gruplar yok yada varda ben mi bilmiyorum(ki muhtemel şey bu:)abi sizden de ankaralı varmış varmı ankarada sizin gibi nitelikli grup
aslına bakarsan ankaradaki müzik ortamını cok iyi tanıdığımız sölenemez ama eskişehir festivalinde tanıştığımız ve ertesi sene ankaradaki festivalde de bir iki gün arayla yer aldığımız "trio topia" var ankarada.ayrıca yine o festivalde "daily" isimli bir grup daha vardı ankaradan.ama tabi bunlar sadece benim bildiklerim eminimki ankarada daha bir sürü iyi grup ve müzisyen vardır.ayrıca doğrudur logosun yarısından fazlası ankaralı.solistimiz çağıl saksofoncumuz engin ve klavyecimiz evren.yakında bi konser falan olur inşallah ankarada da gelir yine odtüyü gezeriz........

bolahenkg demiş ki:
abi niye ankarada böyle gruplar yok yada varda ben mi bilmiyorum(ki muhtemel şey bu:)abi sizden de ankaralı varmış varmı ankarada sizin gibi nitelikli grup
aslına bakarsan ankaradaki müzik ortamını cok iyi tanıdığımız sölenemez ama eskişehir festivalinde tanıştığımız ve ertesi sene ankaradaki festivalde de bir iki gün arayla yer aldığımız "trio topia" var ankarada.ayrıca yine o festivalde "daily" isimli bir grup daha vardı ankaradan.ama tabi bunlar sadece benim bildiklerim eminimki ankarada daha bir sürü iyi grup ve müzisyen vardır.ayrıca doğrudur logosun yarısından fazlası ankaralı.solistimiz çağıl saksofoncumuz engin ve klavyecimiz evren.yakında bi konser falan olur inşallah ankarada da gelir yine odtüyü gezeriz........

bolahenkg demiş ki:

Babalar Lamiya programı kaçta başlıyo? Çarşamba uğrasak olurmu? Sanırım sadece Logos olarak sahne alıyosunuz orda. Hadi kolay gele cumartesi biosta görüşürüz.

grup ismi çok hoş,
ama bu grubun varlıgından maalesef ki yeni haberim oluo
,gerçi biraz araştırma yapınca ayrı ayrı da olsa sizi dinlediğimi farkettim.
sugarblue grubuyla sanırım aynı kadro di mi :?:
az dinleme fırsatım olmustu ama begenmiştim
ve vokali Feedback grubundan biliyorum,gercekten sesi muhteşem
en kısa zamanda dinlemeye geliorumm mutlaka...

lamia pahalı bi yer yav. oranın bi patronu vardı 100 dolarlık falan purolar içiyodu. piyanist falan bi elemandı. benim amcam da geçen senelerde çaldı lamia'da. baya güzel bi yerdir.

grubu canlı dinlemek bir servete mal olacakmı gibi bir izlenim verdin dostum. jazz dinleyicisi olmasamda müzik acısından cok sey katacagına inanıyorum insana. umarım canlı dinleme fırsatı yakalarım...

valla fiyatları bilmiyorum. benim amca çaldığından beleş içerdim ben ama baya pahalı bi yer olması gerekiyo. giderken yine de hazırlıklı git dostum. noolur nolmaz. sonra tabak çanak yıkamayın :)

Arkadaşlar, bizi dinlemek isteyen hiç kimse lamia da bulaşık falan yıkamaz, abartmayın :) logos u dinlemek isteyenler orada hiçbir şekilde zorda kalmazlar merak etmeyin.birer bira bile içerek programın tamamını izleyebilirsiniz.bekleriz...

wanted_keyboard demiş ki:
bu akşam Lamia' da Türkiye' nin önde gelen caz davulcularından biri olan Ateş Tezer ile çaldık.Buradan kendisine tekrardan teşekkür ederim.

belki ATEŞ TEZER okuyamayacak teşekkürünü ama evrencim, böyle başarılı ve genç bi grupla çalma zevkini ona tattırmışınız, ne mutlu ona :LOL:

yok yav yanlış anlamayasınız pahalı bir yer olduğunu biraz abartarak söyleyeyim dedim. patron bülent bey'di galiba. seçici bir heriftir. orda çıktığınıza göre sizde iş olmalı. izmir'de olsam gelirdim dinlemeye. saygıyla selamlarım tekrar.

Geri