PreSonus FirePod kullanan varmı?

selamlar çok kanallı kayıt yapmak için PreSonus FirePod kullanan varmı diye sorucaktım. kullananlar tarafından izlenimler yorumları buraya bekliyorum.

kekinallahi demiş ki:
selamlar çok kanallı kayıt yapmak için PreSonus FirePod kullanan varmı diye sorucaktım. kullananlar tarafından izlenimler yorumları buraya bekliyorum.

Kullanmadık ama yakında bu aletten alıcaz biz de kayıtta kullanmak için. Benim öğrendiğim kadarıyla kendi işini çok iyi yapan bir alet. Yurtdışında da oldukça popüler :) Ama çok fazla detay bilmiyorum girip sitesinden okuyabileceğin şeyler dışında...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya abi bende ordan okudum ettim. bide bu standalone workstationlar gibi her işi görüyo senin dediğin gibi veya harddisc recorderlar gibi. başlangıç için çok uygun bi alet olarak düşünüyorum açıkcası. her kanala ayrı preampları , phantom power olayı ile çok kanallı kayıtta fiyat performans olarak çok mantıklı buldum.

bu başlığı açmamda esasında istediğim kullanan deneyenlerin yapacağı olumsuz yorumlar aynı fiyat aralığı içinde benzerlerinden dezavantajlarını ( tabi eğer varsa ) bilmek istiyorum.

teşekkürler saygılar

Geri