Elimle Ilgili Sorun Ve Gitar.

çok terimsel konuşuyorsunuz :) tele replika ? replikayı biliyorum yan sanayi falan telin yan sanayisi :/ :D susyum tamam. Yani quarantine roma diye bi kanal var adam orada benim gitarın tıpa tıp aynısı ile çalıyor ondaki SSS bendeki HSS bi fark olurmu :/

İtalya'da bir sokak gitaristinin videosuydu değil mi? O gitar da sıradan bir markaydı sanırım ve adam genelde single sap manyetiğinde çalıyordu. Amfisini hatırlamıyorum ama yakın bir şeyler çıkar meraklanma. Gerçi 10 watt amfiden mucize bekleme dediğim gibi.

Çalmadan bilinmez bu durumda. Ne desem boş. Senin ekipman elimden geçmedi bugüne dek. Yine de zamanında çaldığım, uyduruk, saz amfisinden bozma amfi ve gofret gövdeli gitardan oluşma sistemimden daha iyi ses elde edersin, o kesin :)

Ekleme: İlgili olmam boş vaktim olmasından kaynaklanıyor tamamen. Yoksa bir ay uğramadığım da oluyor foruma :D

Benim parmaklar kısa olduğu için sana (Nasreddin Hoca misali) damdan düşmüş birini bulmak gerekebilir. Neyse abartmayalım, daha işin başlarındansın, ders bile alsan zamanla aşacağın ayrıntılar bunlar. Dert etme :)

Geri