Bermuda (alternatıf rock) ank

grubun tarzı alternatıf rocktır ve su anda cower yapmaktadırlar kendılerıne ayıt bestelerıde var....

grubun elemanları

vokal-seyfullah bilgiç
electro-ersin erbaş
bass-fatih öztürk
davul-serdar babaeski

bermuda 3 yıldır aynı sahnede rock müzik yapıor..
okul konserleri,festivaller,bar programları,üniversite festivalleri
ile sevenlerinin,rock severlerin karşısında...

bu hafta sonu 14 ocak ta garage rock barda sahne alıyorlar ısteyenler gelıp yorumlarını yapsın saat 14 de sahne alşıcaklar

afi2xb3gn.jpg

YENİ Bİ OLŞUM...Herkes gelsin kaçırmayın derim ve sudan ucuz konser 5 ytl.. :LOL: :D :LOL:

bermuda

arkadaşlar herkesi bekliorus!!bu arada haber veriim bizim seyfo artk serhat:) vokalimiz deişti haberinis ola.dier gruplara başarılar!!
ersin(bermuda gitar..)

Bomba gibi geliyolar bermudayı dinleyin görün demek istediğimi çok kral olmuşlar helal olsun yarın saat 7 gibi andac Rockta! sahnede olucaklar herkes davetlidir.Giriş 5YTL dir yaş sınırı yoktur..

Burda yani denizlide de arkadaşlarımızın bi grubu var ve onların grubunun ismide bermuda,pop şarkıları tekrar düzenliyolar,garip bi tarzları var açıkçası...Konsept olarak isim onlara daha uygun çünkü trio yapıyorlar bu işi,ama tarz olarak eminim size daha uygun ;)
Bilgi veriyim dedim...
Başarılar ;)

UuYuRR demiş ki:
grubun tarzı alternatıf rocktır ve su anda cower yapmaktadırlar kendılerıne ayıt bestelerıde var....

grubun elemanları

vokal-seyfullah bilgiç
electro-ersin erbaş
bass-fatih öztürk
davul-serdar babaeski

bermuda 3 yıldır aynı sahnede rock müzik yapıor..
okul konserleri,festivaller,bar programları,üniversite festivalleri
ile sevenlerinin,rock severlerin karşısında...

bu hafta sonu 14 ocak ta garage rock barda sahne alıyorlar ısteyenler gelıp yorumlarını yapsın saat 14 de sahne alşıcaklar

uyur olm deıstır lan su wokal ısmını bn geldım a.q bılmıonmu alla aşkına yaf deliriom bak SEYFO YOK BEN WARIM YAF ALLA ALLA!!!

Geri