eva

maresalx demiş ki:
jokermg demiş ki:
Ben de stüdyo sandım :D

Pardon
bütün gün yumurta topuk ayakkabılarla elinde teshib gezersen kskoca studio live ı studio sanarsın :LOL:

Arkadaşlar Allah rızası için birisi şu arkadaşa saçmaladığını anlatsın :)

Ben söylesem anlamaz biliyorum ama, belki arası iyi olan birileri söylerse komik ve saçma yazılar yazarak kendini ne kadar küçük düşürdüğünü görebilir.

Adında "studio" geçen bir yeri stüdyo sanmak kadar doğal ne olabilir merak ediyorum ayrıca.
Ben İstanbul'da yaşamayan birisi olarak oradaki bütün mekanları bilmek zorunda değilim sanırım.

Asılsız saçmalıklarla beni karalamaya çalışan birisi, olsa olsa paparazzi yönetmeni olur. Sağa sola maydonoz olur, çamur atar.
Bir de belki yalakalığını yaptığı gruplardan birine günün birinde klip çekip "klip yönetmeni" payesi de alabilir.

Bu alanlarda kendisine başarılar diliyorum.

Hep böyle saçmalıklar yüzünden forumlarını işgal etmek zorunda kaldığım Eva grubundan bir kez daha özür diliyorum :)

Not: Mesaj sayım attı yine, üzgünüm.
Nazar etmeyin ne olur, çalışın sizin de olur (Anlayana) :D

Yeteeeeeeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ananızı da alın gidin bu topicten :p :p
Ya arkadaşlar bu konuları bu kadar büyütmeyin ya yani farkındasınız gereksiz tartışmalar içinde olduğunuzun fakat hala ısrarla sürdürüosunuz.

Hayır yani özelden de konuşmuosunuz onun bunun topicinden yazıosunuz ya.Bari bu insanlara saygı duyun birbirinize duymuyosanız...Bakın Eva nın stdyo live olayı gümbürtüye gitti mesela 8O 8O

mertmertmert demiş ki:
Ya arkadaşlar bu konuları bu kadar büyütmeyin ya yani farkındasınız gereksiz tartışmalar içinde olduğunuzun fakat hala ısrarla sürdürüosunuz.

Hayır yani özelden de konuşmuosunuz onun bunun topicinden yazıosunuz ya.Bari bu insanlara saygı duyun birbirinize duymuyosanız...Bakın Eva nın stdyo live olayı gümbürtüye gitti mesela 8O 8O
:):)19 Nisan daki partiyle ilgili hala poster bekliyoruz. poster gelince size daha detaylı bilgi vereceğiz.

evacik demiş ki:
mertmertmert demiş ki:

:):)19 Nisan daki partiyle ilgili hala poster bekliyoruz. poster gelince size daha detaylı bilgi vereceğiz.

Afişi daha bugün yapmaya başladık gruplardan logoları yeni temin edebiliyruz. En geç 2 gün içinde afiş burda bi aksilik olmassa.!!

Geri