eva

Hangi üç güzel bayan diye soranlara:

eva1.jpg

Yetmeyenlere:

eva2.jpg

Ama biz sadece müzikleriyle ilgileniyoruz :D

Değil mi arkadaşlar?

12subat5yr.jpg

taaaa...İstanbul'dan bizim için kalkıp gelicekler teşekkürlerimi sunuyorum burdan "Eva" grubuna.Konserde başarılar dilerim müzik kazansın.

Herkes Davetlidir..Bu konser kaçmaz...

çok teşekkürler bu organizasyonda olmak bizim için gurur verici. bu posterlerden bizim için ayırır mısınız. Ankara'ya gelince bunlardan birer tane edinip odamıza asmak istiyoruz. hatta şu an siteye de koyabiliriz. buradan kopyaladım ben. çok teşekkürler. ayrıca fotolar çok güzel olmuş çok teşekkürler. :oops:

evacik demiş ki:
çok teşekkürler bu organizasyonda olmak bizim için gurur verici. bu posterlerden bizim için ayırır mısınız. Ankara'ya gelince bunlardan birer tane edinip odamıza asmak istiyoruz. hatta şu an siteye de koyabiliriz. buradan kopyaladım ben. çok teşekkürler. ayrıca fotolar çok güzel olmuş çok teşekkürler. :oops:

Ayırırız sorun değil tabikide :) Tekrar tekrar başarılar diliyorum....
Görüşmek üzere...

evacik demiş ki:

Ayırırız sorun değil tabikide :) Tekrar tekrar başarılar diliyorum....
Görüşmek üzere...

Başlığı açan "hack-" kardeş biraz bilgi vermiş ama siz de birinci ağızdan grupla ilgili bizi biraz daha aydınlatsanız.

Varsa kayıt filan koysanız. Şöyle renk olur ses isteyenlere ;)
Hem müziğiniz hakkında fikir sahibi oluruz biraz.

Gerçi 12 Şubat'ta Ankara'daki konserinizi kaçırmayacağız ama yine de ön bilgi olur dediydim.

Sevgiler

Şu organizasyonda tek istediğimiz şöyle deli gibi eğlenmek,tatil amaçlı yani.Umarım hiç bir sorun çıkmaz:şöyle huzurlu bi şekilde geri döneriz İstanbul'a.Di mi kızlar? :)

ya bayanlar gerçekten erkeklerden daha çok sahneye yakışıyo ee nede olsa estetik yaratıklar :D gitarist arkadaş solakmış :) ya solak gitaristlerin ayrı bi havası oluyo gerçekten yazdıkları sözler olsun melodiler olsun farklı oluyo dişi kurt cobain mi geliyo yoksa :D merak ettim şimdi formunuz hayırlı olsun ankarada görüşürüz

çok teşekkür ederiz. kaydımız henüz yok yapmadık.

mertmertmert e özellikle teşekkürler çok az dinledik sizi ama yansıttığınız ruh çok hoşumuza gitti umarım herşey siziniçin çok güzel olur . cumartesi rol den önce çalmanız bence harika olmuş işinizi kaybetmediğinize çok sevindik. zten ekşilimonun kitlesi erkenden orada. biz de çarşamba başlıyoruz inşallah. bekleriz sizi.

evet solağım bu bazen sorun yaratabiliyo. mesela bi kere duygunun kafasına gitarın sapını geçirmiştim yanlışlıkla:) :)

umarız beğenirsiniz. bomba gibi gelicez oraya:D:D

kurt cobain mi:) ne haddime!!

Geri