eva

the_edge demiş ki:
eva ya cok barız bı sekılde yazma durumu var, herkes o gun ıcın kendıne yer yapıyo sankı mesela joker!! resım koymalar taksıcı agzıyla yazmalar fln ılgınc bı durum olmus neyse kolay gelsın sızlere

bu durum sizi rahatsız etti galiba :roll: ama neden rahatsız olduğunuzu anlayamadım. Her kız grubuna olmuyor mu bu tip yazılışlar? hem bu sizin tarafınızdan bakıldığında öyle yorumlanıyor gibi geliyor bana.. enteresan bi durum tabi.. hafif bir kıskançlık mı deseeemm, hasetlik mi deseeeemm, endişemi deseeemm ne desem bilemiyorum. Eva'yı başka gruplarla kıyaslamamanız gerektiğini düşünüyorum. Onlar pop rock yapıyorlar, üç kişiler ve Ankaralı bir kız grubu gibi de 3 yıldır diil sadece 7 aydır bu piyasadalar ve bu yedi ay sonunda kendi şehirlerinin dışına çıkıp sahne alacaklar. sizce bu bir başarı değilmi? onları alkışlamak varken başarıya destek vermek varken birilerinin tahtının sallandığını düşünüp enteresan düşüncelere kapılmak niyeki? Başarıya ulaşmak isteyenler bence paylaşmayı bilmeli, mütevazi olmalı ve başkalarının başarılarına destek verip alkışlamalı.. Haksız mıyım 8)

the_edge demiş ki:
eva ya cok barız bı sekılde yazma durumu var, herkes o gun ıcın kendıne yer yapıyo sankı mesela joker!! resım koymalar taksıcı agzıyla yazmalar fln ılgınc bı durum olmus neyse kolay gelsın sızlere

bu durum sizi rahatsız etti galiba :roll: ama neden rahatsız olduğunuzu anlayamadım. Her kız grubuna olmuyor mu bu tip yazılışlar? hem bu sizin tarafınızdan bakıldığında öyle yorumlanıyor gibi geliyor bana.. enteresan bi durum tabi.. hafif bir kıskançlık mı deseeemm, hasetlik mi deseeeemm, endişemi deseeemm ne desem bilemiyorum. Eva'yı başka gruplarla kıyaslamamanız gerektiğini düşünüyorum. Onlar pop rock yapıyorlar, üç kişiler ve Ankaralı bir kız grubu gibi de 3 yıldır diil sadece 7 aydır bu piyasadalar ve bu yedi ay sonunda kendi şehirlerinin dışına çıkıp sahne alacaklar. sizce bu bir başarı değilmi? onları alkışlamak varken başarıya destek vermek varken birilerinin tahtının sallandığını düşünüp enteresan düşüncelere kapılmak niyeki? Başarıya ulaşmak isteyenler bence paylaşmayı bilmeli, mütevazi olmalı ve başkalarının başarılarına destek verip alkışlamalı.. Haksız mıyım 8)

the_edge demiş ki:

valla bayan kımlıklerını ortbas ederler derken utandıklarını fln dusununerek demedım. eva yı sadece bayan grubu oldugu ıcın seven ızleyen dınleyenlere yonelık dedım yanı okadar ıyı calarlarkı umarım, bazı gurp elemanı ve muzısyenlerın aklı asagıdan yukarıya cıkar.. sımdı tekrar soruyorum sızlere eva sırf 3 bayandan olustugu ıcın daha bı fazla ılgılısınız haksızmıyım

arkadaşlar daha biz gelmeden birbiriniz yediniz. bu beni üzdü açıkçası. keşke erkek olarak dünyaya gelseymişim duymayacaktım bu lafların hiçbirini.

o e-postayı da ben yazmıştım. "eva her derde deva" da ufak bi espriydi sahnede yaptığımız. bu cümleden bile çıkarılan anlamlara şaşıyorum. müzik hepimizin müziği, gruplar hepimizin dinlediği. neden olayı bu boyuta getirdğinizi anlayamıyorum gerçekten. kimsenin burada kötü niyetli olmak istemedğini biliyorum ama muhabbetler çok yanlış yerlere gidiyor keşke böyle olmasaydı. bu boyuta getirenler utansın diyorum.

insanların grubu dinleme amaçları farklı olabilir ama çıkan sonuç müziktir ve dinlemeden alınan hazdır. birçok kız da solisti (mesela) yakışıklı diye bi grubu dinleye gidebilir bunlar doğaldır ama napar danseder müzik dinler. bakın biz 7 aydır bu grup için emek sarfediyoruz bunların öncesi de var siz ise bunları gözardı edip konuları nerelere getiriyosunuz.

valla bayan kımlıklerını ortbas ederler

bu ne demek? bayan olmak çok mu kötü bişey. ben erkek değilim ki tabiki gitarı neysem o gibi çalıcam. bu kadar bayanları aşağılayıcı bir mesaj görmedim umarımbir daha da görmem. ne alıp veremediğiniz var bayanlarla anlamıyorum ki.

habbecik demiş ki:
the_edge demiş ki:

bu durum sizi rahatsız etti galiba :roll: ama neden rahatsız olduğunuzu anlayamadım. Her kız grubuna olmuyor mu bu tip yazılışlar? hem bu sizin tarafınızdan bakıldığında öyle yorumlanıyor gibi geliyor bana.. enteresan bi durum tabi.. hafif bir kıskançlık mı deseeemm, hasetlik mi deseeeemm, endişemi deseeemm ne desem bilemiyorum.
Eva'yı başka gruplarla kıyaslamamanız gerektiğini düşünüyorum.
Onlar pop rock yapıyorlar, üç kişiler ve Ankaralı bir kız grubu gibi de 3 yıldır diil sadece 7 aydır bu piyasadalar ve bu yedi ay sonunda kendi şehirlerinin dışına çıkıp sahne alacaklar. sizce bu bir başarı değilmi? onları alkışlamak varken başarıya destek vermek varken birilerinin tahtının sallandığını düşünüp enteresan düşüncelere kapılmak niyeki? Başarıya ulaşmak isteyenler bence paylaşmayı bilmeli, mütevazi olmalı ve başkalarının başarılarına destek verip alkışlamalı.. Haksız mıyım 8)

Eva'yı alkışlıyoruz, takdir ediyoruz taksici camiası olarak :D

Piyasada daha çok kız grubu görmek istiyoruz.
Sahnede resim yapsalar da farketmez bize, abazayız biz :D

Pazar günü çalışmıyoruz, kimse boşuna Ankara'da taksi aramasın.
Cümbür cemaat konsere geliyoruz.

Eva, her derde deva :D

Yürü be Eva, kim tutar sizi...

ilgınc bı durum var ortada ben bayanları asagılamadım sadece sızı sadece bayan oldugunuz ıcın ızlemeye gelen, buraya msj yazanları elestırdım ama sanırım herkes bu durumdan memnun.. jokermg hakkaten cok ılgınc bı adamsın aslında ama uzuldum durumuna cunku hakkaten cok barız bı sekılde eva yla ılgın sadece bayan grubu olmalarından ve ustune bıde muzısyensın ama muzıklerını hıc merak etmedıgınden emınım ıste ben jokermg gıbılerıne laf etmıstım ama her nasıl olduysa uste cıkmayı basardılar neyse hepınıze o konser organızasyonunda basarılar

the_edge demiş ki:
ilgınc bı durum var ortada ben bayanları asagılamadım sadece sızı sadece bayan oldugunuz ıcın ızlemeye gelen, buraya msj yazanları elestırdım ama sanırım herkes bu durumdan memnun.. jokermg hakkaten cok ılgınc bı adamsın aslında ama uzuldum durumuna cunku hakkaten cok barız bı sekılde eva yla ılgın sadece bayan grubu olmalarından ve ustune bıde muzısyensın ama muzıklerını hıc merak etmedıgınden emınım ıste ben jokermg gıbılerıne laf etmıstım ama her nasıl olduysa uste cıkmayı basardılar neyse hepınıze o konser organızasyonunda basarılar
the_edge bence jokermg seni ciddi ye alıp sana cewap bile wermemiş daha diye üsteliosun ki

Kardeş, ilginç bir insan olduğum doğrudur :)

Ama olayın şöyle bir boyutu var ki;

benim de kısmen organizasyonunun içerisinde yer aldığım (hatta İstanbul'dan gelmelerini sağladığım iki grubun da katılacağı) bir konser söz konusu pazar günü.

Bu konserin başarılı geçmesini elbette ki istiyorum çünkü iki grubu oradaki işlerini bırakıp buraya getirince insan mahçup olmak istemiyor.

Eva ise bu konserin önemli bir parçası.

Bayan vokalli veya bayanlardan oluşan gruplar her zaman organizasyonlara cazibe katmıştır.
Bunu kimse görmezden gelemez.

Bizim de vokalistimiz bayandır.
Ve sesi kadar sahnedeki estetik açısından da bize çok şey katmaktadır.

Eva'nın müziğini elbette ki merak ediyorum.

Öte yandan ima edildiği gibi kurmakta olduğum hayaller filan yok.
Ama insan vücudundaki hormonların nezaman ne yapacağı belli olmaz :)

Güzel bayanların yanında her sağlıklı erkek gibi ben de etkilenebilirim.
(Cinsellik konusundaki düşüncelerimi
http://www.turkrock.com/ftopic23974.html
başlığında ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz, burayı bu konularla daha fazla işgal etmek anlamsız)

Her neyse.
Elbette burada müzik konuşmamız gerekiyor ama konsere kadar elimizde veri yok ne yazık ki.

Detaylı yorumları konser sonrasında yapacağız.
Kendilerine başarılar diliyorum.

Sevgiler

Not: Keşke şu sahte nicklerin arkasına saklanmaktan vazgeçsek artık ;)

cilekessh demiş ki:
the_edge demiş ki:
the_edge bence jokermg seni ciddi ye alıp sana cewap bile wermemiş daha diye üsteliosun ki

yalaklık yapmayalım jokermg sana gıtar dersı fln verıyo sanırsam veya belkı banada ıs cıkar dıe mı dusunuyosun artık anlayamıyorum kı sızın gıbılerı

ortada memnun olunacak ya da olunmayacak bişey yok. biz bu insanların bunları yazarken ne amaçla yazdığını anlayamayız. öyle bi önyargı içine giremeyiz. herşey konser sırasında belli olur.o kadar aptal değiliz kimin oraya niçin geldiği belli olur zaten. böyle ters konuşmayı sevmem ama bu ihtiyacı hissediyorum.

the_edge demiş ki:
cilekessh demiş ki:
the_edge demiş ki:

yalaklık yapmayalım jokermg sana gıtar dersı fln verıyo sanırsam veya belkı banada ıs cıkar dıe mı dusunuyosun artık anlayamıyorum kı sızın gıbılerı
ya bi kere ben dawulcuyum merak etme senin gbi yalakalık peşinde de kosmam jokeri sadece dinledim tanımam da baska yerde belanı ara :evil:

evacik demiş ki:
ortada memnun olunacak ya da olunmayacak bişey yok. biz bu insanların bunları yazarken ne amaçla yazdığını anlayamayız. öyle bi önyargı içine giremeyiz. herşey konser sırasında belli olur.o kadar aptal değiliz kimin oraya niçin geldiği belli olur zaten. böyle ters konuşmayı sevmem ama bu ihtiyacı hissediyorum.

Gerçekten de yazılanlar arkadaşlarımızın neyin ne anlama geldiğini anlayamayacak insanlar olarak görüldüğünü ortaya çıkarıyor ki bu büyük bir saygısızlık.

Öte yandan "sizin gibiler" (biz kimsek artık, bilemiyorum. Ya da Sadrazam torunu asilzadelerle mi karşı karşıyayız o da ayrı konu) diyerek aşağılanmaya yada eleştirilmeye çalışılanların kimlikleri ve yaptıkları ayan beyan ortadayken, bu ifadelerin sahibi bu başlığa özel alınmış nickiyle vur kaç taktiği uygulayarak hiç de saygıdeğer hareket etmiyor.

Cevabı o yüzden haketmediğini düşünüyordum ama (her ne kadar işi gırgıra vurup ortamı germemeye çalışsam da) gidişat Eva grubuna zarar verebilecek boyuta ulaşınca açıklama yapmak ihtiyacı duydum.

Bu, karanlıklara saklananlara saygı duyduğum anlamına gelmiyor.

Geri kalanlara saygılar, sevgiler

Not: Eva grubundan da sebep olduğum olumsuzluklar varsa özür dilerim.

Sevgili murat sana bu Kardeş Gardaaaşşşşşşş gibi kelimeleri hic yakıştıramıyorum yaa
manhattanda cıkıpta ortalıkta boyle Kardaşşş die gezmen abes olmuyormu :LOL:

Bana laf atmak da moda mı oldu nedir :)

"Kardeş" lafını severim.
Anlamını bilmeyenler yada tam olarak kavrayamayanlar araştırıp öğrensinler.
"Gardaş" dediğim ise pek görülmemiştir.
Sevmeyenlere birşey diyemem.

Mesaj sayımı arttırmak için zırt pırt yazdığımın ima edilmesi çok komik.
Mesaj sayısına madalya mı veriyorlar?

Ayrıca yüzdeye vurulursa içeriği zayıf mesajlarım çok azdır.
Bunu nereden çıkarttığını hakikaten anlamadım.

Bu garip sataşmalara burada cevap vermek zorunda kaldığım için tekrar özür diliyorum.

Bizim, merkezinde rock olan, zaman zaman popa zaman zaman hard rock'a kayan bir repetuarımız var diyebilirim kısaca.

Aslında bu başlıkta bu soruyu benim sormam gerekirdi :)
Ama bazı arkadaşlar yanlış anlayabilir.
Muhabbet kurmaya çalıştığım sanılablir ;)

Teknik konularda "barker" nickli Onursal kardeş daha sağlıklı bilgi verebilir.
Ama sanırım amfi olacak.
İstanbul'dan taşımanızın zor olacağı düşünülerek bu konuda hazırlık yapılacağını tahmin ediyorum.

Geri