Emre Aydın

Emre Aydın a solo kariyerinde başarılar diliyorum.Bence süper olacak.Belki Bir Gün Özlersin şu ana kadar dinlediğim en güzel şarkı.Tekrar tekrar dinledim,hala dinliyorum.

Sil gözünün yalnızlıklarını
O an fısılda duvarlara adımı
Bin bıçak var sırtımda
Biniyle de adaşsın
Herbiri hayran sana.......

mükemmel bi şarkı bu ya!!!

belki bir gün özlersin ...
başka adamlarla
başka şehirlerde yürürken .

okuduğun ilk roman
sevdiğin ilk adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
belki dolar gözlerin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

seçtiğin bu hayat
geçtiğin son adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
sessiz harfler seçersin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...

belki bir gün özlersin ...

sil gözünün yalnızlıklarını ...
o an fısılda duvarlara adımı .
bin bıçak var sırtımda ,
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana ...

Sarkiyii dinledim ve cok begendim.. yane bekliordum ama bukadarini beklemiyordum gercekten cok iyii, albumu dort gozle bekliyorummm ;)

Bende Emre Aydin'a solo kariyerinde basarilar diliyorum...

Belki bir gün özlersin gerçekten güzel olmuş..
Hareket vakti çok ama çok sevdiğim bir sarkı umay umay'ın yorumuna bitiyordum ve emre'nin yorumunuda cok fazla merak ediyorum...
Görcez bakalım :D
Bekliyoruz...
Nuwanda izninle röportajını www.baris-akarsu.com sitesine ekliyorum umarım bir sakıncası yoktur...

Malesef hak ettiği yerde olmayan biri Emre Aydın müzik piyasasında ki bi çok kişi gibi... Ama umarım bu albümle süper şeyler başarıcak, şarkı da çok güzel zaten, albümü de merakla bekliyoruz... :) Ve aynı şekilde Hareket Vakti'ni Umay Umay'dan duymaya o kadar alıştık ve o yorumu o kadar çok beğendik ki, darısı Emre'nin başına inşala :) Gerçi Cover yapmak için o şarkıyı seçtiği için bile tebrik edilmesi gerekiyo bence :)

orjinal albümü alınması gereken bir kişidir.mp3 e yumulursak yine bi daha ne belki bigün özlersin deris ne de hareket vaktini emreden güzelce dinleriz.onun için albümün orjinalini alın.diğer şarkılarda belki bigün özlersin kadar güzel.hatta daha güzel ;)

albümde bir sürpiz mi olacak ne =)

aman yahu az kaldı zaten

şaşırmanıza şaşırmayacağım

bu denli kaliteli bi albümü görmeniz gerek

bekleyin az daha ;)

nuwanda demiş ki:
Ekleyin bakalım.. Aslında izin vermem ama bu seferlik ekleyin. İlerde kıl olursam dava açarım :)

ekledim emrah teşekkürler... Bunu izninin delili olarak saklıyorum ;)
saygılar
Freedom
özgürv

Ben Hareket vaktini Emre'den dinlerken de Umay umay'dan aldıgım tadı alacağıma inanıyorumm....

ben bu sesi özlemişim...
lise 2 yazı.üniversteye hazırlanıyodum,üzerinden seneler geçti,tekrar geldin ha...
bir bıçak var sırtımda,biniylede adaşsın
güzel yazmışsın ne diyim...
tıpkı sen ve ben ikimiz,kabul et en dipteyiz gibi....
hareket vakti evet tekrar yeni birinden dinlemesi gereken bir şarkı
sen yine olduğun gibi kal,misafirim bu şehirde
ne güzel yapmışsın ne diyim..
bu arada önceden sık sık girerdin foruma ve cvpsız bırakmazdın mesajları nerelerdesin?
yeniden söleyim ben çok özlemişim bu sesi
tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum

her ne kadar 6.cadde albumunu de cok seviyor olsam da , belki bir gün ozlersin şarkısında çok daha iyi bir mixaj buldum.. Şarkının ruhuna, ihtiva ettiği anlama, emre'nin söyleyişine kesinlikle denecek en ufak kötü şey bulamıyorum. Her şey çok güzel..

Emre'cim ellerine ağzına sağlık tekrar.. Umarım hep daha iyiye daha güzele...

DN: şarkının 15. saniyesinde giren ve sonra sözlerde gitarın arkasında seyreden ses çok hoşuma gitti.

belki bir gün özlersim çok güzel bir şarkı teşekkürler albümü sabırsızlıkla bekliyoruz,2 gündür sürekli dinliyorum bu şarkıyı off harbiden çok güzel ya .