Emre Aydın

bu ülkede albüm öncesi single çıkarma durumları zor olduğu için (en azından alternatif piyasada) bu doğru bir harekettir..dünyada örnekleri de sayısızdır.

netten şarkı yayma kusturduysa indirme arkadaşım.insanlar emek verip , zor şartlar altında kayıt yapıyolar ve bir şekilde bunu sunmak istiyorlar.bunun için en doğru yöntem de internet.ne var bunda..indirmezsin olur biter.hayret ya :D

cin ali madem moda oldu yap bi şarkı yay güveniyosan kendine merak etme her şarkı yayılmaz bu internette biraz cesaret ister. Ben buyum dedirten olaydır ayrıca netten yayma gibi bir derdimiz yok www.altincicadde.net te tüm albumu koymuştuk şimdide emre abinin kafası şişirdim koyalım koıyalım diye koyduk yoksa 25er saniye koyulacaktı yada demir demirjkan gibi satacaktık nette. Albüm de yolda geliyor şirket uygun bi zaman aryıor çıkarmak için yoksa herşey hazır

bu ekonomik şartlarda alacağımız albüm hakkında ufak da olsa bir fikir sahibi olmak bence hiç dekötü bir eylem değil .o yüzden kim ne ders desin nette dinlerim şarkıyı eğer beğenirsem emeğe saygı babında albümüde hiç çekinmeden parasını verip alırım

Güzel sözler, güzel müzik, güzel yorum.. Tebrikler Emre Aydın.. Asıl "Hareket Vakti" ni nasıl yorumladığını merak ediyorum. Yakında dinlerim umarım. :)

pink_dreams demiş ki:
bu ekonomik şartlarda alacağımız albüm hakkında ufak da olsa bir fikir sahibi olmak bence hiç dekötü bir eylem değil .o yüzden kim ne ders desin nette dinlerim şarkıyı eğer beğenirsem emeğe saygı babında albümüde hiç çekinmeden parasını verip alırım
olurmu abi dünya kadar reklam parası harcamazsak oraya buraya afiş asmazsak, yazarların poposuna yapışmazsak olurmu hiç. Mümkünmü abi imkanı yok kaliteli müziği hissederim diyor birileri :)

İyice coştum neyse :) İşte şarkıyı indirtiyoruz indirtmeyenler utansın :)

nuwanda demiş ki:
pink_dreams demiş ki:
olurmu abi dünya kadar reklam parası harcamazsak oraya buraya afiş asmazsak, yazarların poposuna yapışmazsak olurmu hiç. Mümkünmü abi imkanı yok kaliteli müziği hissederim diyor birileri :)

İyice coştum neyse :) İşte şarkıyı indirtiyoruz indirtmeyenler utansın :)

emre aydının albümü hangi şirketten çıkıcak

yani...dünyanın en emperyalist ülkelerinin kapitalist şirketleri...reklam parası harcamıycak.. oraya buraya afiş asmıycak. yazarların poposuna yapışmak değil ama basın danışmanlarını koşturmıycak mümkün mü abi imkanı yok..bu nete düşme hikayesi artık bir pazarlama modeli..isteyen istediğini yapsın ama bunun alın sevgili arkadaşlar bedava dinletyin şarkımı önceden size örnek veriyorum ki bilmediğiniz bi malı almayın kavunun popsunu koklayın öle alın sebebiyle nete verilmiyor......hadiiiiiii

Canım benim daha album çıkmadı çıksa yapacaklar onuda zaten ama biz dinleyinde tahmini almayın diye ful mp3 koyduk. Yok sen önsezilerine güvenerek alacaksan piyadsa rocker kaynıo. Kapitalizm MÖarksizim felekizm ne alaka. Adam kendi istemedi ben öttüm durdum başında koydum diyorum sen hala izm izm. İşimiz var... neyse sen haklısın Kahrolsun Amerikan emperyalizmi.... töbe yarabbi ya

ya arkadaşlar ya benim demek istediğim anlaşılmadı ya da anlatamadım ama herneye özet olarak şunu söylim ozman ben emrenin yeni şarkılarından bir kaçını dinledim ve çok da beğendim.albüm çıkarçıkmazda almayı düşünüyorum.

Geri