Emre Aydın

Aramızdan bir arkadaşımızın bu şekilde kendini gösterebilmesi gerçekten hepimizi mutlu etti. İnşallah aynı çizgide başarılarını sürdürür.

Çok bekledik emreyi ha çıktı ha çıkacak derken albümü dinledim, bildiğim şarkılarını tekrar albümde dinlemek hiç hoş olmadı , afili yalnızlık dışında diğerlerinin kalitesi düşünülür... sesi muhteşem emrenin eyw ama canlı performansta eşlik eden müzisyenleri kaliteli bulmadım ya emre yazık oluyor albüme ve sana yüxexes performansı da kötüydü ... ben sesine hayranım daha kaliteli albümler bekliyorum...

siyahnur demiş ki:
Çok bekledik emreyi ha çıktı ha çıkacak derken albümü dinledim, bildiğim şarkılarını tekrar albümde dinlemek hiç hoş olmadı , afili yalnızlık dışında diğerlerinin kalitesi düşünülür... sesi muhteşem emrenin eyw ama canlı performansta eşlik eden müzisyenleri kaliteli bulmadım ya emre yazık oluyor albüme ve sana yüxexes performansı da kötüydü ... ben sesine hayranım daha kaliteli albümler bekliyorum...

bunları okuyunca çok şaşırdım çünkü Yusuf olsun,Gözde olsun performansları çok iyiydi.Dream tvdeki canlı performansını izleyince doğrusu biraz garipsedim normalde dinlediğim Emre Aydın sesine benzemiyordu ama Eskişehir Konserine gidince bu garipsemem yok oldu aksine yedi bin kat daha arttı hayranlığım :) çünkü performansı,sesi süper hatta süper ötesiydi.İşte budur dedim.Ayrıca konser okadar kalabalıktıki kımıldıycak yer yoktu desem abartmış olmam.Emre Aydın hakkında yorum yapanlar birde canlı canlı izlesin derim.Konsere zorla götürdüğüm 5 arkadasım su anda Emre Aydın'ı sayıklıyor.Çok bekledik ama albüm süper ötesi oldu.Ben bu başarının yok olmıyacağından eminim.daima takipteyim ;)

antalya konseri pek bir iyi idi....saat 00:00'ı geçiyordu konser başladığında... 18 yaş sınırı olması pek güzeldi... emre'nin sesine ve müziğine doyduk resmen... antalya konseri her yönü ile bir başka oldu... emre'nin sahne duruşuna kadar çok özel bir konserdi... ben ailesinin akrabalarının falan orda olmasından dolayı daha bir sessiz sakin olacağını düşünürken tam tersi doldu... coştu coşturdu... inanılmız pozitif ve neşeliydi...hep bir tebessüm hakimdi yüzünde gizliden gizliye... konuşkandı...seyirci ile konuşan bir emre aydın vardı sahnede... yusufla karşılıklı bizi bizden alan bir emre aydın vardı...mekanın ses sisteminin iyi olmasıda çok çok iyi idi... doya doya dinlenesi bir konser oldu antalya konseri... ahh keşke birde o öndeki birkaç -18 liler olmasaydı konserde... emre emre diye bağırmak, atkısını suyunu kapışmak sahneye atlama girişiminde bulunmak yerine sessiz sedasız daha doğrusu sadece şarkılara eşlik ederek dinleselerdi konseri...

çok iyi işte.
Uzun süreli ilişkiniz bitmiş, ilk günlerden eser yok. Artık telefonlarına cevap vermiyordur evet bendede aynı sorun oldu. Hem bir çok kişiyle aldatıyor bizi itici evet itici tü kaka

Antibiyotik demiş ki:
davulzurna demiş ki:
emre aydın'ı canlı performans halinde sadece beyaz showda seyrettim.bi daha da dinlemedim.beğenemedim.ısınamadım.çok problemli.
beğenip beğenmemek senin elinde.saygı duyulcak bir olay.zevk meselesi.

Bir performans ile karar vermek saygı duyulacak bir olay değil. ÜStelik tv programında sound'un ayarlanmasının zorluğunuda ekleyerekten... Neyse laf olsun diye saygı duyalım sağır oldum.

Nuwanda neden insanların eleştirilerine bu kadar laf sokar gibi yaklaşıyorsun ? =) Eleştiriye gelemiyorsan yazma, Sonuçta her insan istediğini yazmakla özgür.

Emre Aydının albümünü ilk internetten download ettim, Baktım bir şeyler var, Gittim paramaya kıymadan cd'sini aldım. İyi yapacağımı biliyordum zaten. Diğer şarkıları ile bitirdi beni. '' Belki bir gün özlersin '' ile bağlatmıştı beni sesine =) Bence ikinci klibini Belki bir gün özlersin'e çekmeli. Ardından da 3. klibi '' Ve gülümsü şimdi (bebeğim) '' şarkısına gelmeli. Hele hele Ve gülümse şimdi Bebeğim isimli şarkısına bayıldım. '' Bebeğim '' kelimesini bir insan o kadar mı harika söyleyebilir ? Ayrıca Git şarkısıda muhteşem. =)

6. Cadde'de güzel şarkılar okudu, güzel sesi ile bizlere yakınlaştı. Şimdi mükemmel yolda ilerliyor. Bizlere bu kadar güzel müzik zevk'i verdiğin için Teşekkürler Emre abi.

Abicim eleştiri var, eleştiri var. Adam gitmiş Beyaz Show'daki Canlı Performans'ı beğenmeyip adamı bi daha dinlemek istememiş. Saygı duya duya bir hal olduk artık.

Emre Aydın sevmemek aykırılık değil, aaa bunu herkes seviyor bari ben sevmeyim diye bahane üretmek eziklik. Aykırılık değil.

Beyaz Show'da beğenmedin eee madem bu kadar canlı performans bilgin var TV'deki canlı performansın veriminin gerçeği (iyi yada kötü) yansıtmayacağınıda bilirsin.

Eleştiriye gelemiyorsan yazma diye bişey yok güzel arkadaşım eleştireye cevapları kaldıramayan yazmasın :)

Albümünü baştan sona dinleme fırsatım oldu ve gerçekten çok başarılı.Ve Gülümse Şimdi ve Bu Kez Anladım favorilerim ama diğerlerinin de yeri farklı.Fakat Beyaz Show'daki canlı performansını pek beğenmedim.Ama olsun o kadar da :p

nuwanda demiş ki:
Abicim eleştiri var, eleştiri var. Adam gitmiş Beyaz Show'daki Canlı Performans'ı beğenmeyip adamı bi daha dinlemek istememiş. Saygı duya duya bir hal olduk artık.

Emre Aydın sevmemek aykırılık değil, aaa bunu herkes seviyor bari ben sevmeyim diye bahane üretmek eziklik. Aykırılık değil.

Beyaz Show'da beğenmedin eee madem bu kadar canlı performans bilgin var TV'deki canlı performansın veriminin gerçeği (iyi yada kötü) yansıtmayacağınıda bilirsin.

Eleştiriye gelemiyorsan yazma diye bişey yok güzel arkadaşım eleştireye cevapları kaldıramayan yazmasın :)

bahane üretmek? eziklik?
olmadı.seni artık okumuyorum.

Geri