Emre Aydın

Tüh... Ne yaptım ben şimdi. !

Anlamadığım olay nedir biliyormusunuz. Takipçisi olmadığınız bir adamın forumunda sevmediğinizi bi kere belirttikten sonra neden sürekli birşeyler arama çabasında olunduğu ve neden sürekli o forumun gezildiği...

Neyse...

30 Aralık Cumartesi Makina, KANAL D
Emre Aydın konuk olacak...

nuwanda demiş ki:

Anlamadığım olay nedir biliyormusunuz. Takipçisi olmadığınız bir adamın forumunda sevmediğinizi bi kere belirttikten sonra neden sürekli birşeyler Arama çabasında olunduğu ve neden sürekli o forumun gezildiği...

Neyse...

emrah boşver beğenen beğensin beğenmeyen beğenmesin.ister bi performansa bakıp beğenmedim desin.sonuçta emre daha da çok ekranlarda gözüken bir insan illaki beğeneceği bi performansı çıkar.belki de hiç beğenmez.bi kaseti ilk dinlediğinde sevmeyebilirsin sonra sonra alışırsın beğenirsin.onun gibi bir şey bu da.onun için saygı duymak lazım.

Antibiyotik demiş ki:
nuwanda demiş ki:

Anlamadığım olay nedir biliyormusunuz. Takipçisi olmadığınız bir adamın forumunda sevmediğinizi bi kere belirttikten sonra neden sürekli birşeyler <a href="gate.html?name=Forums&file=search">Arama</a> çabasında olunduğu ve neden sürekli o forumun gezildiği...

Neyse...

emrah boşver beğenen beğensin beğenmeyen beğenmesin.ister bi performansa bakıp beğenmedim desin.sonuçta emre daha da çok ekranlarda gözüken bir insan illaki beğeneceği bi performansı çıkar.belki de hiç beğenmez.bi kaseti ilk dinlediğinde sevmeyebilirsin sonra sonra alışırsın beğenirsin.onun gibi bir şey bu da.onun için saygı duymak lazım.

oh be yaw.

okumuyorum dedim ama senin rahat duracağın yok. kaşınıyorsun.
Anlamadığın olay işte.Anlamamışsın. Anlamadığın konuda konuşma.arama çabam olduğunu nereden çıkardın? ne çabası yaw? gezeceğim yeri sen mi belirleyeceksin? sen sadece sevdiğin adamların forumlarında mı geziyorsun? sürekli herkesi övüyor musun? iyi düşün :!:
sadece beğenmediğimi ve ısınamadığımı ve gerekçe olarak da çok problemli (söz-müzik) gördüğümü söylememe rağmen konuyu buraya kadar sürekleyen sensin. körü körüne fanatiksin.kusura bakma.ya da görevin bu :!:
müzik dinle müzik.ne kadar müzik dinlersen söylediklerimi ve ne söylemek istediğimi o kadar anlarsın.
albümü baştan sona dinledim.bütün şarkılar birbirine benziyor.kasvetli.karamsar.sanki hepsi aynı tondanmış gibi.ya da bende uyandırdığı his o.
emre aydın adıyla forum açtıysan bunları okumaya katlanmasını öğreneceksin.mecbursun.
35 yaşımdayım.35 senedir müzik dinliyorum.35 senedir duyduklarımdan farklı birşey duyamadım bu albümde.
nokta ve elveda.

davulzurna demiş ki:
okumuyorum dedim ama senin rahat duracağın yok. kaşınıyorsun.
Anlamadığın olay işte.Anlamamışsın. Anlamadığın konuda konuşma.Arama çabam olduğunu nereden çıkardın? ne çabası yaw? gezeceğim yeri sen mi belirleyeceksin? sen sadece sevdiğin adamların forumlarında mı geziyorsun? sürekli herkesi övüyor musun? iyi düşün :!:
sadece beğenmediğimi ve ısınamadığımı ve gerekçe olarak da çok problemli (söz-müzik) gördüğümü söylememe rağmen konuyu buraya kadar sürekleyen sensin. körü körüne fanatiksin.kusura bakma.ya da görevin bu :!:
müzik dinle müzik.ne kadar müzik dinlersen söylediklerimi ve ne söylemek istediğimi o kadar anlarsın.
albümü baştan sona dinledim.bütün şarkılar birbirine benziyor.kasvetli.karamsar.sanki hepsi aynı tondanmış gibi.ya da bende uyandırdığı his o.
emre aydın adıyla forum açtıysan bunları okumaya katlanmasını öğreneceksin.mecbursun.
35 yaşımdayım.35 senedir müzik dinliyorum.35 senedir duyduklarımdan farklı birşey duyamadım bu albümde.
nokta ve elveda.

Sen Emrah'ı tanısaydın müzik dinle cümlesinin Emrah için kullanılmasının ne kadar komik olduğunu anlardın..tek performansa bakıp kötü demek 35 yıl müzik dinlemenin pek bir önemi olmadığını gösteriyor..
beyaz showda izledikten sonra canlı canlı dinleyip izleyince anladım tek performansa bakılmanın saçma olduğunu dediğim gibi Emre Aydın için yorum yapanlar birde canlı canlı izledikten sonra konuşsun bakalım neler değişcek ;)

Millet zannediyor ki burda uzun uzun yazınca Halk kahramanı olacak Aysegul_ boşver :) Tek yönden bakanlar bunlar artık ben sana bakmıyorum, ekşi sözlükten link veriyorum ara bul işte.

emre aydın'ı bende afilli yalnızlıkla tanıdım şu an şarkıları(kim dokunduysa sana)hariç mp3'ğmde barınıyo nedense o şarkıya uyuz oldum başında yapmaaa diyo ya vs vs..efendi bi kişilk

BlueJean dergisi yılın en iyileri ödüllerinde;

Aday gösterildiği dört daldada ödülü emreaydın kazandı.

En iyi şarkı
En iyi video klip
En iyi çıkış dallarında birinci olan emreaydın'ın yanı sıra Afili Yalnızlık Albümünün produktoru Haluk Kurosman'da en iyi produtktor dalında birinci oldu.

Dream Dergi ödüllerinde;

en iyi yerli şarkıcı===>emre aydın
en iyi yeni yerli şarkıcı===>emre aydın
en iyi yerli albüm===>afili yalnızlık
en iyi yerli albüm===>afili yalnızlık
en iyi yerli video===>afili yalnızlık(malesef bu konuda tam birinci sayılmaz,çakkıdıyla 1. liği paylaşmış)

bence bu adamin sesi guzel birde sarkilarin sozleriyle uyumlu olunca cok daha guzel seyler cikiyor ortaya daha sert muzik yapabilirdi konusunda pek bi bilgim yok ama bence su anki muzikleri cok guzel ozellikle albumun son parcasi cok guzel sesiyle cok uyusmus

nuwanda demiş ki:
Abicim eleştiri var, eleştiri var. Adam gitmiş Beyaz Show'daki Canlı Performans'ı beğenmeyip adamı bi daha dinlemek istememiş. Saygı duya duya bir hal olduk artık.

Emre Aydın sevmemek aykırılık değil, aaa bunu herkes seviyor bari ben sevmeyim diye bahane üretmek eziklik. Aykırılık değil.

Beyaz Show'da beğenmedin eee madem bu kadar canlı performans bilgin var TV'deki canlı performansın veriminin gerçeği (iyi yada kötü) yansıtmayacağınıda bilirsin.

Eleştiriye gelemiyorsan yazma diye bişey yok güzel arkadaşım eleştireye cevapları kaldıramayan yazmasın :)

Dikkat edersen Emre Aydın forumunda farklı kişiler mesaj yazıp eleştirdiğinde sen cevap veriyorsun. Yani biri geliyor, sen ona karşılık veriyorsun, diğeri geliyor sen ona karşılık veriyorsun. Tabii ki mesaj yazabilirsin karşılık verebilirsinde, Sanki böyle Emre Aydını korumaya yönelmek ya senin yaptığın, onu aşıyor. Anlatabildim mi?

Geri