Emre Aydın

evet izlendiği an birileri buraya oraya bi yere haber uçursa süper olur... çünkü ben televizyonla pek haşır neşir olamadığım için yakalayamıyorum elimden gelmiyor yani ... umarım en yakın en yakın ve de en yakın zamanda yayınlanır artık... her akşam rüyamda başka bir senaryo, başka bir klip görüyorum... sapıttım :p

23 Şubat Cuma Aydın, Aremon Otel (Dj Güven Erkin Erkal & Aydilge & emreaydın)
24 Şubat Cumartesi Manisa, Ves Cafe (Dj Güven Erkin Erkal & Aydilge & emreaydın)
28 Şubat Çarşamba İzmir, Fuar Atlas (Dj Güven Erkin Erkal & Altüst & Aydilge & emreaydın) (Ertelendi)
01 Mart Perşembe, PowerTurk Ödül Töreni (Canlı Performans)
02 Mart Cuma Muğla, Arena Bar (Dj Güven Erkin Erkal & Altüst & Aydilge & emreaydın)
03 Mart Cumartesi Denizli, Friends Bar (Dj Güven Erkin Erkal & Altüst & Aydilge & emreaydın)
04 Mart Pazar Salihli, Salihli Belediyesi Kapalı Spor Salonu, Saat: 19.00
05 Mart Pazartesi Nazilli, Ahmet Sensan Spor Salonu, Saat: 19.00
09 Mart Cuma Ankara, SaklıFest (Bertuğ Cemil & Seksendört & emreaydın)
10 Mart Cumartesi İzmir, OozeFest (Bertuğ Cemil & Vega & emreaydın)
11 Mart Pazar Çanakkale, Kolin Otel Megaron Salonu, Saat: 19.00
12 Mart Pazartesi Edirne, Trakya Üniversitesi Spor Salonu, Saat: 20.00
13 Mart Salı Tekirdağ, Anadolu Lisesi Spor Salonu, Saat: 19.00
14 Mart Çarşamba Ankara, Gazi Üniversitesi
16 Mart Cuma Kıbrıs / Girne

emreaydın'a Land of Music Tour '07 Vol 1'in Aydın, Manisa, Muğla ve Denizli ayağında Aydilge (www.aydilge.net), Güven Erkin Erkal eşlik edecek. Bunun yanı sıra Land of Music Tour '07 Vol 1'in Muğla ve Denizli ayağında Altüst ( www.altust.org ) grubu da emreaydın'dan önce sahne alacak. Land of Music Tour '07 Vol 1'in İzmir ayağı ise ileri bir tarihe ertelendi.

9 Mart'ta Ankara Saklıkent'te düzenlenecek olan SaklıFest'te ise Bertuğ Cemil ve Seksendört emreaydın ile aynı sahneyi paylaşacak. SaklıFest'in hemen ardından 10 Mart'ta İzmir'de Ooze Bar'da düzenlenecek olan Ooze Fest'te ise emreaydın, Bertuğ Cemil ve Vega ile aynı gün konser verecek.

Ayrıntılı bilgi: www.emreaydin.org

şarkılarına dinledikçe alıştım,keyifle de dinliyorum albümü,iyi bir söz yazarı olduğuna şüphem kalmadı...gördüğüm kadarıyla sahne duruşuyla amatör ruhu,mütevaziliği koruyan bir müzisyen,heyecanını hissettiriyor bence bunu fazlasıyla güzel taşıyor...

vayy? yazılanlar silinmiş . haksızlık bu. benimkiler eleştiriydi aslında. sadece hakaretlere cevap verdim.kimseye hakaret etmedim.
anlaşıldı... demek burada da körler ve sağırlar var.
rock'da haksızlık rock'da torpil olmaz.
Burası forum ise kimsenin tekelinde olamaz.
Olursa yanlış olur.

hastasıyım

cok gusel bır yorumu.aslında 6.cadde grubundayken hıc adlarını duymamıstım.ama sımdı gusel bır grup olduklarını duydum.sarkıları cok gusel gercekten.emre'nınde kendı basına cıkmasını takdır ettım.ıyı kı de yoluna devam etmıs.bızı kendınden mahrum etmedı :roll:

davulzurna demiş ki:
vayy? yazılanlar silinmiş . haksızlık bu. benimkiler eleştiriydi aslında. sadece hakaretlere cevap verdim.kimseye hakaret etmedim.
Olursa yanlış olur.

Evet ne güzel demişsiniz kimsenin elinde olmaz "rock", gereksiz sohbet kıvamında da başlıkları sabote edemezsiniz. Eleştrinin nasıl yapılacağını biz öğretecek değiliz değil mi efendim? Kimseye torpil falan da yapmıyoruz. Eğer bir şikayetiniz varsa önce kurallarımızı okuyun, sonra gereken yerlere şikayetinizi belirtin.

Burası IRC kanalı değil, öncelikle bunu bilmek gerek.
Ona göre eleştriler yapalım.

Herkese iyi yazışmalar...

giggle demiş ki:
davulzurna demiş ki:
Olursa yanlış olur.

Evet ne güzel demişsiniz kimsenin elinde olmaz "rock", gereksiz sohbet kıvamında da başlıkları sabote edemezsiniz. Eleştrinin nasıl yapılacağını biz öğretecek değiliz değil mi efendim? Kimseye torpil falan da yapmıyoruz. Eğer bir şikayetiniz varsa önce kurallarımızı okuyun, sonra gereken yerlere şikayetinizi belirtin.

Burası IRC kanalı değil, öncelikle bunu bilmek gerek.
Ona göre eleştriler yapalım.

Herkese iyi yazışmalar...

insanların gözünün içine baka baka emreaydın'ı koruyup kollayan bir forumd eğil mi burası sayın yönetici ? Farklı düşünce sistemlerinden ve hakeret içermeden 1.5 saatte yazılan ve buraya koyulan silinen entryimde (ki moderasyon ekibinde olabildiğin için bunu geçmiş sayfalarda kolayca bulabilirsin ) silindiği yalan mı ? :) Yarattığınız ilüzyona tapıyorum. emreaydın süpersin.

ForumdanAtildim demiş ki:
....insanların gözünün içine baka baka emreaydın'ı koruyup kollayan bir forumd eğil mi burası sayın yönetici ? Farklı düşünce sistemlerinden ve hakeret içermeden 1.5 saatte yazılan ve buraya koyulan silinen entryimde (ki moderasyon ekibinde olabildiğin için bunu geçmiş sayfalarda kolayca bulabilirsin ) silindiği yalan mı ? :) Yarattığınız ilüzyona tapıyorum. emreaydın süpersin.

Evet.. Emre aydın bu sitenin yöneticisi ve editörü ( bkz.:Crisis ) olduğu için arkadaşımızı yani Emre Aydın'ı desteklememize neden kızıyorsun anlamıyorum.Adam 6.cadde den de önce bu sitedeydi.Ayrıca kendisi isteseydi bu sitede daha da fazla reklam yapılırdı.Bu yönde kendisinin bir isteği de bulunmamaktadır.

ForumdanAtildim demiş ki:
insanların gözünün içine baka baka emreaydın'ı koruyup kollayan bir forumd eğil mi burası sayın yönetici ? Farklı düşünce sistemlerinden ve hakeret içermeden 1.5 saatte yazılan ve buraya koyulan silinen entryimde (ki moderasyon ekibinde olabildiğin için bunu geçmiş sayfalarda kolayca bulabilirsin ) silindiği yalan mı ? :) Yarattığınız ilüzyona tapıyorum. emreaydın süpersin.

ForumdanAtildim, geçmiş sayfalarda ben sizin mesajlarını görebiliyorken sizin görememeniz çok ilginç (markalaşma adına olan). Daha öncesine gelirsek tartışabiliriz tabi ki.

Koruyup kollamak adınaysa, biz tüm başlıklarda müzisyenlerimizi koruyup kollamaya çalışıyoruz. Burada işler garipleşiyor ama insanlar başlık içinde sarkastik tavırlar gösterebiliyor ve mesajlardaki eleştiri boyutları her an değişebiliyor. Bunu dengede tutmak size ne kadar kolaydır? Aman o kırılmasın, çok ayıp olur diyemiyorsunuz çünkü sizde saatlerce (affedersiniz) ama başlığı mahveden etmenler görebiliyorsunuz. Bu “mahvetmek” sizden çıkmayabilir ama uzayan muhabbetlerin sebebi siz olabilirsiniz. Kullanıcıların değişmesiyle beraber daha saldırgan mesaj ve çok düşük seviyede mesajlar görmek öyle sıkıcı ki… Çok farklı bir şeyler anlatmaya çalışıyorken, anlaşılmaz tavırla yaklaşan birçok insan oluyor ve bu durumda o mesajı yok etmek zorunda kalıyoruz. İşin kötüsü de bence kendi düşüncenizi hiçbir zaman katamamanız. Belki çok kolay görünebiliyor oradan ama işin içinde olmanın bence duygusal tehlikeleri var. Gelip biri sinirinizi bozabiliyor ve ya sizde saatlerce sadece bir kişi anlasın diye bir mesaj üstünde düşünüp yazıyorsunuz. Düşünce çok saçma değil mi? İnsanların kendini ifade etme biçimlerinin önemi giriyor bu araya. O yüzden sanırım hemen her başlık kilitlerken “forum kuralları” hemen her başlık temizliğinden sonra “forum kuralları” diyoruz tüm yönetimce. Bunu da sayarsak bırakın bir saati, günler geçiyor. Önemli olan anlayış ve yapılan yorumlar olabilir sadece. Yoksa kimseye kastımız yok burada.

Emre aydının kariyerinin en başında yaptığı en büyük hata hareket vaktini söylemesiydi çünkü o güzelim şarkıyı, o her dinlediğinde daha bi aşık olduğun şarkıyı bozdu. Bence, en azından benim gözümde emre aydın diyince aklıma ilk olarak yaptığı bu yanlış, bence ki büyük yanlış geliyor ve asla bundan kurtulamayacak. Kimse umay gibi olamaz, sözleri de umay. Bence olanları taklit etmek yerine yenileri yapılmalı. Bence başkalarının yerine oynamak yerine, yerini kimsenin dolduramayacağı kişilerin yerine oynamak yerine kendi kulvarını çizmeli ;)

Kasıt yoksa silinmiş mesajımı geri isterim.Kasıtsız bir eleştiride bulunmuştum.eleştiriye de açık değiliz diyemezsiniz herhalde.terbiyeyi bozan ben değildim.o kendini iyi bilir.Siz Emre Aydın'ı destekleye durun.Saygılar.Kolay gelsin.Ben sade bir Rock dinleyicisiyim.Kimseyi desteklemem.Kimseyi korumam.Kişiler umurumda değil.''Müzik'' benim için en önemli ve herşey.Peki ben vatandaş olarak nereye eleştirimi sunabilirim? Bana bir mercii işaret edebilir misiniz,böylesine ''özgür'' forumlardan başka? Beğenmediğimi ve ''bence'' hiçbir ödülü hakettiğini düşünmediğimi ve yine ''bence''verilen ödüllerin tamamen piyasa düzmecesi olduğunu düşündüğümü nereye yazabilirim?
Cezayı haddini bilmeyen çeksin.Fikrini ifade etmek isteyen değil. Saygılar.

Burası turkrock.com forumlarının şeffaflığını yada amaç sonuç ilişkisini tartışma forumu değildir. Admine mesaj yazarsınız olur biter. Burası emreaydın forumu. emreaydın hakkında yazalım ve allah aşkına şu liseli sapkınlığı olan rock 4 ever bilmem ıvırdı zıvırdı geçelim bunları rock 4 ever'sa ve sen emre'yi kendine uzak görüyorsan şurda forumu bulandırmayı kes. Haddini aşmak bu forumda "Pavarotti'den çok müzik bilenler" için kullanılmalıdır ki onlar her daim aramızda.

Uzamaması dileyiğle artık emreaydın'a dönelim lütfen yok ego tatmini, alt etme, üste çıkma olayı yapmak isteyen varsa 564561556156156145615616 sayfalık bir metin yazsın bi çırpıda kurtulalım.

Müzik ödülleri gecesinde son derece sempatikti emreaydın. Tek kelimeyle bir kez daha hayran oldum kendisine... Her geçen gün geri döndüğüne biraz daha seviniyorum... :) deyip geri dönmek lazımdır kendisine...

Geri