Emre Aydın

smyr_ea demiş ki:

//... Bir de albüm pop mu rock'mı eleştirileri var. Ne olduğunun hiçbir önemi olmadığını dinleyiciler ne zaman algılar bilmiyorum. Tarz diye bir şey yoktur. Tarz, sizin biriktirdiğiniz şeyleri bir bütün olarak sunduğunuz şeylerin adına denir. Önemli olan kaliteli olup olmadığıdır. Albüm için; "Arabesk" diyenler oldu. Ben onu övgü olarak algılarım. Arabesk eleştirisi arabeskin ne olduğunu bilmeyen ve arabeski karalama sıfatıymış gibi kullananların problemi.

emreaydin

Bu yazı olduğu gibi bir röportajdan alıntıdır.Emre Aydın'ın tarzıyla ilgili gayet net bir cevap olacağını sanıyorum. ;)

smyr_ea demiş ki:
-Bugüne kadar aldığın en ağır eleştiri neydi?

//Ben eleştiriye çok fazla kırılmam. Birkaç yerde "s" ve "ş" yi benzeterek söylememden dolayı eleştiriler okudum. Bir de albüm pop mu rock'mı eleştirileri var. Ne olduğunun hiçbir önemi olmadığını dinleyiciler ne zaman algılar bilmiyorum. Tarz diye bir şey yoktur. Tarz, sizin biriktirdiğiniz şeyleri bir bütün olarak sunduğunuz şeylerin adına denir. Önemli olan kaliteli olup olmadığıdır. Albüm için; "Arabesk" diyenler oldu. Ben onu övgü olarak aldılarım. Arabesk eleştirisi arabeskin ne olduğunu bilmeyen ve arabeski karalama sıfatıymış gibi kullananların problemi. Bunları ağır bir eleştiri olarak bulmuyorum.

emreaydin

madem bu şekilde düşünüyor sayın emre aydın ; İstanbul FM Altın Ödülleri 07 de ''en iyi rock Erkek'' ödülünü kazandığında , ''benim yaptığım müziği bir tarza sıkıştırmanız yanlış.tarz diye bişey yoktur.tarza göre ayırıp ödül vermek saçmadır.ve ben bunu protesto edip ödülü almıyorum'' demesi gerekmezmiydi :D:D:D

hepinize kolay gelsin,sevgiyle kalın..

mervebolulu demiş ki:
smyr_ea demiş ki:

//... Bir de albüm pop mu rock'mı eleştirileri var. Ne olduğunun hiçbir önemi olmadığını dinleyiciler ne zaman algılar bilmiyorum. Tarz diye bir şey yoktur. Tarz, sizin biriktirdiğiniz şeyleri bir bütün olarak sunduğunuz şeylerin adına denir. Önemli olan kaliteli olup olmadığıdır. Albüm için; "Arabesk" diyenler oldu. Ben onu övgü olarak algılarım. Arabesk eleştirisi arabeskin ne olduğunu bilmeyen ve arabeski karalama sıfatıymış gibi kullananların problemi.

emreaydin

Bu yazı olduğu gibi bir röportajdan alıntıdır.Emre Aydın'ın tarzıyla ilgili gayet net bir cevap olacağını sanıyorum. ;)

Yanlış anlaşılmasın ama,
Eğer tarza Emre Aydın "benim biriktirdiğim şeylerin bir bütünü" diyorsa, ozaman MTV ödülünü Allah rızası için almasın, çünkü bu yüzyılların getirdiği bir kuralın alttan üstten katledilmesi anlamına gelir.

Müzikte Tarzı neyin belirlediğini bilenler bana hak verecektir eminim.

yutup123458 demiş ki:
smyr_ea demiş ki:
-Bugüne kadar aldığın en ağır eleştiri neydi?

//Ben eleştiriye çok fazla kırılmam. Birkaç yerde "s" ve "ş" yi benzeterek söylememden dolayı eleştiriler okudum. Bir de albüm pop mu rock'mı eleştirileri var. Ne olduğunun hiçbir önemi olmadığını dinleyiciler ne zaman algılar bilmiyorum. Tarz diye bir şey yoktur. Tarz, sizin biriktirdiğiniz şeyleri bir bütün olarak sunduğunuz şeylerin adına denir. Önemli olan kaliteli olup olmadığıdır. Albüm için; "Arabesk" diyenler oldu. Ben onu övgü olarak aldılarım. Arabesk eleştirisi arabeskin ne olduğunu bilmeyen ve arabeski karalama sıfatıymış gibi kullananların problemi. Bunları ağır bir eleştiri olarak bulmuyorum.

emreaydin

madem bu şekilde düşünüyor sayın emre aydın ; İstanbul FM Altın Ödülleri 07 de ''en iyi rock Erkek'' ödülünü kazandığında , ''benim yaptığım müziği bir tarza sıkıştırmanız yanlış.tarz diye bişey yoktur.tarza göre ayırıp ödül vermek saçmadır.ve ben bunu protesto edip ödülü almıyorum'' demesi gerekmezmiydi :D:D:D

hepinize kolay gelsin,sevgiyle kalın..

süperdi ! ;)

emre aydın ın konserlerden %10 almayı sırf bütün bu hengame reklam promosyon vs. kısaca gençlerin cebinden parasını alma oyunu için kabul ettiğini söyleyeyim isterseniz.

para kazanmanın ayıbı yok :) %10 evet.

100 sayfalarca promosyon ve reklamda burada yapıldı. Ellerine sağlık tüm ekibin.

seviyorum bu adamın şarkılarını eskiden aşıktım ama şimdi bole şelerin gelip geçeiçi olduğunu anlayınca herşey boş ve anlamsız gelio ;)

Emre Aydın'ın parçalarını beğeniyorum. Her zaman gürültülü şeyler dinlemek iyi değildir, ara sıra da duygusal parçalar dinlemek lazım. Şarkılarının kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Bütün olumsuzlukların ardından gelen bir solo albüm, 2006'dan bu yana hala dinleniliyorsa, aynı albüm tekrar tekrar dinleniliyor ve bıkılmıyorsa, ekranda aylar sonra klipleri hala dönüyorsa, sevenleri ısrarla desteğini esirgemiyorsa, bunun nedeni emreaydin in işine, müziğe ve sevenlerine olan sevgisi ve saygısıdır. yaptığı şarkıların günlük olmamasıdır, insanın hayatının her döneminde, her kendini tekrar edişinde o şarkıların en yakın arkadaştan bile daha arkadaş olabilmesidir bana göre..

yutup123458 demiş ki:
bassan demiş ki:
Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.
Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen ve ayrıca boş bir mesajı destekleyen bir ifade ile yazıldığından dolayı silinmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.
qu4resm4 demiş ki:
Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.
Bu tip havada kalmış eleştirilerde bulunan yazar arkadaşların, bu kanıya nasıl vardıklarını da açıklamaları gerekirdi diye düşünüyorum...

''Ha emre aydın Ha küçük emrah'' burda küçük emrah yada arabesk diyince neden hep aşağlama olarak algılıyorsunuz.benim için ikiside aynı.ikisinide dinlemem.ama ben arabeski ,emrahı,yada herhangi bi müzik türünü küçük düşürme çabasında değilim.bu çok saçma zeten.olmamalı.ya dinlersin ya dinlemezsin.ya beğenirsin ya beğenmezsin.budur olay.ben emre aydını dinlemiyorum ve benim için küçük emrahtan bi farkı yok.onuda dinlemiyorum çünkü.
alim arkadaşım wanatolia :!: affet cahilliğimi.anlatamadım ne demek istediğimi.birdaha olmaz.söz..

http://ema.mtv.com.tr/vote adresinden Türk Sanatçı bölümüne girin ve emreaydın'ı seçtikten sonra oy ver sekmesine tıklayın !!!

çok önemli bir oylama.. rica ediyorum arkadaşlar.. oy verin .. çok az zaman kaldı..

sınırsız oy kullanılabiliyor..

şimdiden teşekkür ederiz ..

tahag demiş ki:

bunun gibi onlarca tek mesajlı üyenin gelip başlığına bu tarz şeyler yazdığı ve bizim artık bunu yemediğimiz ve üstüne şirketinin emreye sadece %10 verdiğini bildiğimiz bu kadar üzerinden para yiyen varken ne kullanıcıların sözüne ne de burada yazılanlara inandığımızdır.

hiç bir şekilde ekmeğinizi YİMENİZDE değiliz. yeter ki ne bu forumu ne de bizi tehdit etmeyin. size bulaşmaya gelmez. arkanız sağlamdır.

müzik olaraksa yaşar ve kıraç neredeyse emre aydın denilen müzisyen de tam olarak ordadır.

bu kez anladım canım..bu kez anladım arkadaşım... kimseye bu kadar sert olumsuz eleştiri gelmediği yerde eğer emreye geliyor ve birileri ki hep aynı insanlar onu savunuyorsa ya da 10 dan mesajı olan binlerce insan burada memnuniyetini belirtiyorsa kılllanmamız gerekendir. korulunandır. turk rock muziginin yanında adı anılmayacak ama muthis paralar kazandıracak bir stardır.

evet emre aydın bir stardır. gönlümüzde taht kurmuştur. onu parayla stüdyoda alkış tutan ev hanımlarının önünde izlemek insanlık adına yapılacak en onurlu davranıştır. hala kimse burda dönen oyuna ne yazık ki uyanamamıştır.

kesinlikle yalnış seçim kötü oylama diyorum. avrupa da nasıl bir sahne showu göstercek merak ediyorum mıy mıy şarkı mı olcak bitek.

hayko gitcek ti sahneyi sallıcak tı resmen ama kötü oylama işte yapcak bişey yok!!

Geri