Emre Aydın

afiliyalnizlik.com da sony ye ve grgdn ye bazilari küfür ediyor.arkadaslar tepkiyi bu sekilde dile getirmeyelim.aksi takdirde emre bundan zarar görür.sonuçta herkes artik albümü istiyo ve sabrin sinirlarini zorluyo ama bunda emrenin hic bi sucu yok arti sony nin de neden bu kadar abümü geciktirdigini bilmiyoruz.o yüzden yargisiz infaz yapmazsak sevinirim.

Antibiyotik demiş ki:
afiliyalnizlik.com da sony ye ve grgdn ye bazilari küfür ediyor.arkadaslar tepkiyi bu sekilde dile getirmeyin.aksi takdirde emre bundan zarar görür.sonuçta herkes artik albümü istiyo ve sabrin sinirlarini zorluyo ama bunda emrenin hic bi sucu yok arti sony nin de neden bu kadar abümü geciktirdigini bilmiyoruz.o yüzden yargisiz infaz yapmazsak sevinirim.

www.afiliyalnizlik.com da mutlaka tepkinizi belirtin. Antibiyotiğe sonuna kadar katıluıyorum. Ferit yavaş yavaş aramıza katılıyor insanlaşma sürecinde :) Daha geçen hafta sen yazmadınmı top sony die :D

Biryerden duyudğum ama umarım doğru olmadığını düşündüğüm bir haberi paylaşayım;Mayısın ortası veya sonuna doğru çıkacakmış albüm :(
Umarım yanlış bir duyumdan kaynaklanan haberdirde albüm bir an önce çıkar ..

KuZuuu demiş ki:
Biryerden duyudğum ama umarım doğru olmadığını düşündüğüm bir haberi paylaşayım;Mayısın ortası veya sonuna doğru çıkacakmış albüm :(

umarım duyumun doğrudur :D

nuwanda demiş ki:
KuZuuu demiş ki:

umarım duyumun doğrudur :D

Sanki bana birşeyler biiyorsun gibime geldi :) Yok ya daha nisanın başındayız mayıs'a çok var şuaralar çıksın albüm ;)

Demek ki benim duyduğum yer gercekten sağlammış bundan sonra cocugun hakkında atıyor diye konuşmıyacam :D

Ama bana kalırsa mayıstan önce çıksa keşke ..

KuZuuu demiş ki:
Demek ki benim duyduğum yer gercekten sağlammış bundan sonra cocugun hakkında atıyor diye konuşmıyacam :D

Ama bana kalırsa mayıstan önce çıksa keşke ..

Ben mayısta çıkıyor diye bişey söylemedim bize henuz tarih verilmedi eğer size mayıs denmişse iyidir mayıs ayı :)

yaa millet manyakkk sözler varr bence eğer dinliyecekseniz (çokkk duygusal olanlara sözümmm...) yanınıza mendill almayı unutmayınn süperr şarkı süper sözler süper melodii daha ne denilebilir ki

Şarkı çok güzel ya diğer şarkıları merak ediyorum ama ya niye bukadar bekletiyorlar :( Artık tüm beklediğimiz sağlam grupların albümleri hep böyle gecikiyor bunu adeet edindiler ya da bizim kıymetimizi bilin diyemi böyle birşey yapıyorlar :evil: