Emre Aydın

Ben fanıyım! :D Çok seviyorum.En sevdiğim rockçı.2005,2006,2008'de olduğu gibi 2009'da da büyük başarılar kazanacağına inanıyorrum.Emre abimin yeni albümü de şubat sonunda çıkacaktı fakat MTV'ye katıldığı için yetiştiremedi.Mart sonuna çıkacak inşallah! :D :D :D

Ben de Emre aydın hayranıyım (fanıyım). :D Yeni albümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.
Bütün şarkıları çok süper tek kelimeyle muhteşem ona desteklerimizi esirgemiyoruz.Helal olsun.
Türkiye'deki en başarılı sanatçı.
Başarılarının devamını diliyorum.

Arkadaşlar Emre Aydının yeni albümü nezaman çıkacak bilen varmı? Nuwanda okursan söylermisin sen biliyorsundur ocağın başında dediler ama sürekli erteleniyor sabırsızlıkla bekliyoruz..

musical_lyric demiş ki:
Arkadaşlar Emre Aydının yeni albümü nezaman çıkacak bilen varmı? Nuwanda okursan söylermisin sen biliyorsundur ocağın başında dediler ama sürekli erteleniyor sabırsızlıkla bekliyoruz..

hem ingilizce single,, hem de konserler filan olduğu için,,
ekim sonu.. :)

Ama erken de çıkabilir.
hiç belli olmaz.. :)

Başlık temizlenmiştir. Sevdiğiniz, desteklediğiniz bir isim hakkında iyi eleştirilerin yazılması ne kadar normalse kötü eleştiriler de o kadar doğaldır. Belli sınırlar içinde fikir alışverişi ve tartışma elbette ki olacaktır ama üslubu uygun olmayan yazışmalara burada izin verilmez.

Unutmayın ki destek verdiğiniz isim kim olursa olsun, başlığı altında kendini koruması için siteye üye olup hakaret yağdıran insanlara ihtiyacı yoktur.

son zamanlarda özellkle solo olarak yola devam etmesi belkide hayatındaki en büyük başarılarından biri olduğuna inanıyorum.. ema ödülünden sonra kendisini daha bir takdir ettim. ama nedense konserlerde gözlük takmasını pek benimseyemiyorum :)

güvenilir olmıyan bir sitenin yazdığına göre 2010 eurovision da türkiyeyi temsil edecekmiş. yalanda olabilir....

beni unutmayıda dinledik albümde olmayacak ama bu yağmurlar bir başka ya eğer albümdeki her şarkı böyleyseki bence böyledir müziğin resmini yeniden çizeceğiz demektir.....

gripin - durma yağmur durma
emre aydın - beni unutma

bi arkadaşımın dediğine göre. malum aynı şarkının cover'ı bu ikisi. şarkının tüm haklarını gripin almış. şarkı piyasaya çıkmadan 2 gün önce emre aydın yanlışlıkla aynı cover'ı piyasaya sürmüş. ve mahkemelik olmuşlar.

hasanayvenli demiş ki:
gripin - durma yağmur durma
emre aydın - beni unutma

bi arkadaşımın dediğine göre. malum aynı şarkının cover'ı bu ikisi. şarkının tüm haklarını gripin almış. şarkı piyasaya çıkmadan 2 gün önce emre aydın yanlışlıkla aynı cover'ı piyasaya sürmüş. ve mahkemelik olmuşlar.

evet gripin emre den habersiz müzik haklarını satın almış emre nin son anda haberi olmuş gripin arkadaşlarına büyük ayıp etti ...