2013 Fifa Konfederasyon Kupasi

Ben transferlere bakmadan da söylüyorum sınırlamayı gereksiz bulduğumu. "Sağ bekiniz yok" derken en iyi yerli sağ bek olan Gökhan Gönül'ün yedeği yok demek istedin sanırım. Onu da Mehmet Topuz yapıyor artık, Orhan Şam'dan iyi yaptı en azından.

Uzun süre sakat sanırım ? Yanlış ameliyat edilmiş , geri dönüş süresi uzamış diye okumuştum biyerlerde .

Ayrıca ,
Bence günü kurtarmaya çalışan şuan bir tek Aziz yıldırım ve çevresindekilerdir buna emin olabilirsin.
Neyin planı arkadaş ??
Elinizdeki kadronun ,
Bi kısmı Galatasaray'dan geçmiş oyuncular , (Caner, Emre , M.Topal)
Bi kısmı Galatasaray veya bi başka büyük ile rekabet sonucu aldığınız oyuncular , (M.Topuz , Alper , Stoch )
Bi kısmı'da zaten yabancı . ( Krasic , Sow , Yobo , Alves , Meireles , Kadlec , Webo , Holmen , Kuyt )
Sizin için geri kalan yerli gelecek umudunuz , ( Volkan , Gökhan , Hasan Ali , Selçuk , Semih , Bekir , Serdar )
Volkan , Selçuk , Semih son demlerinde adamlar ,
Hasan Ali , Bekir , Serdar orta seviye topçular ,
Bi kalıyor Gökhan oda sakat .

Eski olaylarda biz yaptık , biz çektik eyvallah.
Ama bugüne kadar medya önünde bu kadar ağlıyan , ona buna bok atarak iş yapan başka hiç bir kulüp yönetimi görmedim ,
hatta bidaha gelmez muhtemelen .

Ne planmış arkadaş .

O zamanlar yabancı statüsünün onay verilmemesi belkide gayet doğaldı .
Sınırlamaya rağmen 35'lik Simao'yu sizin takım alıp , bide kontenjandan dert yanıyordu sanırım .
Hatta Ankaragücü'ne mi ne gitmişti adam beğenilmeyip serbest bırakılmıştı . (yanılıyor olabilirim) :)

Simao'nun transferi (ara dönem) ;
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/133111.asp

2
005 diyarbakırspor itirazı ;
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/348446.asp?cp1=1

2009'da bir 6+2 yazısı ;
http://www.fotomac.com.tr/Yazarlar/emre_bol/2009/05/27/yabanci

Dün imzayı atarken bugün karşı çıkanlar günü kurtarma peşinde değil yani, peki.

Gökhan uzun süre sakat derken Eylül'de dönüyor işte takıma. Yanlış ameliyat haberleri yalanlandı. Bizim web sitesi günübirlik yalanlama yayınlıyor artık. Yanlış ameliyat yok da milli takım doktorlarının yanlış teşhisi ve bunu kulüpten saklaması yaşandı bak. O da çok ayrı mesele.

Planlama ile ilgili oyuncuları ve transferleri bir üstte yazdım ben. Dediğim gibi Orhan Şam ve Eboue ekseninden bak bir kez mevzuya. Diğer yandan "şu kısmı bi kısmı" olarak listelediğin bölüm hakkında yorum yapmıyorum çünkü çok yüzeysel bakış açısı bence. "Orta seviye" dediğin oyuncuları almamızın sebebi zaten mevcut sınırlama. Kendin doğruluyorsun fikirlerimi farkında olmadan.

Neyse akşam saatleri bizim işin en yoğun saatleri. Karşılıklı fikir alışverişi olarak düşünmek isterdim ama olay rekabetçi bakış açısından sıyrılamıyor. Hemfikir olmayabiliriz ama her görüşe her düşünceye saygımız var elbet. Bence uzatmayalıkm daha fazla, birbirimizi anladık sanırım.

Valla o listeden bir tek Topala katılmam. Çünkü onu Valenciadan aldık. Kayseriden filan alsaydık 10m€ya falan alırdık galiba.

Ayrıca Mehmet Topal takımdaki en beğendiğim oyunculardan birisi.

Geri