AuRa (izmir-bursa-ankara/glam rock-R'N'R)

Ya yanibasimizda glam rock, rock&roll yapiliyo haberimiz yok, bizde yalniz miyiz bu piyasada diyoduk :) neyse ki bi Hakan abimiz varda sagolsun dinleme firsati buldum sarkilarinizi, en yakin zamanda konserinize de gelcem, toplarim ben bizim grubu..nede olsa ayni yola bas koymusuz arkadaslar...`Alay Eder Gibi Sevmek` bence cok guzel bi sarki olmus, elinize saglik..tabi canli canli dinlemek lazim grup hakkinda daha net yorumlar yapabilmek icin..basarilar..ERDEM

Tüm AuRa sevenlerin Dikkatine.....

AuRa

1 Nisan 2006 Cumartesi Ankara REPLİK Bar'da Saat: 20.00'da sahne alacak ve Ankara özlemine son verecektir.

Tüm Ankaralı rock sevenleri bekliyoruz.

Dun aksam Rock N Roll dolu bi aksam yasadim hepinize tesekkurler. Mekanin garip ve ilgisiz tavirlarina aldirmadan oldukca gaz ve eglenceli sarkilar caldiniz, oncelikle sunu soylemek isterim ki grup birbirine cok yakisan ve uyumlu elemanlardan kurulu, uzun suredir de birlikte calistiginiz belli. Elektro gitarda, Haluk bi wasburn dan stratocaster tonu cikartabilen blues kokenli oldugunu dusundugum cok yetenekli bi abimiz, dun ozellikle `Bebek` ve `Alay Eder Gibi sevmek` sarkilarindaki gitar performansi cok basariliydi, ama bazi sarkilarin solosunda temponun dustugunu farkettim, bunun sebebi de solo sirasinda klavye nin arka fonda olmamasi olabilir veya en azindan Baris sen gitar calmalisin...klavye de ismini bilmedigim arkadas ozellikle back vokalde ki performansi ile geceye renk katti, ona da ufak bi elestrim olcak, bence rock n roll sarkilarda klavyeyi daha fazla one cikarmali ve bazi sarkilarda solo atmalisin, belki gitarla kapisma tarzinda bi atraksiyonda eglenceli olabilir...vurmali calgilardaki :) arkadasa lafim yok, fazla on plana cikmadan gorevini eksiksiz tamamladi..bass da ki arkadas kendine has degisik bi teknikle oldukca dogaclama ve free caldi gibi geldi bana, ama son sarkidaki performansi oldukca basariliydi...Gelelim grubun en goz onundeki elemani Baris a..Abi cok guzel bir sese ve cok da sempatik bi seyirci iletisimini sahipsin, dun insanlari gaza getirebilmek ugruna oldukca atraksiyon seyler yaptin, beni getirdin tebrikler :))...insanlari kirmayip kendi basina slow sarkilar soyledin, buda zaten sesine ne kadar guvendiginin bi kanitidir...Grup genel olarak cok olumlu bi tepki aldi seyirciden, kendi sarkilariniz olsun eskimeyen rock n roll sarkilari olsun cok basarili caldiniz, yalnizca `should I stay or should i go` sarkisini calmayin derim ben, grubun genel durusuna uygun bi sarki degil bence..umarin `alay eder gibi sevmek` sarkisina cektiginiz klip ulsal kanallarda yayinlanir, cok guzel bi sarki cunku...belki ilerde bikac ortak proje yapmaliyiz, gorusmek uzere...

Cover olarak neler çalıyorsunuz ?

birde Battle Of the Bands yarışmasına katılmıştı bu isimle bir topluluk,sanırım onlarda sizlersiniz ?

Öncelikle duff_mania dostuma çok teşekkür ederim bu değerli yorumların için. Ayrıca gelip bizi izlediğin için de çok mutlu olduk. Gruplar arası iletişim ve dayanışma çok önemlidir ama ülkemizde çok sık olmuyor. Gitar ve klavyede haklısın ama o geceye has bir düzenlemeydi o. Çünkü ya bütün gitar kabloları bozuldu ya da a sistem benim gitarı kaldıramadı:) Ben ilk kez o gece gitarsız sahne aldım. Olsun Haluk tek başına kapattı açıkları. Klavye için de şu denebilir. Kendisi solo kapışmayı çok sever ama klavyeyi bursadan getirdiler. Bir elektronik aksam arızası oldu ve birçok şarkıda lavyeden ses çıkmadı. Aslında birçok teknik sorun varmış konserde ama biz aldırmadık çünkü hep beraber eğlenmekti amacımız onu da başardık. Bizi desteklediğiniz için çok teşekkür edeiriz. Ortak projelerde görüşmek üzere Barış.

morvedelisi demiş ki:
Cover olarak neler çalıyorsunuz ?

birde Battle Of the Bands yarışmasına katılmıştı bu isimle bir topluluk,sanırım onlarda sizlersiniz ?

Battle of the Bands'teki grup biz değiliz ama isimlerini duydum. Kendilerine başarılar dilerim. Repertuarımız Elvis'ten Bill Haley'e silme rockn roll ve ek olarak twisted sister, kiss, poison gibi glam rock şarkılar, dahası Türkçe sözlü rockn roll yani mavi sakal, barış manço ve benzeri. 10 tane kendi şarkımız var Türkçe.

Grup anıtımı için:
www.aurafanclub.com
www.aura.com.tr.tc

Sarkilar için
www.purevolume.com/auratheband

Görüşmek üzere

AuRa 24 ekim 2006 tarihinde KralTV'de yayınlanan Umut KUZEY'in sunduğu Gençrock programında yarışmacı olarak yer alacaktır.Bir hafta boyunca sms ile desteklenecek gruplardan en çok sms toplayan grup Umut KUZEY ' in programına konuk olup ,canlı performans sergileyecek.Eğer sizde AuRa 'yı desteklemek istiyorsanız Gençrock 1 yazıp 2030 'a gönderin...
Şimdiden teşekkürler...

eylul_manga demiş ki:
uşağa gelcekmişsiniz 24 kasımda.eğlenceli olcağa benzio burdaki öğrenci milletinin ihtiyacı vardı buna

Merhabalar öncelikle....
Uşak'taki ilk konserimizde herkesini çok iyi vakit geçirmesini diliyoruz. Çünkü biz eğleneceğiz her şekilde. Çünkü Rockn roll yapıyoruz...

Sevgiler

teşekkürler Aura izmir sahnesinde sizi izlemek gerçekten çok güzeldi Mavi Sakal ve siz gerçekten çok güzel bir birleşim olmuş

resmen yorgunluğumu aldınız sahnede gerçekten çok samimi ve enerjiksiniz beni kırmayıp isteiğimi çaldığınız için size ayrıca teşekkür ediyorum 8)

yolunuz açık olsun başka konserlerde görüşmek üzere

Genjuro demiş ki:
teşekkürler Aura izmir sahnesinde sizi izlemek gerçekten çok güzeldi Mavi Sakal ve siz gerçekten çok güzel bir birleşim olmuş

resmen yorgunluğumu aldınız sahnede gerçekten çok samimi ve enerjiksiniz beni kırmayıp isteiğimi çaldığınız için size ayrıca teşekkür ediyorum 8)

yolunuz açık olsun başka konserlerde görüşmek üzere

Çok teşekkürler dostum.
Sizin ilginize ve desteğinize biz çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar buluşmak ve eğlenmek dileğiyle.
Not: Bizimle iletişim için [email protected] ya da benim adresim [email protected] (Barış-Vokalist)

ben teşekkür ederim...

en kısa zamanda lütfen sizden dinlemek istediğim çok şarkı var :p

bu arada "alay eder gibi sevmek" şarkısını full olarak indirebileceiğimiz link verirseniz çok iyi olur

Dostlar Bu arada,

AuRa'nın MAVİ SAKAL ile 17 Kasım Cuma gecesi SAKLI KENTTE Konsere çıkıyoruz... Ankaradaki arkadaşları bekleriz...
Görüşmek üzere...

saol barış abi sizi tanımak sizinle takılmak gerçekten çok güzeldi...

devamı gelicek elimden geldiği kadar Aura'nın yanındayım...

iyiki varsınız;...

Geri