Infected

ocak 2004 tarihinde bahsedilen ve beklenen album cıktı mı arkadaslar!?
yani Mustafakorn un bahsettigi album o albummu!?
bende infected ın sadece Breathless Kiss On The Lips Of Melancholia albumu var.enstrumental parcaların hepsi cok.klavye melodileri gercekten mukemmel bence.
arid plains of inferno albumun en iyi parcası diyebilirim.
enstrumantan parcaların daha uzun olmasını isterdim.
eger yeni album cıkmıssa umarım entrumantal parcalara
daha cok agırlık verilmistir.

burada infectetan bahsedilirken bilhassa bahadir uludaglara agiza alinmayacak hakaretler edilmis. herseyden once bu bir ayip. elestirmeninde bir duzeyi olmali dimi. diger taraftan o cok elestirilen bahadir uludaglarin bugunku durumuna bir bakalim. acikcasi benim koyu bir black metal dinleyicisi olarak gordugum sey oldukca pozitif. suanda turkiyede en aktif ve en basarili black metal grubu supnesiz moribund oblivion ve basindaki adama bakiyoruz... bahadir uludaglar. vakti zamaninda da infectad isim olduysa bunu saglayanda yine bahadir olmustur kanaatimce. sebek zamaninda infectedi pohpohladigi dogrudur ama infectedin o zamanki muzigi ve calismalarina bakarsak bu pohpohlamayi hak ediyordu kesinlikle. bahadir oyle gorunuyorki icinde bulundugu her projeyi ust seviyelere, ust siralara tasiyor. ayrica bugun infected diye bisey kalmadi. zaten chaosium denen ep de breathless kiss on the lips of melancholia albumunden taninan kimse yok gitarist oytun disinda. bence bitmis bir grup uzerine bu kadar tartismanin anlami yok. iyi bir gruptu ve bitti. aralarindaki anlasmazlik nedir bilmem ama onemli bisey olmus olmaliki tum orjinal elemanlar grubu terk edip gitmis. suan bitek moribund oblivionu tanirim, baskada profesyonel bi black metal grubu mevcut degil malesef

nediyon olm sen? kafayimi yedin? bana yalaka diyosun sen ortada var olmayan bir grubun kicini yalamak bi yana kic deligine giriyosun. ben bahadir ve grubu moribund oblivion'u begeniyorum ve bunu dile getiriyorum. geri kalan tartismalarla ilgilenmem. diger sitelerdeki gibi tartisma malzemesi adamlardan olmaya hic niyetim yok ama sunuda soyliyimki yeteneksiz dedigin bahadir uludaglar moribund oblivion diye bir grup yaratti ve cıkarttiklari albumler ortada. yeteneksizlikse sozkonusu olan bence savundugun (yalakaliklarini yaptigin) adamlar 1 numaradir. bence infected'i yerin dibine soktular. hadi bakiyim sen kos o abilerine...........

LimbonicArt
"İnanıyorum ki albüm de cıkacak. Levent abinin dediklerine sonuna kadar katılıyorum."
demişsin.
son halini alıp yenilenmiş kadroyla yakın bi zamanda album cıkarmayı planlıyolar mı?
yoksa yeni album cıkarmaları senin öngörün mü?
grubun herhangi official sitesi ya da fan sitesi var mı?
anladıgım kadarıyla grubu sen yakından takip ediyosun
belki elemanları da tanıyosundur.
herneyse...
sahsen Infected ın yeni album cıkarmasını cok istiyorum.fanların uzun zamandır album beklediginden
eminim.Infected mali acıdan sıkıntımı yasıyo, sorun tam olarak nedir?

LimbonicArt demiş ki:
VilleValo demiş ki:
yenilenmiş kadroyla yakın bi zamanda album cıkarmayı planlıyolar mı?
yoksa yeni album cıkarmaları senin öngörün mü?
grubun herhangi official sitesi ya da fan sitesi var mı?
anladıgım kadarıyla grubu sen yakından takip ediyosun
belki elemanları da tanıyosundur.
herneyse...
sahsen Infected ın yeni album cıkarmasını cok istiyorum.fanların uzun zamandır album beklediginden
eminim.Infected mali acıdan sıkıntımı yasıyo, sorun tam olarak nedir?

Üstad açıkcası çok detaylı bilgiye sahip değilim. Temennimiz çıkartmaları yönünde. AÇıkcası ben INFECTED ismini seviyorum abi grup fanı böyle olunur, kimsenin yalakası değiliz gerekirse grubun yalakasıyız. Grup elemanlarını inan ben de tanımak isterim şahsen inşallah ilerde bir fırsatını bulabilirim. Grubun bir sitesi vardı zamanında yeniden aktif hala geçmişti sonra ne oldu bimiyorum yine kapandı. Şu an yine aktif :) oyuncak yaptılar bizi ehehe

www.infected-online.com

INFECTED Kick Ass!!!
Immense Beauty of Chaosium...

link icin cok saol.ocak sonu suabt bası yeni album icin studyoya gireceklermis.yakın bi zamanda gelir umarım album.
yalnız mp3 bolumunde barışarock festivalinde seslendirdikleri Wicked game
ve diger cover parca ya da parcaları gormek isterdim.bendeki album kaset formatında aynı albumdeki parcaları sample olarak degil de mp3 olarak bulmam mumkun mu?
LimbonicArt sende vardır bana ulastırman mumkun mu?Breathless Kiss...
den bahsediyorum.ayrıca live kayıtlar avr mı sen de hic!?
bana yollarsan onları cok sevinirim.

Geçenlerde icqda salih denk geldi hoş bir sohbet yaptık.. neyse tabiki sizin tartıştığını konularda sorular sordum.. Şu anda infected den chaosium halindende birkaç kişi ayrıldı.. levet davulu bıraktı (leverenoir nicki turkrock a takılır) sebebini bilmiyorum kendisi cevaplarsa öğreniriz.. Gruba ilkay dahil oldu klavyeci olarak fakat şu anda tek eksik baterist.. Chaosiumda Drum-Machine kullanılmıştı sanırım bunda orjinal bateri kullanmak istiyolar.. Neyse ama albüm muhtamelen çıkıcak.. şu anda site var infected-online.com girerseniz görürsünüz yapım aşamasında yazıyor.. açıkçası grupta sitede yapım aşamasında şu an.. fakat dağıldı diye birşey yok! nargaroth nickli vatandaşla hiç polemiğe girmek istemiyorum şimdi.. herkes istediğini dinlesin birader.. bu forumda 1safya geriye bakarsanız bahadır denen herif hakkında gerçekleri görürsünüz.. Çıkacak albümde sound eskisine nazaran daha iyi olacakmış salihlin dediğine göre umarım başarılı bişiy olur.. tabi tanıtımı olcağını hiç sanmıyorum.. Çünkü rock müzik medyası olsada medya medyadır türk medyası böle işte.. anlayan anlar artık... Polemiğe girmicem bu sefer yater ulan artık neyin kavgasını yapıyoz m.k... kafam kıyak olduğu bi zaman girersem nete bilhassa ilgilenirim o elemanlarla..

bal-sagoth vari 10 dakikalık parçalardan 7 tane yapsınlar zaten alın ize 2 cd:) chaosium u galiba inscıklar anlayamamışlar hak vermek lazım aslında farklı bi format bence adamların yaptığı cesaret isi kimse 10 dakikalık black metal parçasının popüler olmasını beklemesin ortada deneysel bi parça var alışkanlıklardan sıyrılıp biraz mantıklı olmak lazım adamlar kayıt kalitesi hariç iyi iş çıkartmışlar...
bal-sagoth u da iyi etüd etmişler gözümden kaçmadı :)

Geri