Infected

Pekala, açıklayacak çok fazla birşey olmadığı için öyle demiştim sadece ;)
Bildiğiniz gibi, 6 Eylül'deki BarışaRock Festivali'ndeki konserden sonra grubu bıraktım. Bunun sebebi müzikal anlamda bir türlü anlaşamayışımızdır. Geçici olarak bazı kişisel anlaşmazlıklar olsa da, esas sebep budur. Ayrılmamın ardından arkadaşlığımız da sona ermiş değil tabii ki. Hatta bir ara gaza gelip yeniden death metal yapalım demişliğimiz de vardır :) Ancak, ben diğer grup projelerime ağırlık vermek için böyle bir çalışmada yer almayacağımı kendilerine bildirdim. Benim dışımda, gruptan ayrılma kararı alan Tuğrul(Thoth) ve Yalçın(RuaxNybas) ise devam etmeye karar verdiler sonradan.
Geçtiğimiz günlerde Rock Market programına katılan Moribund Oblivion elemanları Bahadır ve Ufuk artık Infected diye bir grubun olmadığını ima eder yönde açıklamalar yapınca, ben de doğruyu yazmaya karar verdim. Grup şu anda davulcu arayışında ve çalışmalarına devam ediyor. Kadroda olmayan sadece benim ancak, halen her alanda kendilerini desteklerim.
Yani grup dağılmış falan değil ve -ne zaman olacağını bilemesem de- albüm için çalışmalarına devam ediyor.
 
lerevenoir Desene Yani En Az 4 - 5 Ay Sürecek :) Bekleyecez :) Neyse Ya Ben Infected`in Posterini Bulamıyorum Bi Akmarda Görmüştüm Oradada 1 Tane Varmış Vermedi Adam ;)
 
levent bey salih grupta kalıcak mı peki? :)bir de yeni çalışmaların hakkında bilgi verirmisin...bu konuyla yakından ilgileniyoruz.kaTaTonia is rulzzzz... :)
 
Benim gördüğüm we bildiğim kadarıyla chaosiumdan sonra yeni infected kadrosu bir daha bi araya gelmez... nedeni ise o.çocuğu bahadır uludağlar we diğerleri.... adam yine ortalığın anasını ağlattı ne o rock markette infectedi dağıttık öle bi grup yok felan die abuk sabuk konuştu.... bi insan embesil olurda bu kadarıda olmaski... sen kimsinki infected hakkında hala yorum yapabiliyosun sen kimsinsinki grup kurabiliyosun m.k. moribund oblivion kim? sözleri ilk okul4 ingilizcesiyle yazılmış ki buna rağmen adam yinede yanlış tellaffuz yapıyo şaşılacak olay... bazı dergileri okuyorum we infected die bi grup kalmadığından bahs ediyolar ki ilginç olan tarafı moribund oblivionun demosunu dergilerinde dev reklam biçiminde basıyolar üstüne üstün demoyu değerlendiriyorlar we on üzerinden 7 weriyolar.... bu kadar laneth bi ülkede yaşıyoruzz işte şu anda ex-infected fanları moribund oblivion dinliyo we benim miğdem bulanıyo... bununda nedeni ne yazıkki bahadırın basın çevresi... basın çevresi sayesinde şu anda çoğu insanın chaosium epsinden haberi yok ama şu anda bu forumda chaosium epsinden haberdar olan bu kadar insanın olmuş olmasını bile görmek inanın beni mutlu etti... şu anda chaosium epsini kasetten cd ye aktardım we böle internet aracılığıyla tanıştığım birkaç insana yolluyorum... herkesin bu epden haberdar olmasını istiyorum... bunu neden yaptığımıda bilmiyorum ama sizdende aynı duyarlılığı bekliyorum arkadaşlar... en azından çevrenizdeki infected ı eskiden dinleyen insanlara dinletin bu ep yi we bahadır uludağlar denilen embesilin gerçek yüzünü anlatın olnlara... böle 5para etmez insanları bu piyasadan silmek bizim görevimiz eğerki bu işte gerçekten gönül wermişsek bunu görev bilmeliyiz... her türlü eleştiriye açığım saygılarımla.....
 
Kardeşim gel bir öpeyim:)Doğru diyorsun,Infected için herşeyi yaparım;irtibata geç özelimden.Bir de n'olur forum kurallarına uy:)!
 
Destekten dolayı teşekkürler öncelikle :) Forum kurallarına uymak gerektiğinden, Bahadır Uludağlar ile ilgili yorum yapmak istemiyorum şimdilik ;)
Chaosium kadrısu bir daha bir araya gelir mi bilemem ama, ben olmayacağım bu işin içinde. :/
Infected'ın dağıldığı falan zaten kocaman bir yalandan ve Bahadır ve etrafındakilerin ezikliklerini kapatmak için uydurdukları bir varsayımdan öte birşey değil. Zira, gruptan atılmış insanların grubu dağıtması diye birşey olamaz :)
"Chaosium" e.p.si, hiç bir reklam olmamasına rağmen 1400 civarında sattı. Ki, konuştuğum insanların çoğunun daha böyle bir çalışmadan haberi bile yok. Demek ki, hala piyasayı takip eden insanlar var ve bu, sevindirici birşey benim için.
Yorum yapmayayım dedim ama, Bahadır Uludağlar'ın önceden ve şu anda ne olduğu bellidir. Onun için, çok da kaale alınacak bir insan olduğunu düşünmüyorum. Balıkesir'den, İzmir'den, Manisa'dan arkadaşların son çalışmadan haberdar ve memnun oluşları da "İt ürür, kervan yürür" sözünün doğruluğunu bir kez daha kanıtlar nitelikte.
Sizastam; yeni çalışmalarımdan pek yakında haberdar olacaksınız zaten. ;)
 
inf.

ifected dan nefret ediyorumdur belkide........
yerli piyasada yapılan herşeye saygım var benim için türkiye gibi biryerde yapılan her kayıt atılan her adım devdir.Bende zamanında almıştım infected ın kaydını 3 parçalık birşeydi adını bile hatırlamıyorum lost bilmemne dreams gibi bir şeydi....

Müzikal olarak eleştirmicem çünkü benim derdim bu değil.Nihayetinde albüm yapmışlarsa ve bir şekilde yayınlamışlarsa iyidir herhalde gerçi bir ara zihni önüne gelene kayıt yapıyordu ama herneyse asıl konu şu.......

Şebek günlerinden vikingin tımbırtısı sayfasını hepiniz hatırlarsınız.İşte ben o sayfayı ve bahadır ın o kafasına göre guruplara yıldız dağıttığı sayfayı yani .hiç bir şekilde okumazdım.çünkü her okuduğumda kendimi küfür eder bir vaziyette buluyordum....ona göre yurt dışında yapılan tüm demolar albümler 5 yıldız. İyi hatırlayın yerli yapılan herşey hiç yıldızsız vede hakarete maruz kalıyordu yine bahadır tarafından.fakat konu infected olunca allah allah ortaya dev bir gurup çıkıyordu.

Ne lan bu bukadar mı aciziz diyordum üretim konusunda.Bunun böyle olmadığını asafated ve bir çok grup gösterdi...Ben o günlerde black yada death fazla dinlemyen bir adamda olsam. O adamı hiç bir zaman rock oteritesi olarak görmedim hatta bahadır gibi adamlar yüzünden çıkan bir sürü grup(özellikle ankarada hergün birsürü black grubu çıkıyordu o dönemlerde) yok oldu..

Tekrar infected a gelirsek belkide böyle değildir belkide yaptığım yargısız ifazdır ben yalnışsam affetsin diğer grup elemanları ama infected her nereye gelmişse şişirme bir grup olarak gelmiştir.

Forumdaki arkadaşlar lütfen bu konuda hassas davranmayın yada tartışmayalım bu bana göre böyle herhangi bir şeyin ispatında falanda değilim.Turgay ve frekans ın albümü çıkmadan kopan kıyametleri hatırlayın yok turgay evli yok çocuğu var ama hala rock yapıyor bomba gibi bekleyin derken ortaya ..hayalet lay lay falandiye birşeyler çıkmıştı. önümüze ne konsa yiyoruz ve tüketiyoruz.Biraz olaya bu açıdan bakarsanız belki anlatmak istediğim şeyi daha iyi anlarsınız.yinede dediğim gibi hiç birşeyin ispatında değilim ayrıca forum sakinlerinin huzurunu kaçırmak gibi bir niyetim yoktu bilesiniz...
 
Re: inf.

ETERNITYNOW demiş ki:
Tekrar infected a gelirsek belkide böyle değildir belkide yaptığım yargısız ifazdır ben yalnışsam affetsin diğer grup elemanları ama infected her nereye gelmişse şişirme bir grup olarak gelmiştir.

Forumdaki arkadaşlar lütfen bu konuda hassas davranmayın yada tartışmayalım bu bana göre böyle herhangi bir şeyin ispatında falanda değilim.Turgay ve frekans ın albümü çıkmadan kopan kıyametleri hatırlayın yok turgay evli yok çocuğu var ama hala rock yapıyor bomba gibi bekleyin derken ortaya ..hayalet lay lay falandiye birşeyler çıkmıştı. önümüze ne konsa yiyoruz ve tüketiyoruz.Biraz olaya bu açıdan bakarsanız belki anlatmak istediğim şeyi daha iyi anlarsınız.yinede dediğim gibi hiç birşeyin ispatında değilim ayrıca forum sakinlerinin huzurunu kaçırmak gibi bir niyetim yoktu bilesiniz...
Infected'ın eski halini pek (hatta hiç) sevmediğimi, beni tanıyanlar bilir. Fazlaca şişirildiği zaten kabul edilmeyecek birşey değil kesinlikle. Ben sadece son çalışmada yer aldım ve bunun başarısını ya da müzikalitesini değerlendirmek tabii ki bana düşmez. Ancak yine de eski Infected'dan daha başarılı geliyor bana ;)
Benim düşüncem de çoğu grubun pohpohlanarak ortaya çıktığı yolunda. Pek çok tarz için geçerli bu. Gereksiz şeylere gereksizce harcanan paralar sonucunda, şirketler hakedenlere yatırım yapamadı. Bir prodüksiyon, grup ne kadar amatör de olsa, ciddi paralar gerektiriyor. Bu forum da dahil olmak üzere heryerde bahsetmeye çalışıyorum zaten bundan. Gereksiz bir "aman, yerli grup olsun, çamurdan olsun. o bizimdir, destek olalım" mantığı var çoğunlukta. Haketmeyene neden destek verilecekse...
 
Ben öncelikle ''Chasioum''un Türkiye'de,türünün,gelmiş geçmiş en iyi çalışmalardan olduğunu düşünüyorum.Türkiye'de ottan b.ktan bir sürü grup var.Nedeniyse;her eline gitar alanın,her zengin olanın,bir de kendini ilah zanneden bir sürü gerizekalının birçok-düşünemeyen ya da düşünmeye vakti olmayan-insan tarafından bu piyasasa sunulmasıdır.Tamam :!: Müzik yapıyorsun,iyisin :!: De;bunun bir adabı olmalı kardeşim!Ottan b.ktan özenti ismlerle bu iş yürümez,kendine özgün olanları keşfedin,aptalları dinlemeyin derim.Biraz sert olmuş olabilirim.Bunu da 7 saat okul,bir de üstüne 2 saat yol çekişimden yana sürün :cry:
 
konuşmak istemesemde hala konuşuruyorum alla alla beaaa... öncelikle şunu söylemeliyimki infected(chaosium hali) albüm çıkaracağını sanmıyorum... birkaç kişi bu ep yi dinlemiş olabilir ama şunu altını çizerek sölüyorum bu ülkede eskiden infected grubunu destekleyen insanların çoğu şu anda moribund oblivionu destekliyor.... size sorarım chaosium epsini herhangibir dergide bir reklamını gördünüzmü? veya hakkında herhangibir bilgi? herhangibir reklam? ben sadece blue jean dergisinde bir röpörtaj okudum bi arkadaş almış dergiyi gösterdi ve okuduktan sonra inanınki koptum.... röpörtajda ilk bahadır a mikrofon uzatılıyo :.
'''infected grubundan ayrıldınız fakat grup hala çalışmalarına devam ediyor?
cevap: infected die bi grup yok atrık(kalsik bi cvp ki her yerde söler..). birkaç müzikle alakası olmayan insanlar infected adını kullanarak müzikal açıdan hiçbir değeri olmayan kayda değmez bir ep çıkarmışlar...(off offf işte burası can alıcı nokta.. sen kimsinki nesinki böle bir yorum yapabiliyosun....)

bu röpörtajın devamıda varda hatırlamıyorum şimdi... neyse bir ay sonra mikrofonu salihe uzatıyolar ve salih üstüne basa basa ingilizce bilmeyen bir insanın grupta kalması mantıksız felan diyor vede sözleri bahadırın önüne nasıl koyduğundan bahs ediyor breathless kiss on the lips of melancholia ----- bıretlis kis on dı lips of melankolhia :))))

iste bana koyanda bu... böle insanların bu ülkede müzik yapmasına izin weriyoruz... türkiyenin en iyi black vocal yapan adamı olarak kabul ediyor biçok insan işte bu gerizekalıyı.. benden bu kadar yorumu size bırakıyorum......
 
infected hakkında gündüzün dediği herşeye katılıyorum.gündüz kim :) Schizoprenia.işte o....
a venomous kiss from immense a beauty of chaosium....
 
M

Mustafakorn

İnfectedla lise yıllarında demo kaydıyla tanışmıştın. Albümünü de uzun süre heyecanla beklemiştim. Beklediğime değdi. Albüm çok güzel Your Diseaster şarkısının yeni hali mükemmel.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler