Moribund Oblivion

Eski Infected üyesi Bhadır Uludağlar'ın yeni grubu.Geçen hafta Rockmarket'e konuktular.Çok hoşuma gitti.Paylaşacak bilgileriniz varsa bu grupla ilgili yazıverin. :roll:

valla paylaşacak tek bilgim bu gruba mor bidon denildiği......... :p hihihi
hatta bir arkadaşım cidden morbidon sanıp morbaydın filan demişti...
bi kaç arkadaşımda konserlerine mor bidon götürüp, sahnenin önünde havaya kaldırma fantezilerinden bahsediyorlar. Bilemicem artık :LOL:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya arkadaşlar kusura bakmayın,çok büyük özür dilerim;Başlığa grubun adını ''Moribun Oblivion''
diye yazmışım.Kusura bakmayın artık.

Bahadır Uludağlar'ın piyasada yapmış olduğu gereksiz çıkışlara rağmen yinede alıp dinlediğim bi grup..infected'a göre hımm düşük seviyede

ilk önce grubun gerçek adını tam bi şekilde yazayım.moribund oblivion.neyse artık eskisi gibi yani marilyn manson gibi suratlarını garip şekilde boyamıyolar.albümlerini dinlemedim ama iyidir mutlaka.ayrıca yanılmıyosam bahadır abi infecteddan ayrılırken biraz sorunlu ayrıldılar.infected grubuda onlara vefasızlık yapmamış ve chaosium adlı ep lerinde onlara teşekkür etmiş

-GUITARIST- demiş ki:
ilk önce grubun gerçek adını tam bi şekilde yazayım.moribund oblivion.neyse artık eskisi gibi yani marilyn manson gibi suratlarını garip şekilde boyamıyolar.albümlerini dinlemedim ama iyidir mutlaka.ayrıca yanılmıyosam bahadır abi infecteddan ayrılırken biraz sorunlu ayrıldılar.infected grubuda onlara vefasızlık yapmamış ve chaosium adlı ep lerinde onlara teşekkür etmiş

suratlarını marilyn gibi boyamıyorlar ama vedat sakman la çalışıyorlar...Ne kadar güzel...

-GUITARIST- demiş ki:
Abi kocaman yazdım ya....Özür de diledim.

Bahadır Uludağlar'ın 98-99 civarında tek kişilik projesi olarak lanse ettiği gruptu. Sonradan bazı elemanlar da gruba dahil olmaya başladı ve bir gruba dönüştü. Bahadır ve Ufuk Infected'dan gönderildikten sonra bu projeye ağırlık verildi. Ancak ufuk sürekli bir elemanları mı, o konuda bir bilgim yok. Dimness Through Infinity'den Anıl Emre Dedeoğlu'nun da baya bir emeği var bu grupta. "Like A Falling Haze" adlı bir e.p.leri, ve "Khanjar" adında bir albümleri bulunuyor.

Moribund Oblivionmu? tek kelimeyle iğrenç! bi kere bahadır uludağlar imzası taşıyoki ingilizce bilmeyen bir insan nasıl olurda black metal vocali yapabilir? Sözerini dikkatli okursanız anlarsınız bazı şeyleri... benim ilk okula giden kardeşim bile tercüme edebiliyo tabi bahadır arkadaşımızın kapasitesiyle kardeşimin kapasitesini kıyaslarsak kesinlikke kardeşimin ingilizcesi daha iyi... bi kere adam yanlış telaffuz yapıyo.. tek kelimeyle iğrenç bir demo yapmış... sadece merak ettiğim için almıştım we aldıktan 2 gün sonra komşumuza werdim demoyu minibüsüne astı şimdi... yakıştıda ha kartal felan war üstünde sevindi adam ... :pP bence demoya kurt amblemi bassaydı daha yakışırdı hiç yoktan biraz kişiliğini sembolize ederdi neyse bunlar derin konular... bahadır bence müzik yapmamalı we siyasete atılmalıdır tek bildiği bok odur zaten... tabi arkasında salih gibi ingilizcenin mitolojisini bilen bi insan olmadığı için telaffuzları infected a oaranla %100 artmış... ufuk konusuna gelince ufuk iyi bir baterist.. bence tekrar yurduna dönüp gerçek infectede yardımcı olmalıdır bahadır gibi bi insanla çalışarak kendini körertmemelidir..

Doğru diyorsun abi;Bhadır bir ara Balıkesir'e gelip bizim bir arkadaşı dövecekti;arkadaş Ekşi'de yerdenyere vurmuş:)Salih'e gelince de İngilizce öğretmenimden daha iyi İngilizce biliyor:)

16 ocak'ta moonspell konserinde alt grup olarak çıktılar. ben çok beğendim açıkcası. basscısına da hayran kaldık :)
RTN de bir daha görüşmeyi umuyoruz. evet.

konserlerin egittim albümleride eskişehir dj club çıkardı...grup hoşuma gitmio bu tarzı az çok dinlerim ki çok sevdiğim gruplarda var black tapan ama bu adamlar berbat........konser performansları da öle

Geri