Haylaz(Grunge) - Ankara

Şu an ki halini 2005 yılının ekim ayında alan grup 3 müzisyenden oluşmakta ve çalışmalarına halen kendi stüdyolarında devam etmektedir çok yakında konser ve bar programlarına başlıyacaktır...
Her türlü konser davetine sıcak bakan grup bar programlarına bir o kadar çekingen yaklaşmaktadır...Beste ve coverları Hücum kaydetmeyi tercih eden grup üyeleri

Vocal&gitar:ORÇUN
Vocal&bateri:SERKAN SÜER
Vocal&Bas:İSKENDER KARAGÜL

Halen başka grup ve müzisyenlerle değişik sahne ve tarzlarda müzik yapmayada devam etmekte ve kullandıkları ensturmanların derslerini değişik dershane ve stüdyolarda vermektedirler.Grubun hücum kayıtlarını internet ve başka ortamlarda yayımlamamak gibi şimdilik aldıkları bir kararı bulunmaktadır umarız çok kısa zamanda herkezle performanslarını paylaşacaktır.

Grunge falan görünce meraklandım azcık..konser verdiniz mi hiç?Vokali bol mahşallah..nasıl dinleyebiliriz??
ve haylaz başlığı küçük harf yapsan keşke.. =)

Haylaz grubunu tanıyorum hepsi abim sayılır.Grup elemanları profesyonel olarak bu işi yapıyorlar.Müzikalitesi çok süper olan ve bence Ankara'nın en sağlam grubu geliyor.Besteleri çok ses getircek.Grup sağlam müzik sağlam geriye ne kalıyor??==Konser!! :) yakındır umarım konserler.

Başarılar diliyorum ve forumunuz hayırlı olsun!
Saygılar.

pudding demiş ki:
bar programına sıcak bakmıyosunuz.demoyu netten yayımlamıcaksınız ne yazalım ki buraya :D

hayatta başarılar.belki bi gün dinleriz..

Canlısını dinleyebilirsin :) Onursal'ın dediği gibi müzikalitesi gerçekten yüksek bir grup.Bizim grupça çok sevdiğimiz , kendimize çok yakın hissettiğimiz , hiçbir durumda yardımlarını esirgemeyen bir grup geliyor artık...

_axlewurm_ demiş ki:
Grunge falan görünce meraklandım azcık..konser verdiniz mi hiç?Vokali bol mahşallah..nasıl dinleyebiliriz??
ve haylaz başlığı küçük harf yapsan keşke.. =)

Bildiğim kadarıyla grubun bu son haliyle hiç konser vermediler , fakat geçmişleri eski kadrosuyla dahil bayağı konserli :)

Yakında da konser atılımları başlar diye hissediyorum :roll: di mi Orçun abi? ;)

Kolay Gelsin hayLaz :icelim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tüm forum katılımcılarına merhaba...haylazın ilk 'hücum-kayıtlarını' bu hafta içinde yayınlayacağız. dinleyicilerin kayıdın kalitesinden öte müzikaliteye ve şarkıların yansıttığı duyguya önem vermelerini rica ediyoruz.kanal kayıtlar bir ay içinde yapılacak ve sahne çalışmaları da fazla gecikmeden başlayacaktır.şimdiden desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler.

ankaraya cok saglam bi grup geliyor.. gercekten hepside cok saygı duydugum abilerim.. cok iyi müzisyenler.. demoların bi kısmına stüdyoda kulak misafiri oldum.. cok sahane..
bekleyin ve görün derim 8) ..

barker demiş ki:
Haylaz grubunu tanıyorum hepsi abim sayılır.Grup elemanları profesyonel olarak bu işi yapıyorlar.Müzikalitesi çok süper olan ve bence Ankara'nın en sağlam grubu geliyor.Besteleri çok ses getircek.Grup sağlam müzik sağlam geriye ne kalıyor??==Konser!! :) yakındır umarım konserler.

Başarılar diliyorum ve forumunuz hayırlı olsun!
Saygılar.

+1 demek istiyorum çünki zaten onursal aklımdaki ve dilimdeki herşeyi dökmüş...

üstadlar grubu diyorum... :) başka söze gerek yok...

metal müzik dinleyip calmama ragmen arkasında durdugum hatta saygıyla baktıgım bir gruptur çünkü azimleri ve müzikaliteleri beni cezbediyor... daha dün birlikteydik ve süper coverlarını dinledim eski 45 likleri alıp başka bir yere taşımışlar ki orjinalinden daha iyi olmus bile diyebilirim :) kargonun örnek alması gereken bir grup bence cover konusunda... nese lafı uzatmıyayım öptüm millet hepinizi :)

Geri