Haylaz(Grunge) - Ankara

güzel geçti Yüksel Caddesi'ndeki konser. bizi yalnız bırakmayanlara ve orda olamasalar bile bizi gönülden destekleyenlere çok teşekkürler.
Haylaz bu ay birkaç organizasyonda sahne almayı planlıyor. netleşen bilgiler hemen sizlerle paylaşılacak.
Kardeşimiz Tandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bizim 4. grup arkadaşımız gibi. 3+1 yabancı transfer hakkımızı kullandık:) şaka bir yana sahnemizi güzelleştiren herkes gibi, ona da çok çok teşekkürler.

Yüksel Caddesi'ndeki konser çok keyifli geçti. Gelen gelemeyen ama gönülden desteğini esirgemeyen ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Haylaz en kısa zamanda yeni organizasyonlarda yer alacak. kesinleşen bilgiler hemen paylaşılacak ve konser duyuruları yapılacak.
Haylaz'ın grup eleman sayısı 3+1 olarak da kabul edilebilir: 3 krema 1 çikolata:) Kardeşimiz TANDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ...Bizim yanımızda olduğun ve sahnemizi daha da güzelleştirdiğin için çok teşekkürler dostum.
bu arada Cenk, Volkan, Uğur, Tolga, Ceren, Ayca, Kamer, ERMAN ile ŞANSAL, Domino elemanları ve emek veren herkese çok teşekkürler.

Kızılayın Tam Ortasında Kısa Ve Öz Bir Konser Oldu...
Ayrıca Performaslarıyla Yüksel Cad. ve Konur Sok. ve Karanfil 1 in Sonuna Kadar Seslerini Duyurdular :twisted: Başarıların Devamını Diliyorum...

edaa666 demiş ki:
lan okulum var lan sınavım var lan allah kahretsin yaa kaçırdık yaa of off :evil: ben haylaz ı canlı izlemiyecekmiyim hiç yaa ufff :x

Bu Arada Haylaz'ı Canlı Dinleyebileceksin...
Yakında Haylaz Ankarayı Yine Ayağa Kaldıracak ;)

Bu arada hAYlaz haftaya salı (18 Nisan) Yolcu Rock barda konser verecekmiş duyumlarıma göre, diğer konserleri kaçıran kaçırmayan herkesi beraber eğlenmeye bekliyoruz :zipla

misscat demiş ki:
Bu arada hAYlaz haftaya salı (18 Nisan) Yolcu Rock barda konser verecekmiş duyumlarıma göre, diğer konserleri kaçıran kaçırmayan herkesi beraber eğlenmeye bekliyoruz :zipla
Doğru. Haftaya Salı (18 Nisan) Yolcu Rock Bar da sahne alacağız.Giriş ÜCRETSİZ olacak.Herkesi eğlenmeye bekliyoruz zira biz eğlenmeye geleceğiz. ayrıntılı bilgi ve afiş en yakın zamanda sizlere ulaştırılacak...

yaw ben ne zaman haylaz ı izlicem yaa onursal yaa ayarla bişiler abi saati falan herşeyi bana uygun olsun.çok şey istiyorm ama çokta izlemek istiyorum yaa :cry:

54535.jpg

http://www.hemenpaylas.com/download/502507/ARMENT_SERKAN_ISKENDER.mp3.html

arkadaşlar; omarız doğaçlama biçiminde kaydettiğimiz hücum kayıdı beğenirsiniz.
Haylaz bu akşam 4. konserine çıkıyor. ben çok iyi bir akşam olacağına inanıyorum. gelecek arkadaşlara iyi vakit geçirteceğiz. yeni beste ve düzenlemeler de Haylaz ın repertuarında olacak.
yaş sınırı, saat problemi veya farklı nedenlerle bizi canlı dinleyemeyenler için, gündüz, uygun bir saatte akustik bir konser (dinleti de denilebilir) vermeyi planlıyoruz. ayrıntılı bilgiler organizasyon planı kesinleştiği anda size ulaştırılacaktır......

Geri