Haylaz(Grunge) - Ankara

allah cezani verecek iskender... neyse ne diyiim ben sana gazabimdan kork!!! :) saka ulem.. ne o takilmisiniz armend le.. iyiymis.. inceden jazz a yardiriyonuz.. bu arada bu kardesinizide unutuyonuz gurbet ellerde.. kolay gessin konserlerde..

gerçekten iyi konser oldu.çok eğlendik. bizden önce sahne alan Echoes grubu da iyiydi;kutlarım.
gerçeği söylemek gerekirse, uzun süredir sahnede hiç böyle eğlenmemiştik.iyi oldu.
konserde emeği geçen ve bizimle sahneyi paylaşan herkese teşekkürler:)

kaptanjack demiş ki:
gerçekten iyi konser oldu.çok eğlendik. bizden önce sahne alan Echoes grubu da iyiydi;kutlarım.
gerçeği söylemek gerekirse, uzun süredir sahnede hiç böyle eğlenmemiştik.iyi oldu.
konserde emeği geçen ve bizimle sahneyi paylaşan herkese teşekkürler:)

Sizleri seyretmek ve dahası sahnenizi paylaşmak çok güzeldi.
Teşekkür ederim.

Başarı yakın. Aynen devam.

Sevgiler
MG

gerçekten çok keyifli bir konserdi böyle giderseniz eminim herşey çok güzel olacak hepiniz çok iiiiisiniz:) bu güzel konser için emeği geçen herkese teşekkürler..

konsere gelen arkadaşlar eğlendiyse ne mutlu bize
sahneyi grupla paylaşan diğer müzisyen arkadaşlarda harikaydılar ellerine sağlık

slmlar yaw ben bişiler duydum haylaz yeni beste yapıyomuş sanırsam valla çok merak ettim nası olucak acaba ama eminim süper olur :) zaten bu grubun yapamayacağı şey yokki ;)

chenille demiş ki:
slmlar yaw ben bişiler duydum haylaz yeni beste yapıyomuş sanırsam valla çok merak ettim nası olucak acaba ama eminim süper olur :) zaten bu grubun yapamayacağı şey yokki ;)
övgü dolu sözlere teşekkürler. Haylaz, beste çalışmalarını aralıksız sürdürme kararıyla yola çıkmış bir grup. başkalarının sevdiğimiz şarkılarını çalmak da hoşumuza gidiyor. yapılan çalışmalar sizlerle en kısa zamanda paylaşılacaktır.

Ya ben Haylaz kadar sağlam eylenceli,duygusal,kaliteli beste yapan grubu cidden az gördüm bence piyasadaki albümü olan bi çok gruptan kat kat daha iyiler...

Geri