Haylaz(Grunge) - Ankara

anarki87 demiş ki:
yaa ben bu grubu çok seviorum hem dinlemeyi hem izlemeyi....En önemlisi bu grubun davulcusu bana davul çalmayı öğreten insan eminim serkan abiyi ben daha buyuk keyifle izleyen yoktur onlara müzik hayatlarında başarılar dilerim.... :twisted: :LOL: :p :D :)
bu gruptan vazgeçilir mi hiç... hepsi müzik kariyrlerinde en iyi yerleri hakediyorlar. grup elemanlarının hepsi farklı,eğleceli kişiliklere sahipler. paçalarıda çok güzel gerçi her seferinde bunu söylüyorum ama öyle napiim. bende serkan abimin öğrencisiyim onun kadar ciddi bi hoca görmedim ben, derslerde baya ciddidir(serkan abicim burdan itiraf ettim bunu) ama seni çok seviyoruum ben yaa canım abim beniim. iskender abicim bidaha sana espri yapmiicam yoksa zararlı çıkan ben oluyorum (ama yok ya ben sana espri yapmadan duramam kii). ;) :)

Yarın Haylaz saat 20.30 suları Garage rock bar'da sahnede olacaktır.Tüm sevenleri bekleriz.Çok güzel bir konser olacağına inanıyorum.28 Mayıs Pazar günü Garage'dayız...

Haylaz bu gece Garage'da....
Bugün ki organizasyon için başlangıç saati 17.00 bence erkenden gelip bütün gruplar dinlenmeli,bugünkü grupların hepsi iyi bence...

Dün akşam biziz konserinde bizi yanlız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz bu akşam garaj barda saat 20:30 suları sahnede olmayı umuyoruz herkese şimdiden eğlenceli bir akşam dileriz

Haylaz sonunda aradığı gitaristi buldu...Daha önceleri sahne ve kayıt performanslarına 3 kişi devam eden grup müzikal kaliteyi daha da arttırmak için aralarına çeşitli gruplardan da yakından tanıdığımız Murat Gülersoy'u alarak daha kaliteli müzik için çalışmalarına devam ediyorlar

haylaz demiş ki:
http://rapidshare.de/files/21679513/gerisi_yalan.mp3.html

son kayıt , bu linkten indirebilirsiniz....

İşte aradığım şarkı iyi ki bakmışım hayLaz'ın forumuna...Bunu ilk ve son kez Yüksel ' deki Sürpriz Konser'de dinlemiştim.Süper bir şarkı herkesin dilinde dolaşacağına eminim.

p.s:Serkan abi sonlardaki back iyi olmuş ;)

Başarılar HayLaz :arrow: :arrow: :arrow:

Geri