Haylaz(Grunge) - Ankara

kapak demiş ki:
gurup fotoğraflarını falan koysanısa yaaa görelim konsere gelemezekte en azından gurup fotoğraflarını görmüş oluruz dikkate alırsanız sevinirim.......

Yarın konsere gör sahne şovu nası olur grup elemanları nası karizma nası sağlam müzik olur nası sağlam beste olur :)

Haylaz'a yarın ki konserde başarılar dilerim...Umarım aksilik çıkmaz...

HERKES DAVETLİDİR......

kapak demiş ki:
gurup fotoğraflarını falan koysanısa yaaa görelim konsere gelemezekte en azından gurup fotoğraflarını görmüş oluruz dikkate alırsanız sevinirim.......

Yarın konsere gel gör sahne şovu nası olur grup elemanları nası karizma nası sağlam müzik olur nası sağlam beste olur :) :p :D

Haylaz'a yarın ki konserde başarılar dilerim...Umarım aksilik çıkmaz...

HERKES DAVETLİDİR......

orçun hocam şarkıların sadece 2 tanesini indirdi benim pc ama dinlediğim kadarıyla beklediğimden çok çok daha iyi walla tebrik ederim başarılarınızın dewamını dilerim... :D

Bu adamlara güvenim tam(ne de olsa benimle de çalışıyorlar :D ). Çok iyi yerlere geleceklerine inancım da. Bu piyasada orijinal iş çıkarmak artık giderek zorlaşırken Haylaz elinden geleni en iyi şekilde yapıyor, gayet iyi eserler veriyor. Ayrıntıya bilahare girerim parçalarla ilgili, sevgili arkadaşlarım.
Konserin 12'sinde olmasıysa ayrı bir güzel :D Bana adanmış gibi oldu(ya da ben üstüme alındım :D ). Sizin için orada olacağım o gün. Sizin de benim için burada olduğunuz gibi :)

Arkadaşlar şarkılarınıza bi arkadaşım sayesinde ulaştım... Aslında bu tarza pek ilgim olmamasına rağmen sizi gerçekten tuttum. Umarım türkiyede güzel işler çıkartıp hakettiğiniz yere gelirsiniz... Kendinize çok iyi bakın.

Dr. Gypsy Furkan

Selamlar :)

Bence dünkü konserde çok iyiydiniz, kutlarım.

Grubun iki elemanıyla gecenin geri kalanında Zeynep kardeşimizin yaşgününü kutlayıp müzik yaptık, çok eğlendik.

Sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum.
Yakında tekrar görüşmek ümidiyle.

İyi çalışmalar :)

İşte geceyi sallayan grup...HAYLAZ :) (Halyaz) :)
Sahneye hakim ve sahne performansları süperdi.Bestelerini ve coverlarını en iyi şekilde sergiledir sağolsunlar.Dün gel(e)meyenler bence bi dahaki haylaz konserini kaçırmayın derim... Ellerinize sağlık..Ayrıca herşey için sağolun...

Bu arada birşey eklemek istiyorum..Haylaz elemanlarını ve Haylazı çok sevdiğini söyleyip atıp tutan (birazda yalakalık) yapan arkadaşlar konsere gelip dinlemdiniz başka bi bar konserinde karı-kız peşindeydiniz sağolun...Paramız yoktu dersenizde ben rahat 40 kişiden para almadım...(bidahaolmicak
Bu arada Orçun abi sahne performansını ilk defa izledim mükemmeldi.İskender abi seninde öyle Serkan abi kendini yine tekrar tekrar gösterdin..
Tekrar tekrar sağolun görüşmek üzere...

abilerim hepinizi tebrik ediorummm. Özellikle hocam serkan abiyi davulun gerçekten hakkını vererek çalıooo.Grup elemanlarının hepsinin kendi alanlarında çok ii olduğunu biliodum ama sahnede bu kadar rahat ve profesyönel olduklarını bilmiodum umarım birlikte sahneye çıkarız (bana davulu öğreten insanla aynı sahneyi paylaşmak beni gerçekten mutlu eder:)) başarılarınızın devamını diliorummm saygılar...

Burda bi sazanlık seziyorum neyse.. :D :D

Konser gerçekten çok güzeldi. uzun zamandır böyle güzel bi konser izlememiştim... Zaten grup süper çalıyo ve sahne duruşları süper...

ŞakaGibi şiddetle destekler=)
Başarılarının devamını dinler..
mp3lerini stüdyoda dinleme şansı bulduk çok eğlenceliydi dinlediğimiz şarkı...
Umarım herşey güzel olur onlar adına..
Orçun beye özel selamlar..
Ayrıca herşey için teşekkürler..
=)

basssus bey sitenizi biraz düzenlerseniz sevineceğiz :) resim istiyoruz sitede :)
Sanırım grubun 4 Mart yada o tarihin yakınlarında konser planları var bakalım burdan bildirirler heralde..Bekliyoruz iyi çalışmalar...

Selam .Ben Orçun .Konsere gelen herkeze çok teşekkür etmek istiyorum.
Onursal sanada herşey için teşekkürler.Ankara artık dipten gelen gruplarına sahip çıkıyor!Bir pazar günü,dışarısı buz ve kar yağıyor.Ama içerde kanter içinde debelenen bu adamları dinlemeye yinede bir sürü insan geliyor :D aziz olun ne diiim :LOL:

Geri