HeXa (numetal ) - Ankara

Yorumuna saygım var. Ben brütal vokalistim. Yılardır brütal ve scream vokal yapıyor ve metalcore türünde şarkılar söylüyordum. HeXa benim için yeni bir proje. Sesin kötü deyip geçiyorsun ama maNga grubu eğitildiğinde çok sağlam bir ses olacağını söyledi. Zaten bu ay şan dersleri başlıyor. Bilmiyorum, beni aşağılaman için benden yüksekte olman lazım bence ;)

osgunum takma musıc dunyasına gırdıgımız ap acık bellı cunkı bıseyler yapamayıpda populer olmaya calısan ınsanlar gıbı bu da şansını heXa yua bok atmakdan kullandıı

kardesım elstırı yapıcana bıras musıc dınle okadar :D

Süper işler yapcaz abi ... Bu gün 3. bestemizin sözleri ve basları hariç herşeyini tamamladık. Metalcore türünde bir beste. Bol bol pogo yapacaklar :) Çok sağlam bir ritim solo yazdı Görkem ...

Dostum, ilerde mutlaka bir projede beraber bir şeyler yapmak isteriz ;) Kolay gelsin ...

Arkadaşlar !..

HeXa artık Cuma geceleri INSULA Bar'da çıkacaktır. Eğer izleyici sayısı güzel olursa ilk haftalarda, paralı olarak orda program yapmaya başlıyoruz.

15 Eylül 2006 Cuma günü hepinizi Sakarya Caddesi ( barlar sokak ) INSULA Bar'a bekliyoruz.

Saat >> 20.00 - 00.00 arası 4 saat sizlerleyiz.

Yeni geldik arkadaşlar. 4 saat aralarda 15er dakikalık 4 ara vererek çaldık.

Ama mutluyuz. Çünkü işi aldık. Barın sahibi, bir kaç güne kadar dev HeXa afişi hazırlatacak ve barın binasına asacak. Ramazan ayı bittiğinde de tıklım tıklım olacak.

Kendisi ben tuttuğum grubu bırakmam dedi ve HeXa'yı tuttum dedi. Her cuma INSULA Bar'da HeXa, saat 20.00 - 00.00 arası program yapacak dedi.

Bu arada çaldıklarımızı da yazayım ben ...

Sakın Bana Söyleme ( 2 kere )
Yine ( 2 kere )
Kaçma Onlardan ( 2 kere )
Twist
Down Again
Loco ( 3 kere )
Inhale ( 3 kere )
Big Truck
Sweet Dreams ( 2 kere )
Rape Me ( 2 kere )
Freak On A Leash ( 2 kere )
Psyco
Yall Want A Single ( 2 kere )
Did My Time
My Own Summer ( 2 kere )
One Step Closer
Blind

Eyvallah çok sağol :) Bu işi dün gece iyi kotardık :)

afis.jpg

HeXa grubu, Müziğimizle Ön Plana Çıkmak istiyoruz başlığı ile 5 aded yerel dergi ve gazetede ( ankara ) röportaj yayınlamıştır. Ayrıca 8 Ekim'de AhlatlıBel'de Hayvanseverler derneği için 5 bin kişilik bir konser verebiliriz ...

KONSER

HeXa @ Ahlatlıbel ( Çankaya Belediyesi Organizasyonu ), Hayvanseverler Derneği Konseri

Ücret, ulaşım, kapasite hakkında kesin bilgiler yok elmizde. Yakında netleştireceğiz arkadaşlar.

----------------------------------------------------------------------------------

HeXa @ Dip Bar & Şey Cafe

Tarih : 14 Ekim 2006
Saat : 14.00 Kapı Açılış
Ücret : 7,5 YTL ( ilk içecek dahil )
Yaş Sınırı : Yok

Diğer Belirlenen Gruplar

Karmaşa ( Eski Gitaristimiz Onur'un Grubu )

Şimdilik bu kadar arkadaşlar (;

Aralık ayında gelecem Ankara'ya umarım hala çalıyor olursunuz biyerde de izleme fırsatım olur ya da mangaclub üyesi olarak özel bi konser isterim sizden eheh :p
Şaka bi yana başarılar arkadaslar destekçiyiz! ;)

Destek için teşekkürler :) Aralık ayında muhtemelen INSULA'da her cuma çıkıyor olcaz, onun yanında sürekli ayda bir konser veriyoruz zaten ;)

Selamlar, videolar ve kayıtlar bizim çok önceki kayıtlarımızdır. Şimdi biz bile izlediğimizde gülüyoruz bazen. Şuanki performansımız tabiki çok çok daha üstündür. İlginiz için çok teşekkür ederiz ;)

Geri