HeXa (numetal ) - Ankara

dinledim ve yorumum su hala ayni dusunceler icerisindeyim ama tabi biraz daha iyi olarak ayrica manga nin ilk hali albumden onceki hali gibisiniz bu iyi umarimd daha iyi olursunuz basarilar

Son yaptığımız kayıtlar bile abi yaklaşık 3 ay öncesine ait. 14 Ekim Cumartesi saat 14.00 da Dip Bar'a gel abi beraber eğlenelim, bizi de dinlemiş olursun :)

07 Ekim’de SENLIK

Hayvan Haklari etkinlikleri çerçevesinde bu yil 3. düzenlenecek senlige dostlarinizla beraber davetlisiniz.

Klasik müzik ve ardından Ankara’li genç rock grubu HeXa'dan sevilen sarkilar…

Program hakkinda detayli bilgiyi sitemizde sizlere duyuracagiz ( www.dogcev.org )

07 Ekim Cumartesi Günü Tüm Hayvanseverleri dostlariyla billikte Ahlatlibel’e bekliyoruz.

Siteden alıntıdır arkadaşlar. 7 Ekim'de, Ahlatlıbel'de hayvanseverler için bir konser vereceğiz. Bu konserde istisnai olarak numetal değil, rock müzik yapacak hep beraber eğleneceğiz. Hepinizi bekliyoruz ...

mangaclub netten ben emrah dediimiz gibi radyodn bi kaç grup gelmeyi planliyoruzz inşş ama dediim gibi sizle bi feat yapacazz tabee heyecanlanmassam çok güsel olurr:D:D:D:D:D: :LOL:

emrah geç sen düet işini çocuğum...sen o sese sahip olduğun sürece kimse sana mikrofon neyin vermez :)... türkiye'nin dört bir yanından en geniş hayran kitlesine sahip tek amatör grup hexa galiba... bir kaç şehirden toplanıp gelmek gibi bir niyetimiz var can-canlar... kıymetimizi bilin uğrunuza düşüyoruz ankara yollarına... bizim niyetimiz kasım ayı içerisinde gelmek...hatta 3 kasım düşünüyoruz... o tarihte programınız var mı bilmiyorum ama yoksa da koyun...ta nerelerden geleceğiz valla sizi dinlemeye...:) yeni basçı gelmiş hayırlısı olsun...bol bol çalışın beyler...boşlamayın... umut vaadeden bir grupsunuz... ki bu şekilde çalışmaya devam ederseniz umut vaadedenin ötesine geçip sağlam bir grup olacaksınız... coverlarda hiç fena değilsiniz valla... şahsen ben en çok my own summer ı beğeniyorum... güzel bir cover kötü olan tek şey kayıt abi...onu da dert etmeyin.. ne imkanlarla kayıt aldığınızı biliyoruz hepimiz.. gün gelecek yoluna girecek her şey...az biraz daha sıkıverin dişinizi...kocaman kocaman seviyorum ve öpüyorum hepinizi... bizi bekleyin anacım.. :LOL:

yorumlar için çok sağol. manga'nın bizi desteklemesi güzel bir olay bu sayede pek çok yerde fana sahip olduk onları çok seviyoruz canımız kanımız gibi. müziğimizi daha da ilerletmeye çabalıyoruz. 15tatile kadar sanırım sadce bestelerden oluşan yepyeni kayıtlarımız gelecek ...

edit : 7 ekim konserimiz için organizasyonun duyurusu

Hayvan Hakları etkinlikleri çerçevesinde bu yıl 3. düzenlenecek senliğe dostlarınızla beraber davetlisiniz.
Klasik müzik, Ankara’lı genç rock grubumuz heXa'dan sevilen şarkılar
Program Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesislerinde Saat 11:00'de başlayacakdır.
07 Ekim Cumartesi Günü Tüm Hayvan severleri dostlarıyla birlikte Ahlatlıbel’e bekliyoruz.

biz sanırım 13.00 gibi sahne alacağız ...

hexagiy8.gif

7 ekim Cumartesi gününden sonraki cumartesi yani 14ünde Dip Bardayız dostlar. Herkesi bekliyoruz ...

sizi en başından beri destekliyorum...
sürekli kendinizi geliştiriyorsunuz..ilerde süper işler yapacaksınız şimdiden bunun sinyallerini veriyorsunuz ;)
bir gün sizi canlı dinlemekte nasip olur inşallah (hiç şüphem yok gerçi :D )
arkanızdayım beyler... ;)

(yaNkı :))

Destek için çok teşekkür ederiz. Yarın bizi ve ekipmanları kızılaydan bir otobüs alıp götürcek davulcumuza ulaşırsanız bir kaç kişiyi beraber alabiliriz kızılaydan ahlatlıbel 45dk sürüyor yol ...

Geri