schecter gitarlar hakkında

Arkadaslar Fiyatlar zaten Schecter'in Amerika için kendi belirlediği fiyatların (bkz. Schecter'in kendi web sitesi ) altında, peşin alım yaptığınızda bizim de yapabileceğimiz indirimlerle Amerika fiyatı olarak bahsettiğiniz büyük müzik marketlerin fiyatlarıyla nerdeyse aynı, hatta daha da hesaplı olabilecek.

valla schecter c-1 fr hellraiser 81/89 yani 2008 modeli 950 dolara türkiyeye gelirse gözüm kapalı alırım... ama fazlası olursa almam çünkü tek param o :D toplamayıda sevmem.hepsini yerim. giderim 50 liraya bir klasik gitar alırım olur biter:D

Jazzanova demiş ki:
Arkadaslar Fiyatlar zaten Schecter'in Amerika için kendi belirlediği fiyatların (bkz. Schecter'in kendi web sitesi ) altında, peşin alım yaptığınızda bizim de yapabileceğimiz indirimlerle Amerika fiyatı olarak bahsettiğiniz büyük müzik marketlerin fiyatlarıyla nerdeyse aynı, hatta daha da hesaplı olabilecek.

sitedeki katolog fiyatlarını hiçbir amerikan alışveriş sitesinde bulamazsınız, bu fiyatların %65-70'ine satılıyor genelde, ben tekrarlıyorum fiyatlar makul, ama mükemmel değil. saygılar.

ek: makul fiyat dediğim genel anlamda,.. Türkiye piyasası biraz kalın olduğu için memleket sınırlarında gördüğüm en iyi fiyatlandırmalardan birisi sizin yaptığınız.

hmm sitesınde kullandıgı gıtarlar olarak bu yazıordu yanı sımdı sadece sıgnıture dıe 3 katı para vermek ıstemıorm acaba bu 7 tellı modeller fiyat olarak ne cıvarda?

ya schecter c-1 fr hellraiser in 2008 modeli(EMG 81-89 lu) gelecek mi onu merak ettim.tarihi var mı ?

gelecekse de üzerindeki hac işareti işletilmeden yollayabilirler mi ne de olsa burası müslüman ülke:D

fuckinick demiş ki:
Jazzanova demiş ki:

sitedeki katolog fiyatlarını hiçbir amerikan alışveriş sitesinde bulamazsınız, bu fiyatların %65-70'ine satılıyor genelde, ben tekrarlıyorum fiyatlar makul, ama mükemmel değil. saygılar.

ek: makul fiyat dediğim genel anlamda,.. Türkiye piyasası biraz kalın olduğu için memleket sınırlarında gördüğüm en iyi fiyatlandırmalardan birisi sizin yaptığınız.

Schecter sitesindeki fiyatlar internet siteleri değil, Amerika'daki müzik mağazaları için uyguladığı tavsiye edilen fiyatlar. İnternet mağazaları hem çok daha büyük hacimli hem daha az masraflı ticaret yapabildiklerinden fiyatları her zaman daha uygundur. Sonucta müşteriniz olacak insanları bir gitarı "denemeden" almaya ikna etmek için bu şekilde çok makul fiyat vermeniz lazım ki cazip olabilesiniz.

Hepsinin sonunda bahsettiğimiz pazar Amerika pazarı, çok absürd örneklerde olsa, bugün Türkiyede sıfır bir Golf GTI yaklasık 70.000 YTL iken bu alet Amerika'da 23.000 Dolar!!! 8O, çok açıkça söyleyeyim Türkiye'de Schecter pazarı eğer yılda en az 3000-4000 gitar satışı civarında olsa, "ki bu pazar payı Amerika'da en az 10000 gitardan oluşuyor", doremusic olarak biz, bize tanınan imkanlarla bahsi geçen Amerikan sitelerinden de ucuza bu gitarı satabiliriz. Sonuçta ticarette sürüm çok önemli bir kavram.

Schecter tüm Dünya'da bu sıralar çok iddialı olan bir gitar markası, Türkiye'de de bu iddiayı sürdürmek için fiyatlarımız her zaman bu şekilde Amerika ile rekabetçi olacak. Hala diyorum ki, Peşin alımlarınızda mağazalarımızdan alacağınız indirim ile bir çok gitar Amerikan büyük internet sitelerinden alma + yol bedeli toplamından cok daha ucuz olacak, ya da İnternet sitemizde gördüğünüz fiyatlardan gayet uzun vadeler yapabileceğiz.

Bu arada diğer arkadaşların sorduğu tüm gitarlar stoklarımızda olacak, Ancak 2008 modeller daha yeni üretilmeye başlanıyor ve bu gitarların Türkiye'ye tamamının gelmesi hemen hemen Nisan - Mayıs aylarını bulabilir.

Yine bizden bir iki haber vermek istiyorum, çok yakında FloydRose orjinal ürünleri ve RogerLinn AdrenaLinn III Prosesörler stoklarımızda!

sorum hala gecerli acaba 7 telli modellerin fiyatları ne durumdalar? mi ve si tel takımı olan 2 gitar yerıne tek bır 7 telli almak ıstegi ıcındeyım ve kalıtelı 7 telli konusunda ne yazıkkı cok secenek yok sanırım

Jazzanova demiş ki:
fuckinick demiş ki:
Jazzanova demiş ki:

Schecter tüm Dünya'da bu sıralar çok iddialı olan bir gitar markası, Türkiye'de de bu iddiayı sürdürmek için fiyatlarımız her zaman bu şekilde Amerika ile rekabetçi olacak. Hala diyorum ki, Peşin alımlarınızda mağazalarımızdan alacağınız indirim ile bir çok gitar Amerikan büyük internet sitelerinden alma + yol bedeli toplamından cok daha ucuz olacak, ya da İnternet sitemizde gördüğünüz fiyatlardan gayet uzun vadeler yapabileceğiz.
yok anlaşamadık galiba, pahalıya satıyorsunuz demedim ben zaten =D

ya burdan herhangi bi gitar alışverişi yapan arkadaş var mı? varsa düşüncelerini yazsın da dedikleri gibi mi bilelim..

ya beyler geçen epiphone lp ların fiyatlarını öğrenmek içim mydukkan a bi girdim.schecter lar gelmiş.Schecter C1 Lady Luck isimli modeli çok beğendim ve fiyatı da 750 ytl gibi birşeydi.kararsız kaldım bu gitar hakkında yorumlarınız nedir acaba?

ben özellikle Synyster Custom modelini çok merak ediyorum. gözümle görmeden ölmek istemiyorum:):) o derece yani:)

Parayıda biriktirmeye başlıyorum hafiften:)

Arkadaşlar özel durumumdan ötürü son kez fiyat indirimine gidiyoruz ve Schecter C1 Elite fiyatını 699 dolara çekiyoruz!

Sertçe, sabit köprülü, uzun sustainli, hafif ve gerçekten "yakışıklı" bir gitar arayanlar için bu fiyata daha iyi bir alternatif olduğunu kesinlikle düşünmüyorum...

900 dolardan bu fiyata düştüğümüzü gön önünde bulundurun!

SRV'de Özlem'e danışabilirsiniz, eminim bu fiyata bir haftada gidecektir...

http://www.turkrock.com/post1420498.html#1420498

bugun dore müzikten bir tane S1 Blackjack aldım. Silenoz da S1 Elite aldı. bu gitarlar hakkında söyleyeceklerim var.

1. harika gitarlar. işçilik, kullanılan ağaç, ton, klavye rahatlığı gibi konularda gibson studioların üzerinde gitarlar bunlar. epiphonelarla kıyaslamayınız. biz bizzat kıyasladık. epiphone les paul custom denedik hemen öncesinde. epinin binding hatalarını vs lerini geçtim, klavyesinde kullandıkları ağaçtan mobilya bile yapmazlar. ayrıca sap dubai kuleleri gibi dönmüştü yukarıda. 750€ fiyat verdiler, peşin alımda aşağıya ineceklerdir herhalde ama schecter i seymour duncan manyetiklerle çook daha altına aldım bu fiyatın. ve saydığım alanların hepsinde de epi lp custom ın çok üzerindeydi bu gitar.

2. Dore müzikte Emin Bey'di sanırım, umarım ismini yanlış hatırlamıyorumdur, çok yardımcı oldu. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır yaptıkları için.

3. S1 elite ile S1 blackjack arasındaki fiyat farkı sanırım işçilikten kaynaklanıyor. blackjack(ucuz olan) üzerinde seymour duncan var ancak elite de duncan designed koymuşlar. elite in işçiliği daha fazla olduğu için 100$ kadar daha pahalı. silenoz siyah gitar kullanmama takıntısından dolayı elite i aldı, üstüne bir daha masraf yapıp seymour duncan takınca bendekiyle kıyaslayabiliriz, o zaman görüşleri tekrar yazarım.

4. Fiyat konusuna gelince, gidin sorun. sitede yazan amerika fiyatının altına alacaksınız. amerikada dükkanlarda, web sitelerinde daha ucuz olabilir ama biz amerikada değiliz ve www.thomann.de gibi sitelerden almanya fiyatlarını karşılaştırırsanız almanyadan çooook daha ucuza sattıklarını göreceksiniz.

Emin Bey'e sonsuz teşekkürlerimin haricinde buradan söyleyeceğim tek bir şey var: abi oraya şöyle sağlam bir amfi koyun mutlaka. dükkanda bile gayet beğenmiştim, kesin alıyorum demiştim ancak stüdyoya götürüp half stackte sesi açınca ne aldığımı çok iyi anladım :) ashton değil de daha üst model bir amfi koyun, sesi biraz açın. kapıya "üst katta schecter denenmektedir" diye tabela asıp sokağa yayın yapın, kapıda kuyruk olsun :)

Geri