satanic verses

Yok kalsın saolun beni yine kimse anlamamış ben bildiğim gerçekleri söyluyorum bu elemanlarla yüzyüze gelinmez bu elemanlardan korkacaksın;
:arrow: Sadistic Spell
:arrow: Paradox
:arrow: Satanic Verses
:arrow: Witchtrap
:arrow: Ehrimen
Ankaranın en az 10 senelik gruplarıdır bunlar birbirleriyle kankilerdir diğer grupları tınlamazlar sevmezler önemsemezler.Müzik bilgileri ıvrı zıvırı uzar gider tamam o derece bilgililerdir ama yanlarına yaklaşılmaz bu elemanlar sakat elemanlardır bu düşünceleri yüzlerine söylesen seni asarlar ve keserler oyüzden yüzlerine söyleyemiyor kimse umarım beni anlamıştır herkez bu grupların elemanlarıyla birebir irtibata girmektense böle onları sevenleri bilgilendirmek en iyisidir bence , sizce bunun adı korkaklıkmı ? Öle diyorsanız öle olsun bişi demem ...

Sen halamı bıdı bıdı konusuyorsun ya elemanları sevmiyorsan dinlemezsin görüşmezsin sanane bu elemanlardan yok sevenleri bilgilendirmekmiş yok cart yok curt böle gittikçe sevenleri gruptan uzaklaştırmıyorsunuz aksine dahada baglıyorsunuz ve sizlerin bu karalama kampanyalarına gülüyoruz oturdugumuz yerden her sitede aynı muhabetler satanic,sadistic,paradox,witchtrap bunlar kötü yok sakıncalı yook belalı yok bunlardan herşey beklenir bu nasıl iştir ne zararları oldu size ne yaptı bu gruplarda acısı hala içinizde saklı ?
Ama anladıgım birşey var unutulmuyacak birşey yapmışlar sizlere izi kalmış :D

Dikkatimi çeken bir nokta var grupları dinleyemedim ama bi arkdaş baya ilgileniyordu sonra nezamandır bu gruplardan bi albüm falan gelmiyormuş bunun muhabettini yapıp duruyordu bende hazır girmişken biraz inceleyim dedim grup hakkında sürekli bir savunma mekanizması var tanıdıklarından ötürü arkadaş diye sürekli birbirlerini savunuyorlar yüzyüze görüştükleri için diye düşünülebilinir ama sonra biraz daha dikkatli okuyunca elemanlar genelde aynı şeyi yazıyorlar :? bu biraz dikkatimi çekti açıkçası burda insanın içine bir kurt düşüyor ya ben yanlış algılıyorum ya da ortada fake bir durum var bunu açıklarsanız iyi olur grup elemanları girip yazmıyor ve ben bu işten fake bir koku seziyorum eğer öyle bir durum varsada bu müziğede insanlarada büyük bir saygısızlık olur...

sadi_tink demiş ki:
Dikkatimi çeken bir nokta var grupları dinleyemedim ama bi arkdaş baya ilgileniyordu sonra nezamandır bu gruplardan bi albüm falan gelmiyormuş bunun muhabettini yapıp duruyordu bende hazır girmişken biraz inceleyim dedim grup hakkında sürekli bir savunma mekanizması var tanıdıklarından ötürü arkadaş diye sürekli birbirlerini savunuyorlar yüzyüze görüştükleri için diye düşünülebilinir ama sonra biraz daha dikkatli okuyunca elemanlar genelde aynı şeyi yazıyorlar :? bu biraz dikkatimi çekti açıkçası burda insanın içine bir kurt düşüyor ya ben yanlış algılıyorum ya da ortada fake bir durum var bunu açıklarsanız iyi olur grup elemanları girip yazmıyor ve ben bu işten fake bir koku seziyorum eğer öyle bir durum varsada bu müziğede insanlarada büyük bir saygısızlık olur...
çok ilginç hiç düşümemilştim böyle bişeyi ama fake midir. nedir?
bilmiyorum. ama ben tanıyorum. bu grubun elemanlarını arkdaşım hepsi
normalde araştırdıysan internette sadece bu sitede başlıkları var.
normalde grub üyeleri pek internetle bu tip forum siteleiyle ilgilenmiyorlar.
eskişehir de iki elemanı okuyorlar.
diğerleride iş güç sahibi insanlar.
tanıtım amaçlı acılmış bir başlık. ama fake olduğunu düşünüyorsan sana aksini ispat edebilirim.
gerçi bu başlıkta yazan diğer arkdaşları tanımıyorum. onlar için birşey diyemem. ama
sevdiğimiz ,saydığımız insanlar ve benim arkadaşlarım elimden geldiğince desteklemeye çalışıyorum. sanırım anlatabildim.

www.myspace.com/sverses
metalfaust aracılığıyla açılmıştır.
sayfada grubun eski ve yeni üç parçasınıda dinleyebilirsiniz.
arkdaşlar görmeyen arkdaşalr olabilir. satanic verses myspace sayfası
ilgilenen arkdaşlara duyrulur.

max78 demiş ki:
Yok kalsın saolun beni yine kimse anlamamış ben bildiğim gerçekleri söyluyorum bu elemanlarla yüzyüze gelinmez bu elemanlardan korkacaksın;
Ankaranın en az 10 senelik gruplarıdır bunlar birbirleriyle kankilerdir diğer grupları tınlamazlar sevmezler önemsemezler.Müzik bilgileri ıvrı zıvırı uzar gider tamam o derece bilgililerdir ama yanlarına yaklaşılmaz bu elemanlar sakat elemanlardır bu düşünceleri yüzlerine söylesen seni asarlar ve keserler oyüzden yüzlerine söyleyemiyor kimse umarım beni anlamıştır herkez bu grupların elemanlarıyla birebir irtibata girmektense böle onları sevenleri bilgilendirmek en iyisidir bence , sizce bunun adı korkaklıkmı ? Öle diyorsanız öle olsun bişi demem ...

zuhaha ot mu çektin eleman ne diosun.öldüm gülmekten :twisted: :twisted:

inhofeld demiş ki:
max78 demiş ki:

zuhaha ot mu çektin eleman ne diosun.öldüm gülmekten :twisted: :twisted:
ot çekmiş halimi hiç görmek istemezsin adın soyadın telin varsa bide adresini alim.....

akşama kadar bilgisayar başında hayat çürüten adamlardan ne olurki işte anca birilerine bok atarlar... yazık ki ne yazık...

grubun iiliği kötülüü beni ilgilendirmez ama blac metal konu olunca eleştirilerde biraz daha yapıcı olmak lazm. galiba bu gruba laf atanlar değişik isimlerşle orda burda bouy gösteriyorlarmış yani topu topu 3-4 kişiler ve bu nefretin sebebi duyduum kadarıyla grup elemanlarının bu elemanların bazılarının kız arkadaşlarını uzun zaman önce skmeleriymiş... ne kadar doğru bilmiyorum fakat aşk nelere kadir de demekten kendimi alamıyorum sonuçta arkadaşlar s... miş ..mın davası olmaz evt acınızı paylasıyorum ama geçti bunlar yaauuuvv...... black metale destek çıkalım arkadaşlar pleaasee.........

çıkacak gruplar:
*human harvest(izmir)
:arrow: *satanic verses(ankara)
*episode 13(eskişehir)
*myst gravel(bursa)
*demogorgan(izmir)
*omen tie(izmir)
*infernal of agony(izmir)
..human harvest
yer:dungeon
kapı açılış:14:30
ücret:5 ytl
tarih:24.12.2006

valla izmirde olup bu konseri kaçıran olursa yazık olur ..

:arrow: gayet köklü bir grup ve birilerinin burda bunları karalaması aptalca...ortada emek var lütfen saygı...

satanicverses.jpg

SATANIC VERSES & MESSERSHMIT Split Way of Life 2005 (Split CD-R)
1. Burning War Winds 04:49
2. Son 04:33
3. Last Tears 02:32
4. Resurreat 02:58
5. Kimsesiz Topraklarda 03:59
6. Son Gözyaşları 05:15
7. History Write with War 04:35
8. Buffon's Victory 02:37
9. Giant Spider's Net 04:32
10. Mantus' First Order 03:30

Split album, Self Released September 1st, 2005. Limited to 200 copies. Split with Messershmit (last 5 songs)
demo www.likmarkjirecords.net ten temin edilebilir.

bu konser pek beklenilen gibi olmamıştır bazı sorunlar yüzünden 3şarkı çalıp sahneden inmişlerdi yazık oldu oysaki biz sadece satanic için gitmiştik o konsere :!: Neyse satanicten ankarada daha çok konser bekliyoruz...

satanic verses yeni parçaları eklemiş myspace e süper olmuş bence...gerçi albümü alıp eve nasıl sokucağım bilmiyorum ama....hanii isme tepki gösterir evdekiler.malum albüm parasıda onlardan çıkıyor.merakla beklemekteyiz.

Geri