Wacken Festivali

Arkadaşlar...Turkrock com olarak wacken 2006 ya gitmek için bi organizasyon yapabilirmiyiz? Biz şimdilik 2 kişi gitmek istiyoruz ama forumdaki dostlardan şöyle bir 10 15 kişi toparlansak klan halinde gitsek erken davransak komple uçak biletidir festival biletidir alsak şahane olur diye düşünüyorum...gitmişliği olan konu ile ilgili bilgisi olanlar başlığı şenlendirirse seviniriz...Haydi WACKEN '06....

Merhaba, çok harika bir fikir olmuş... Ben varım. Ama gelmem iki şarta bağlı... Ya o tarihlerde Almanya civararında konserim olucak ordan gelicem yada para bulmaya çalışıcam. Ama çok çok büyük ihtimal katılım iyi olursa, bahsettiğin gibi klan şekline gelirse, bende varım...

Ne yazıkki katılamıyorum. O tarihlerde İngiltere civarında olucağım. Gitmeyi düşünen müzikseverlere tavsiyem çabuk karar versinler... Zira hemen karar verip biletlerini ayırtırsalar, 20euro civarına Düsseldorfa uçakla gidebilirler. Tabi uçaklar o tarihlerde şimdiden dolmadıysa :)

wacken8fu.jpg

1990 ' dan bu yana düzenlenen dünyanın en büyük metal organizasyonu diye adını duyuran Wacken 2006 bu yılda çok sağlam olucak fakat ben yine gidemiyorum :x

W:O:A 2006 - 03.08. - 05.08.2006

Aralarında ; Children Of Bodom , Whitesnake , Fear Factory , Lake Of Tears , Nevermore , Amon Amarth , Motorhead , Opeth gibi süper gruplarında bulundugu birçok grup ile yine müthiş.

Ayrıntılı bilgi için http://www.wacken.com/en/woa2006/main-bands/billing-2006/ adresini kullanabilirsiniz.

Birkaç arkadaşım gidiyor.Yol konaklama bilet vs. herşey dahil 250 € civarı bir bedele mal olur diye hesaplamışlar.Bence kesinlikle daha fazla tutar...

biri başlığı 2007 diye düzeltsinde bir ümit belki bu sene olur...
Hem aldıgım duyumlara göre ankara black tayfası gıdıyormuş ee elbet vardır bu sitede forum yazan bir kaçı aralarında...

Geri