Relic Fender Precision Bass

Meraktan yaptığım bir relic çalışması.Gitarın ilk halini de aşağıdaki fotolarda bulacaksınız.
Kalp krizi geçiren arkadaşlar olmasın, bass Çin malı orjinal değil :)
Yorumlar olursa sevinirim.
Saygılar.

002.jpg
003.jpg
004.jpg

005.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg

Dosyalar

• 006.jpg
    006.jpg
    170 KB · Gösterim: 258
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gövde çok hoş. Saptaki cila da birkaç gömlek koyu olsa,çok daha güzel yansıtırdı aşınmaları. Bu haliyle de karardıkça ortaya çıkması muhtemel.
Sapa kıyamadım hocam.. Youtube da sap için uygulanan relic videoları var aslında ama çoğu pek başarılı değil, bazıları da sadece sapın arka kısmına uygulanmış. Zımparayı perdelerin arasına sürdüğünüz anda fretlerde kir birikmesi oluyor bu da doğal bir görünüm vermiyor pek. Heat gun la sapa girişenler var ki onlar daha kötü.

Sinan Bey için şöyle bir video buldum. Prs relic yapmış, bu adam iyi bir luthier.

Sapa kıyamadım hocam.. Youtube da sap için uygulanan relic videoları var aslında ama çoğu pek başarılı değil, bazıları da sadece sapın arka kısmına uygulanmış. Zımparayı perdelerin arasına sürdüğünüz anda fretlerde kir birikmesi oluyor bu da doğal bir görünüm vermiyor pek. Heat gun la sapa girişenler var ki onlar daha kötü.

Sinan Bey için şöyle bir video buldum. Prs relic yapmış, bu adam iyi bir luthier.

O bıçak darbesi beni çok yıprattı :D

Tansiyonum düştü yemin ederim. 6 ya 8.

Geri