Kasatura (Thrash)-Ankara

Impulse - Kasatura - Kaçak çok güzel bi konser oldu son düette sahne yıkıldı nerdeyse:D

Her ne kadar şarkıların yarısını untusam da artık önümüzdeki konserlerde çok daha güzel olacak!!

beyler ne hoş konser di öyle
ulas direk koptun sahnede (gotune soktugum kasıktan olsa gerek)

kaan bir kz daha forumlarda degil sahnelerde dewlesenlerden oldugunu gosterdi

umut seni izlediğim konserlerde bana göre en iyi performansı verdin süperdin...

anıl piskopat bakıslarıyla beni yerlere yatırdı emzik emer gibi :)

Çok muazzam konser oldu valla müthişti ellerinize sağlık böyle konserler vermenizi bekliyoruz :twisted: başarılar

Yorum yapan herkese teşekkürler konser hakkaten güzeldi çok eğlendik Kaçak ve Impulse la beraber //
çekilen video ya gelicek olursak kendi adıma yorum yapmak isterim objektif bakıcak olursam ; Vokaller için tona girmede problem yaşamışım ve sesim çatlak gelmiş ama genede fena değil,bateri ve basslarda pek sorun yok gibi ,gitarlarda da pek yok gibi ama soloları tam net duyulmadğı için pek yorum yapamıyacağım ama genel olarak fena değil ama çalışılması lazım zaten yeni eklemiştik ilerde daha iyi olur sanıyorum paylaşım için saol Ali Kaan evet başka yorum yapıcak varsa dinleyebilriz teşekkürler..

he bu arada demeyi unutmuşum bu parçayı konserden önceki gün 1 kere çalıştık stüdyoda şöyle bildiğimiz bir parça olsa daha iyi olurdu eminim saygılar:D

Çok güzel bir konserdi beyler... Biz çok eylendik sizde eylendiniz eminim ;) konser iki kısımdı yoruldu iki grupta düetlerde son nefeslerimizi tükettik ama herşeye rağmen çok eylendik ve eylendirdiğimizede inanıyorum... Parçalar çok sağlamdı gerek impulse ın repertuar olsun gerek sizin... Territory de coştum zaten :D

Elinize sağlık dostlarım ;)

HiPnO demiş ki:
Çok güzel bir konserdi beyler... Biz çok eylendik sizde eylendiniz eminim ;) konser iki kısımdı yoruldu iki grupta düetlerde son nefeslerimizi tükettik ama herşeye rağmen çok eylendik ve eylendirdiğimizede inanıyorum... Parçalar çok sağlamdı gerek impulse ın repertuar olsun gerek sizin... Territory de coştum zaten :D

Elinize sağlık dostlarım ;)
sağol cantucum gerçkten düetlerde hepimiz çok eğlendik siz bizde biz sizde kafa sallayarak coştuk nice konserlere;)

dengesizpunk demiş ki:
buarada ugur gruba girdi pek bir eglenceli oldu...umarım bu degişiklikten sonra cok daha iyi olursunuz kim ummaya gerek yok vijuuuw basarılar kasatura kardeşlerimize...
Eyv. cancım sağol dediğin gibi uğurla daha başarılı olucaz gibi tek unsur çalışmak ve zaman :D;)

Geri