Kasatura (Thrash)-Ankara

_mechanix_ demiş ki:
beyler size basarılar ben is yüzünden gelemicem ama eminim ki melegi sallarsınız hadi kolay gelsin!!!!

Sağol Burakcım kalbin bizle nede olsa:p Peace Sells çalarken hep seni düşüncez:D

Evet 1-2 gün kaldı konsere , gerçekten kalablık olucak gibi gelenler güzel vakit geçireceğe benziyor kafalar kopabilir :D :metalhead

başarı dilekleri için herkese teşekkürler ..

bence güzel konserdi 12-13 şarkıdan oluşan uzun bir repertuar dinlettik seyircilere gelenlereden yorum, eleştiri almak isterim gelen herkese teşekkürler..

Bence yine çok iyiydiniz...Biz(refshement) nasıldık? Valla 1 haftalık repertuar ile böle oluyo...İlk konserimizdi...Belki devamı gelir :) (Ha bu arada benim jakta sağolsun 4 parçayı çalamadım adam gibi..)

Vene demiş ki:
Bence yine çok iyiydiniz...Biz(refshement) nasıldık? Valla 1 haftalık repertuar ile böle oluyo...İlk konserimizdi...Belki devamı gelir :) (Ha bu arada benim jakta sağolsun 4 parçayı çalamadım adam gibi..)
Sağolasın , valla bence sizde dediklerine göre ve ilk konserinize göre iyiydiniz gerçekten çalışınca herşey oluyor hepmizin çalışması gereken çok şey var önemli olan bunu farkında olmak ;)

Eyvallah...:) Evet bunun farkında olmak çok önemli...Sonuçta daha hepimiz amatörüz...Bu arada sesin her konserde biraz daha gelişiyor...Bu konserde yine bayağı iyi söyledin...

beyler konser iyiydi eyvallah coştunuz coşturdunuz ancak daha bayaaa bi çalışmanız lazım ...
davulda ciddi problemler var ...
ve özellikle vokalde kendim de vokal olduğum için galiba çok gözüme çarptı peace sells, dead skin mask, one, master of puppets inanın bi art niyetim yok full detoneydi ..
eğer böğürerek şarkı söyleceksen ona göre şarkılar seçmelisin bence diğer şarkılarda problem yoktu pantera ve sepulturalarda ama işin içine melodik vokal girdiği zaman ki metallica en basit melodik vokaldir olmuyo böğürerek söylediğin zaman tam bir gürültüye dönüşüyo megadeth de öyle slayer da öyle ...
sadece böğürmek vokal olmak için yeterli değil aynı zamanda clean tonlara da hakim olmalısın yoksa herkes böğürüyo sokaktaki adamı çevirsen o da böğürür ...
beyler çalışın çok çalışın ve de vokal için söylüyorum eğitim şart ;) ama pantera sepultura cradle children o. b. söyliyceksen hep ve besteleriniz de bu tarz olucaksa gerek yok ...

Sevgiler arkadaşlar ...

Not: Kesinlikle moraliniz bozmak için veya bi art niyetim olduğu için yazmıyorum bunları, sonuç olarak uğraşmış emek vermişsiniz bu müzik için sonuna kadar destekliyorum sizi ve metal için uğraş veren tüm grupları ... yolunuz açık olsun ...

mooreath demiş ki:
beyler konser iyiydi eyvallah coştunuz coşturdunuz ancak daha bayaaa bi çalışmanız lazım ...
davulda ciddi problemler var ...
ve özellikle vokalde kendim de vokal olduğum için galiba çok gözüme çarptı peace sells, dead skin mask, one, master of puppets inanın bi art niyetim yok full detoneydi ..
eğer böğürerek şarkı söyleceksen ona göre şarkılar seçmelisin bence diğer şarkılarda problem yoktu pantera ve sepulturalarda ama işin içine melodik vokal girdiği zaman ki metallica en basit melodik vokaldir olmuyo böğürerek söylediğin zaman tam bir gürültüye dönüşüyo megadeth de öyle slayer da öyle ...
sadece böğürmek vokal olmak için yeterli değil aynı zamanda clean tonlara da hakim olmalısın yoksa herkes böğürüyo sokaktaki adamı çevirsen o da böğürür ...
beyler çalışın çok çalışın ve de vokal için söylüyorum eğitim şart ;) ama pantera sepultura cradle children o. b. söyliyceksen hep ve besteleriniz de bu tarz olucaksa gerek yok ...

Sevgiler arkadaşlar ...

Not: Kesinlikle moraliniz bozmak için veya bi art niyetim olduğu için yazmıyorum bunları, sonuç olarak uğraşmış emek vermişsiniz bu müzik için sonuna kadar destekliyorum sizi ve metal için uğraş veren tüm grupları ... yolunuz açık olsun ...
eleştrilerin için teşekkürler dediğin konularda tamamen haklısın ,melodik vokallerde ve clean ler de ciddi sorunlarım var dediğin gibi eğitim şart :D evet scream ve brutallerde sorun olmadığını düşünüyorum bende ama işte diğer vokallere ciddi çalışmam lazım, gelip dinleyip vakit ayırıp eleştirini yaptığın için tekrar teşekkürler bu bizim moralimizi bozmaz tam tersi sevindirir iyiye doğru bir adım atmamız için bir destektir saygılar..

İyide master'ı biz söyledik,gayette re minordü,monitörden duyamayıp tampere düzenin dışına çıktıysan kaan bilemem,sahneye ses gelmiyodu,bi tek soprano partisi sölerken tiz ses olduğu için deliyodu ortamı o bile zor duyuluyodu,ciddi detone yok bence,detone var,oda olr insan gayrı,o müzii öle sölerse olr zate,takma...
Ben sevdim mesela demmmbar...

Geri