Kasatura (Thrash)-Ankara

Neyse beyler geyiği bırakıcak olursak :D

2 ARALIK MELEK BAR DA KASATURA KONSERİ . YENİ HİZMETE GİREN BU HOŞ MEKANA HEPİNİZİ BEKLİYORUZ

Melek(myway in hemen yanı, yükselden sola dönüp ziya gökalp e doğru giderken caddeye çıkmadan sokağın köşesindeki mekan umarım tarif edebilmişimdir:D)

evet ben şeref için yaparım tamam onun da arkadaşıyım ben ne parazit yapıosunuz len :p şaka bi yana cüzi ücret karşılıı herkeşe hizmet veririm :D :D gawatlaaarrrr

selamlar beyler ...
"peace sells" videonuzu izledim :
genel olarak iyi görünüyor ufak tefek hatalar dışında ki olur zaten öyle hatalar ...
ancak belirtmeden geçemeyeceğim tek bir nokta var: vokal hiç olmamış ne yazık ki .. sesi bu şarkıya yetmemiş ve de yakışmamış .. böğürerek de kurtaramamış ... bir de en sonda peace sells bölümünde erken girmiş vokale ...
daha hiç canlı izlemedim sizi sadece bu videoya göre yorum yapıyorum canlı izleyince daha detaylı bir yorum yaparım. hiç bir kötü niyetim yok tamamen yapıcı olmaya çalıştım .. yani kızmayın bana ;)
2 Aralık'ta gelmeye çalışacağım şimdiden başarılar ...

ORIGAM'dan sevgiler ... ;)

mooreath demiş ki:
selamlar beyler ...
genel olarak iyi görünüyor ufak tefek hatalar dışında ki olur zaten öyle hatalar ...
ancak belirtmeden geçemeyeceğim tek bir nokta var: vokal hiç olmamış ne yazık ki .. sesi bu şarkıya yetmemiş ve de yakışmamış .. böğürerek de kurtaramamış ... bir de en sonda peace sells bölümünde erken girmiş vokale ...
daha hiç canlı izlemedim sizi sadece bu videoya göre yorum yapıyorum canlı izleyince daha detaylı bir yorum yaparım. hiç bir kötü niyetim yok tamamen yapıcı olmaya çalıştım .. yani kızmayın bana ;)

Çok teşekkür ederiz yorum için.Aslında hiç bahane bulmak istemiyorum ama daha yeni eklemiştik şarkıyı o yüzden hatalarımız var.Çalışıp bunları düzelteceğiz inşallah.Diğer konsere iyi hazırlanacağız.Yorum için tekrar teşekkürler 2 Aralık'ta bekleriz...

Saygılar...

mooreath demiş ki:
selamlar beyler ...

dinleyip yorum yaptığın için çok sağol dediğin gerçekten doğru ama bir açıklama yapma gereği duydum, bizim grubumuz "re" de ve genelde eklediğimiz parçaların çoğu "mi" de ensturmanlarda bir sorun olmuyor fakat sesim için oturup ciddi çalışmam lazım özellikkle clean vokalli parçalarda ki tonu tutturuyim ama bu parçayı konserden 2 gün önce ekledik ve evde oturup tonalite çalışma imkanım olmadı açıkcası paldır küldür çaldık ve sanırım konser performansımızın en sönük parçasıydı tekrar sağol yorumun için çalışıp düzelterek daha iyi olacağına inanıyorum 2 sinde orda görürsek çok mutlu oluruz canlı performans başkadır nede olsa ::D saygılar..

mooreath demiş ki:
selamlar beyler ...

Saol yorumun için hatalar var izleyince bende gördüm.. Şarkının üstünde çalışmak lazım ama zaman yoktu kahretsin :D 2 Aralıkta inşallah daa ii performasn sergilicez :)

2 aralık ta melek te konser var herkesi bekleris

2aralik01ut5.jpg

Geri