Kasatura (Thrash)-Ankara

evet o ergenlik durumu doğru halledicem yakında :) neyse herkesin yorumları için teşekkürler daha başarılı bir "Kasatura" performansı görmek isteyen herkez için mayısın ilk yada ikinci haftası konser var yakında kesin tarih belli olacak herkezi bekleriz saygılar...

Heavy yeahhhh :twisted:

KONSER!!!

Tarih:22 nisan cuma
Yer:Andaç Rock Bar
Giriş:5 ylt
Yaş sınır yok alkol serbest herkezi bekleriz saygılar...

Heavy Yeahhh!!! :twisted:

Evet bu video da ilk söleyen konuk olarak bu şarkı için Seth in vokalidir soradan ara ksımdan sonra ben ele aldım sölemeye başladım güzel bi şarkı oldu yorumlarınızı bekliyoruz...

arkadaşlar çalarken metronoma çok dikkat edin "rush" veya "drift" yapmayın en önemli bi hadisedir.fade to black kaydınızı dinledim de biraz rush vardı.ama düzelcektir,bolca çalışın.

tuncdogukan demiş ki:
arkadaşlar çalarken metronoma çok dikkat edin "rush" veya "drift" yapmayın en önemli bi hadisedir.fade to black kaydınızı dinledim de biraz rush vardı.ama düzelcektir,bolca çalışın.

evet metronomda hatalar var ama dediğin gibi çalışmakla alakalıı bi durum e yani bizde çalışıyoruz:D yakında düzelir yorumun için saol saygılar..

cts2i5yt.jpg

evet gerçi fark etmez de tabi eşitlk de güzel bişi neyse herkezi bekliyoruz dediğim gibi güzel bi konser olacak..

Bu konunun Kasatura grubu ile bir alakası yok .. Yerini bilen her gruba desteğimiz sonsuzdur .. Biz ASTRAHAN ı bizden daha büyük yazılmış görmek isterdik ..

Konser günü bir ihtiyacınız olursa yanınızdayız .. Umarım Kasatura grubu son biziz performansından sonra daha bomba bi şekilde çıkıcaktır ..

Başarılar gençler :metal

Stay Heavy :twisted:

FateX demiş ki:
Bu konunun Kasatura grubu ile bir alakası yok .. Yerini bilen her gruba desteğimiz sonsuzdur .. Biz ASTRAHAN ı bizden daha büyük yazılmış görmek isterdik ..

Konser günü bir ihtiyacınız olursa yanınızdayız .. Umarım Kasatura grubu son biziz performansından sonra daha bomba bi şekilde çıkıcaktır ..

Başarılar gençler :metal

Stay Heavy :twisted:

Benim sitemim Deep İnside a değil afişi yapanadır... Yanlış anlaşılmışım sanırım... Deep inside en içten dileklerimide topiğinizede yazdım zaten...

Sevgiler saygılar...

zaten sorun değil kim ne derse desin sizin büyük bir grup olduğunuz belli ama zaten bi sorun yok yani cantu öyle afişi yapana şey yaptı da sorun değil hiç önemli değil önemli olan müzik tabi bu arada doğru dedin son değil gerçi ilk konserimiz olan biziz performansından sonra baya kasdık çalıştık yarın bomba gibi gelicez orda olup izlerseniz sizleri eğlendirmeye çalışacağız herkeze başarılar saygılar...

Geri