Kasatura (Thrash)-Ankara

KASATURA cı gençliğe selamlar öncelikle.............

Sanırım 24 ünde bir konseriniz olacak gelmeyi çok isterim ancak yanılmıorsam o tarihte bizimde Ankara Baraka barda bir konserimiz olacak bende KASATURA ekibi olarak sizi oraya çağıracaktım ne şanski aynı tarihte iki konser varr........... Aslında bu iki konserin çakışması hem sizin adınıza hem bizim adımıza bir talihsizlik ..... Keşke birinden birinin tarihinin değişme imkanı olsaydı, Neyse artık ne yapalım kısmet değilmiş en yakın zamanda görüşmek dileğiyle sevgili KASATURA...

BLACK TOOTH olarak başarılar dileriz konserinizde

SOUTHERN FOREVER
www.blacktoothmusic.com

downender demiş ki:
KASATURA cı gençliğe selamlar öncelikle.............

Sanırım 24 ünde bir konseriniz olacak gelmeyi çok isterim ancak yanılmıorsam o tarihte bizimde Ankara Baraka barda bir konserimiz olacak bende KASATURA ekibi olarak sizi oraya çağıracaktım ne şanski aynı tarihte iki konser varr........... Aslında bu iki konserin çakışması hem sizin adınıza hem bizim adımıza bir talihsizlik ..... Keşke birinden birinin tarihinin değişme imkanı olsaydı, Neyse artık ne yapalım kısmet değilmiş en yakın zamanda görüşmek dileğiyle sevgili KASATURA...

BLACK TOOTH olarak başarılar dileriz konserinizde

SOUTHERN FOREVER
www.blacktoothmusic.com

Çok sağol Tuna abi konser olmasa gerçekten grupçana ordaydık gerçi sizin sahne alma saatiniz bizimkinden farklıysa zaten ordayız ssk işhanı ile melek çok yakın umarım çakışmaz bizde biraz southern ile kendimize geliriz saygılar..

Jemokan demiş ki:
başarılar arkadaşlar 24 aralıkda 4 er parçada olsa :( aynı sahneyi paylaş umarım güzel bi konser olur :metal
Eyvallah cemcim güzel olcak valla idare etcez afiş geliyor yakında..

dengesizpunk demiş ki:
ANKARA THRASH METALİN EN SEKSİ GRUBU KASATURA :D

konsere geliyorum bana özel bi metallica calın gayri

ayıpsın çalmazmıyız metallicaları çıkardık ama o gün için testament dan Down For Life geliyor;)

af24aralikcopyas1.jpg

Konsere çıkıcak bütün gruplara başarılar :metalhead

arkadaşlar 1günlük fest nasıl olur bilmiyorum ama
13-19 arası 11 grup cıkartmak biraz garip hele
tek şarkısı 6dk süren metal gruplarınında olması bildiğim kadarıyla kaçak ve enterprise cıkmaktan vazgecti...acaba konser günü neler olcak garip bir organizasyon

dengesizpunk demiş ki:
tek şarkısı 6dk süren metal gruplarınında olması bildiğim kadarıyla kaçak ve enterprise cıkmaktan vazgecti...acaba konser günü neler olcak garip bir organizasyon
şöyle söyliyim diğer arkadaşlar nasıl konuştu bilmiyorum ama biz bazı şeyler söyledik ona göre çıkıyoruz, bir kere bizim her zamanki konser sürelerinde duracağız sahnede ne eksik ne fazla ayrıca emeğimizin karşılığınıda alacağız ..

-Alcohollica- demiş ki:
dengesizpunk demiş ki:
şöyle söyliyim diğer arkadaşlar nasıl konuştu bilmiyorum ama biz bazı şeyler söyledik ona göre çıkıyoruz, bir kere bizim her zamanki konser sürelerinde duracağız sahnede ne eksik ne fazla ayrıca emeğimizin karşılığınıda alacağız ..

İşallah... Bizimle bir konuşan bile olmamıştı... Yeni öğrendim parada vereceklermiş bize :) ama böyle bir org. olmaz ya... Çektiğin rezilliğe deymez... Umarım kasatura açısından başarılı bir konser olur...

Geri