Kasatura (Thrash)-Ankara

HiPnO demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
dengesizpunk demiş ki:
arkadaşlar 1günlük fest nasıl olur bilmiyorum ama
13-19 arası 11 grup cıkartmak biraz garip hele
tek şarkısı 6dk süren metal gruplarınında olması bildiğim kadarıyla kaçak ve enterprise cıkmaktan vazgecti...acaba konser günü neler olcak garip bir organizasyon
şöyle söyliyim diğer arkadaşlar nasıl konuştu bilmiyorum ama biz bazı şeyler söyledik ona göre çıkıyoruz, bir kere bizim her zamanki konser sürelerinde duracağız sahnede ne eksik ne fazla ayrıca emeğimizin karşılığınıda alacağız ..

İşallah... Bizimle bir konuşan bile olmamıştı... Yeni öğrendim parada vereceklermiş bize :) ama böyle bir org. olmaz ya... Çektiğin rezilliğe deymez... Umarım kasatura açısından başarılı bir konser olur...
çok sağol cantucum keşke şöyle bilgileri ayrıntılı öğrenip tavrınızı koyup sora ayarlasaydınız konseri aslında hala yapaiblrsiniz siz bilrsiniz aynı sahneyi paylaşmak isteriz genede ..

Gavatura tayfasına bizden de sonsuz destek... Biliyonuz zaten... Postlarımı 2000 yapmaya çalışıyorum... Yoksa bana ne Gavatura'dan?!

Evet yeni yılda "Kasatura" adına bol biralı, bol kafa sallamalı yeni yıllar dileriz :p :beer

Kasatura 2-3 ay içersinde daha geniş repertuar ve yeni besteleriyle geri dönecektir :metalhead

Evet bi süre ara verdik repertuvara yeni beste ve coverlar ekleyeceğiz.Bu aradan sonra daha iyi bir kasatura izliceksiniz inşallah.Yeni yıl ve bayramı kutlu olsun herkesin,görüşmek üzere...

DemliScreamVokal demiş ki:
lan döverim şimdi sizi kopyacılar :D heuehue

neyse hadi bakimm görüşürüz....

Sağol şerefim yeni konserlede görüşmek üzere

Scott_Columbus demiş ki:
2007 yılı tüm gruplarımıza hayırlı olur inşallah

çok sağol bizde dahil olmak üzere çoğu amatör metal grubu senin desteğini almaktan mutludur eminim belirtmek istedim ;)

Herkese selamlar birkaç haber vereyim dedim,ufak bir ara vermiştik bu arada biraz dinlendik biraz çalıştık yeni konserlere hazırız..

Repertuara kesinleşen 2 yeni parça eklendi;

Annihilator-Alison Hell
Testament-Down For Life

Bunlar kesinleşen parçalar,konser gününe kadar 2 veya 3 parça daha olacakdır..

Konser için tarih vermek gerekirse 7 veya 10 şubat gibi gözüküyor tarihi kesinleşip ve ayrıntılar netleşince her zamanki gibi burdan belirteceğim..

En yakın zamanda görüşmek üzere :metalhead

Geri