Kurtlar Vadisi Irak

Filmi Nasıl Buldunuz

• Çok kötü

Oylar: 0 0.0%
  • Çok iyi

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
bazı yorumları okudukça farklı bir filme mi gittim diyorum. boşverin polat'ı, abdülhey'i, şeyh'i, kahramanlık gösterilerini. işkence sahnelerini izlerken kanınız donmadı mı, gözleriniz dolmadı mı esaret altındaki masum insanlardan organlarının çalındığı sahnelerde?

kurtlar vadisi ırak fılmı bı fılm olarak kalsaydı ortada bı sorun yoktu..ama dızısı dızı gıbı kaldı mı da fılmı kalsın! milliyetçilik üzerinden rant şağlayan bir takım insanlar ceblerini doldururken galeyan içindeki halkımız sinema salonlarına hücum etti..senin devletinin politikası ortada.. bu fılmle mi öc alındı :) devlet büyüklerimiz fılmı çok beğenmişler , ağlamışlar , tamamen katılmışlar..pekı bu senin gerçek düşüncen ise o dönemde niye pıstık..yok aslında gerçek düşüncen o değil ise bu filme nasıl hayran kaldın :) bir de dün televizyon makinesi nde metin uca çok haklı bir şeye değindi..Türk ordusunun namusunu temizleyip öcünü almak bu fılme mi kaldı? ben anlamıyorum..çelişkiler yumağı..anlayan varsa bana anlatsın...

bence gereksiz yere buyutuldu bu film yok oc alma yok derin devlet turk askerinin intikamını bole mi alıolar suça suçla karsı vererek mi turk askerinin arkasında kapı gibi turk milleti var ve ben o hapishane kaçkınlarına bu gorevin dustuğunu sanmıorm

Kurtlar Vadisi Irak gişedeki en çok izlenen film tahtına oturdu vadim o kadar yeşildi ki...

1. Kurtlar Vadisi Irak5 hafta 4.013.641
2. G.O.R.A.35 hafta4.001.711
3. Babam ve Oğlum13 hafta3.415.647
4. Vizontele50 hafta3.308.120
5. Vizontele Tuuba33 hafta2.894.208

Diziyi izlemedim,filmi de...DivX düşsün,belki izlerim.Bu dizi gerçekten ülkemizin eğitim seviyesini ortaya çıkardı."KV'ni izlemeyen adam,delikanlı olmaz!" gibi saçma ve aptalca bir düşünce çıktı,gençler Polat Abilerine özendi,Çakır dizide helak oldu,gerçek hayatta ilan verildi,cenaze kaldırıldı.Bu tür kusura bakmayın salaklıklar sayesinde KV büyütüldü.Filme gelince...eğer yüce milletimizin işi,bir-iki raconcuya kaldıysa vay halimize...Koca ordumuz varken Polat Alemdar mı devirecek orayı?

Vizyona gireli daha 3(üç) gün olmuşken G.O.R.A'nın hasılatını geçtiğinde, en çok izlenen ve en çok hasılat yapan film olacağı zaten kesinleşmişti. Daha 5. haftasında vizyonu aylar süren filmleri geride bıraktığına göre de boş bir film de değil demek ki, bazıları için. :)

Sevgiler...

bizim yurdumuzda bir film yapılıyo..birden herkes polat oluyoo..ben ne o filmin dizi halini izledim nede sinema filmini..amanın kurtlar vadisi başladı derken..ben nedir bu kurtlar vadisi herkesin ilgini çeken ne diye sormaya başlamıştım..meğerse hiç bir değeri olmayan şiddet içerikli ..suçlulara kendi cezasını veren şehir eşkıyasından başka birşey değill ve bunu izleyip polatta kendisini bulan filmin yan etkisini gören birçok insan yazıkkk..

yurt dışında örümcek adam diye bir film yapılıyo,
kimseler dama çıkıp karşıdan karşıya ağ atmıyo..atsalardı çoktan yarıdan çoğu deli gömleyi geymiş olurdu...
allah tan yapımcılar travestinin hayatı diye bir film yapmaya kalkmasınlar görmeyin bak yarımızdan çoğu travesti diye sokaklarda gezerler..sonra ırkımıza ne olur...

Türkiye de insanlar bazı şeyleri kendilerine yapıştırır merak etme cinsel tercihlerin farklı oldğu bir dizi çekilse yada farklı bir yapım yapılsa herhangi bir artış olmaz. Türkiye de örümcek adama özenen çocuklar, pikaçu diye balkondan atlayanlar, temel içgüdü den etkilenen bayanlar saymakla bitmez:))) Polat karakteri de ülkü ocaklarında yetişen tarzda kişileri hapsetmiş vaziyette öyle ki kendilerini hayale kaptıranlar bile var-mış ve bunun gerçekçiliğini kabullenenler... Bunun suçu tek bir sebep değil bence binbirtürlü nedenleri var. Bu dizi bazı şeyleri çok abartı eminim kendileri de farkındalardır ama bazı şeylerde dikkatimizi çekmedi değil çekti! Keşke o taze beyinlerin sokaklarda boş boş dolaşıp can sıkıntılarını giderecekleri yerler olsa dimi :(

Haşmet Babaoğlunun köşe yazısında Yılmaz Özdilin dedikleri gibi kesinlikle çok önemli bir noktaya değinmiş... İnsanlar suçu kendilerinde aramalı bence önce aileden başlar sonrası etkenler devam ettirir.

"Habire buz pateni gösteriyorlardı.

Neden bu milletin çocukları artistik patinaj yapmaktansa, birbirini doğradı TRT'yi seyredip?

Ya da şöyle soralım:

Kaptan Kirk, ülkücü müydü, gomonist mi?

Star Wars'ın kapısında yattı çocuklar.

Madem film seyredip etkileniyorlar bu kadar, 'ceday'dan vazgeçtik, neden bir tane astronotumuz yok?

Ne biçim çocuk ki bunlar, Pollyanna'dan hiç etkilenmiyor?"

deryakulahci demiş ki:
yurt dışında örümcek adam diye bir film yapılıyo,
kimseler dama çıkıp karşıdan karşıya ağ atmıyo..atsalardı çoktan yarıdan çoğu deli gömleyi geymiş olurdu...
allah tan yapımcılar travestinin hayatı diye bir film yapmaya kalkmasınlar görmeyin bak yarımızdan çoğu travesti diye sokaklarda gezerler..sonra ırkımıza ne olur...
Polat Alemdar olmak, örümcek adam olmaktan daha kolay :!:

Sevgiler...

ya zaten millet asmaya kesmeye meyilli bu diziyı verdıler yayına,ardındanda film derken dizinin tekrarını vermeye basladılar..çocuklarda izleyip izleyip soktu kalbe dalağa bıçağı..

polatın a.q. -----kurtlar vadısının a.q.

arkadaşlar,biraz fazla abartmıyor musunuz?bence türk filmleri standartının bayağı üstünde bi film oldu.

ben kurtlar vadisinin bütün bölümlerini eksiksiz izledim ve filmine de çıktığı gün,yani 2 şubatta gittim ama hiç bir zaman da belimde silahla,çizgili takım,sivriburun ayakkabı ile gezip

sağa sola artistlik yapmadım.sizin o bahsettiğiniz insanlar tamamen kişilik boşluğuna düşen insanlar.

ayrıca film hiç de saçma olmadı,son derece güzel bi konuya değinmişler ve iyi de senaryolaştırmışlar.billy zane de çok iyi bir seçim olmuş hani.

Geri