Boş Ev (Bin-Jip)

CNBCE sağolsun en sonunda izledim bu filmi. Sonuna kadar benim de çok hoşuma gitti film, ama sonlara doğru gerçekçiliğini yitirip absürdleşmeye başladı, malesef ondan sonra çekiciliğini yitirdi benim için.

fragmandan birşey anlayamazsınız.ayrıca hollywood un aksiyon dolu hareketli filmlerini seviyorsanız izlemeyin zaten!bu film para kazanmak için yapılmamış olduğunu gösteriyor ve sadeliğiyle anlatmak istediklerini çok çok iyi anlatıyor.böyle filmleri tavsiye ederken korkarım çünkü insanlar böyle filmleri izlerken sıkılıyorlar ama bence muhteşem bir film.

ucar demiş ki:
fragmandan birşey anlayamazsınız.ayrıca hollywood un aksiyon dolu hareketli filmlerini seviyorsanız izlemeyin zaten!bu film para kazanmak için yapılmamış olduğunu gösteriyor ve sadeliğiyle anlatmak istediklerini çok çok iyi anlatıyor.böyle filmleri tavsiye ederken korkarım çünkü insanlar böyle filmleri izlerken sıkılıyorlar ama bence muhteşem bir film.

nie anlamıyalım biz salakmıyız ya.....varsa link falan koyun işte..... :D

Sen alınma usta, ama arkadaş doğru söylüyor. Mesela Shyamalan filmlerinin fragmanlarından da hiç bişey anlaşılmaz. "Bazı filmler fragmana sığmaz" gibisinden hem iğneleyici hem ağdalı bi laf edeyim, rezil olup gideyim :)

lovecraft demiş ki:
Sen alınma usta, ama arkadaş doğru söylüyor. Mesela Shyamalan filmlerinin fragmanlarından da hiç bişey anlaşılmaz. "Bazı filmler fragmana sığmaz" gibisinden hem iğneleyici hem ağdalı bi laf edeyim, rezil olup gideyim :)

ewt ya o açıdanda düşürmek lazım bir film fragmana sığdırılamaz........

Keşke buraya daha önce yazabilseydim en azından biraz faydalı olurdu. Boş Ev'in dvdsini DVD+ dergisi sanırım mayıs ayında vermiş ve ben de almıştım. Eğer dergiyi okuyan tanıdıklarınız varsa bir sorun derim ben. Ama benim dvdimde sorun çıktı, filmi bozuk bir cdnin üstüne çekmişler dolayısıyla son 15 dakikayı izleyemedim ve doğal olarak içimden sövdüm. DVD+ dergisine aktaracağım bu konuyu, belki halledebilirler. Bu kadar geç fark etmemin nedeni ise filmi izleyebilmek için gereken dvd okuyucuya yeni sahip olmam. Filmi o kadar merak etmiştim ki dvd okuyucum olmadığı halde gidip aldım. İzlediğim kısmına göre bir yorum yapacak olursam gayet başarılı bir film. Ama diğer arkadaşlara da katılıyorum, kimilerine saçma gelebilir. Bir arkadaşım, ben filmde fazla konuşma olmadığını söyleyince filmi izlemekten vazgeçmişti.

kore dilinde okuyorum.sinemasını da takip etmeye çalışıyorum ve ilk izlediğim kore yapımıydı.çok beğendim,çok sıcaktı.ve sonu tamamen sürprizdi.saçma kişisine göre değişir herkes sevmez böyle filmleri...ben çok beğenmiştim hatta derginin dvd sini verdiğini bilseydim alırdım üzüldüm şimdi..

Geri