Fender Telecaster ve overdrive

Ankara'da tek olduğu için efsanedir kendisi, yoksa efsaneleştirilecek bir yanı yoktur. :) İyi çalışır, ortlama üstü iş yapar ama her zaman doludur...

Sevgiler...

İşini iyi yapar mı bilmiyorum ama iş yapması oldukça zordur. Gitarla gidersiniz ya arkasında hiçbir zaman eksilmeyen yığınla gitarı gösterip çok işim var ilgilenemem der veya bırak 10 gün sonra alırsın der. Haa ama tanıdıksan o zaman başka. Sıradaki yığınla gitara bakmadan ilk önce senin işini yapar.

Kenan'a iş yaptıracaklara bir ipucu vereyim. Snickers çok sever, gitarla birlikte bir tane snickers verirseniz işinizi hemencecik yapıverir :D

kenan usta tek die efsaneleşiyor cidden yoksa kaç kere acil işlerimde yarı yolda bıraktı beni 10 gün sonra gel 1 hafta sonra gel yaptıramadım bu güne kadar bir iş ama izmirdeki erkan sızlar mükemmel bi ustadır bende bi klasik gitarı var levent yükselin bas gitarını da o yapmış ayrıca yüksel usta da çok iyi bi ustadır bi ara bi fenderin klavyesini perdesiz yapmıştı yalnız anlamadığım 800 dolara nasıl bi iş çıkaracağı;malzemesi,ağacı kadar el emeği isterler normalde.yapıldıktan sonra foruma koyarsan en azından şekline falan bakarız teşekkürler

kenan abi çok iyidir, işini gerçekten çok iyi yapar ve 10gün sonraya randevu verdiğini biliyorum, bana da demişti 15 gün sonra gel filan diye ama ben acil olduğunu belirttim ve adam tamam yarın gel demişti bana
yani biraz konuşunca hiç de yapmayacak bir adam değil.

Geri