AbaküS(alternatif-rock)

Grubumuz 2005 in sonlarına doğru kuruldu.him,placebo,s.o.a.d,metallica,kurban,duman,r.h.c.p cover yaptığımız bazı gruplar.İlk konserimiz 12 şubatta garage rock bar da

GRUP ELEMANLARI

şuan değişme aşamasında

12subat5yr.jpg

Konserde istanbuldan iki grupla çok eylenicez bazen duygusal anlar yaşıyacağız Sevişgenler Konserinde Abaküs'ü ilk konserinde yanlız bırakmayalım...Ankara seyircisininde istanbul'a kendini gösterme fırsatı:)

Herkes Davetlidir...

forumunuz hayırlı olsun kardeşler
12'sinin güzel bi başlangıç olması, konserlerin devamını esirgememesi dileğiyle.

konseri kaçırmıycam tabiki ;) orda görüşürüz

barker demiş ki:
12subat5yr.jpg

Konserde istanbuldan iki grupla çok eylenicez bazen duygusal anlar yaşıyacağız Sevişgenler Konserinde Abaküs'ü ilk konserinde yanlız bırakmayalım...Ankara seyircisininde istanbul'a kendini gösterme fırsatı:)

Herkes Davetlidir...

onursal demeden edemiycem, afiş çok romantik olmuş :LOL: yüreğine sağlık :D :D

itiraf ediyorum, afişteki resimde müzik köprüsünün altındaki benim :LOL:

drumscat demiş ki:
forumunuz hayırlı olsun kardeşler
12'sinin güzel bi başlangıç olması, konserlerin devamını esirgememesi dileğiyle.

konseri kaçırmıycam tabiki ;) orda görüşürüz

Bektaşcım saol desteğin içib inşallah güzel olur konserde görüşürüz.bizi yalnız bırakma ilk konserimizde :D

erd demiş ki:
Forumunuz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, başarılar kovalasın peşinizden inşallah :)

Erdemcim teşekkür ederim konsere gelsensen iyi oludu :x
Bak sonra ünlü bi grup olduğumuzda ilk konserimizi kaçırdığın için çok pişman olursun :D :D şaka bi yana umarım güzel olur :metal

barker demiş ki:
drumscat demiş ki:
barker demiş ki:
quote]

onursal demeden edemiycem, afiş çok romantik olmuş :lol: yüreğine sağlık :D :D

itiraf ediyorum, afişteki resimde müzik köprüsünün altındaki benim :lol:[/quote]

afişteki arka plan Joker elemanı Murat'a aittir kendisinin yardımıyla yaptım afişteki bi çok şeyide yapan odur..[/quote]

şaka yapmıştım :oops: kızdırmayım jokermg abiyi , ben korkarım onun bestelerinden :D

Geri