AbaküS(alternatif-rock)

baktımda forum baya ara vermiş ya :roll:
bass mevkiini doldurmaya çalışan AbaküS iyi bi repertuar hazırlamakla meşgul efem şu aralar.. :D
aslında repertuardan önce sahneye hazırlanıyoruz demek daha doğru olur,mesela arman elleri yerine ayaklarını ayakları yerine de ellerini kullanarak davul çalmaya çalışırken,fatih gitarını dişleriyle çalmaya çalışıyoo benden duymuş olmayın.bendeniz de nur yerlitaşa haber saldım kendime banu alkan kıyafetleri diktiriyorum.e tabi bide biyaz biyaz orkide..
adrenalin dolu gelişmelerle yeniden görüşmek üzere
hörmetler

abi napalım konserler garage de falan oluyor organizasyona basla sen ayarla :p ya besteye daha var bizde ama su bass sorununu halletmeye calısıyoruz simdilik :) halledince gelicek hepsi :twisted:

Ben de şimdi alearmoni'den beste bekliyorum diyip ortalığı iyice karıştırmak istiyorum :LOL:

Zamanı gelince yaratıcı insanlar olarak güzel besteler yapacağınızı ummaktayım...

kulağa çok hoş geliyo beste falan ama bunlar için ilk önce grubu sağlama almak lazım.şu an için tek sorunumuz bass,bass bass bağırıyoruz ama bulcaz yakında aradığımızı umarım ;)
bi de bikaç konser falan verip yüce türk halkının tepkisini ölçmek lazım :D
güzel yorumları için herkese teşekkürler..

bekocum iyi bi yer ayarla da o zaman çıkalım :D ya beste olayı için daha erken çünkü grubu toparlayamadık daha ama basscıda uyum sağlarsa güzel olcak gibi..

erdem saol kardeş desteğin için evet bende senin başlattığın tartşmaya katışıyorum alearmoniden beste bekliyoruz :D bari bizim başlıkda biraz uzar güncel kalır ehhi:D

Darkness-Death desteğin için saol bascı buluyoruz gibi bakalım inşalla iyi olcak

bekocum iyi bi yer ayarla da o zaman çıkalım :D ya beste olayı için daha erken çünkü grubu toparlayamadık daha ama basscıda uyum sağlarsa güzel olacak gibi..

erdem saol kardeş desteğin için evet bende senin başlattığın tartışmaya katılıyorum alearmoniden beste bekliyoruz :D bari bizim başlıkda biraz uzar güncel kalır ehhi :D

Darkness-Death desteğin için saol bascı buluyoruz gibi bakalım inşalla iyi olacak

fatih valla ben aradaki farkları buldum ama söylemem :LOL:
bu arada erdem abi alearmoni beste calısmalarına baslamıs haberi geliyor :LOL:
bizde calısmalara basladık yeni repertuar da güzel oldu umarım bass olayıda olur saygılar arkadaslar kolay gelsin :)

metalika demiş ki:

metalika demiş ki:

Ahan da buldum farkı :D .Belediye ile görüşme halindeyim. Semt pazarları konserler serisi yapacam :?. İşiniz bana kaldıysa vay halinize. Bascı bulun da nerde çıkarsanız çıkın da dinleyek o zaman

Bu arada bahsettiğiniz grubun besteleri var 8) ama gitarist şahsiyetleri binlerce km uzakta olduğu için bi halt edemiyolar

davulcunuz davul çalmayı bilmiyomuşş aaa :eek: Bi de gaymiş vııyy

drumscat naptın seeeeeeennnnnnnn :cry:
bütün kirli çamaşırlarımızı sergiledin tüm cemaate üstelik fatihin şifresini de çözdün :cry:
fatihçim üzülme sen ben bulamadım bak farkları :roll:
üstelik semt pazarı fikri de fena diil hani,sahneden bedava iç donu dağıtarak süper reklam yapılabilir.repertuarıda ona göre domates,biber,patlıcan şeklinde ayarlarız ;)

drumscat demiş ki:
metalika demiş ki:

metalika demiş ki:

Ahan da buldum farkı :D .Belediye ile görüşme halindeyim. Semt pazarları konserler serisi yapacam :?. İşiniz bana kaldıysa vay halinize. Bascı bulun da nerde çıkarsanız çıkın da dinleyek o zaman

Bu arada bahsettiğiniz grubun besteleri var 8) ama gitarist şahsiyetleri binlerce km uzakta olduğu için bi halt edemiyolar

bektas yarası olan gocunur :D her iki konuda da valla :twisted: bilmiyorum nese toygar abd ye kacmış :) gelince bi bestelerden çıtladın hadi bakalım kolay gelsin :arrow:

cilekessh demiş ki:
drumscat demiş ki:
metalika demiş ki:

metalika demiş ki:

bektas yarası olan gocunur :D her iki konuda da valla :twisted: bilmiyorum nese toygar abd ye kacmış :) gelince bi bestelerden çıtladın hadi bakalım kolay gelsin :arrow:

Kaç kere ıspatlayacam la daha :D .Yetmez mi artık :eek:

Artık abaküs sayfasında müzik konuşulsun :p

davulcuda da bi çene maşallah. Eli dursa ağzı durmuyo

Geri