AbaküS(alternatif-rock)

evet arkadaşlar bende aynen katılıyorum kişisel ve ...sel husumetlerinizi lutfen başka platformlarda tartışınız :LOL:
meclis başkanı gibi konuştum yaa 8)
bu arada saman altından sinsi gelişmeler olmakta olumlu yönde,çok yakında bu sayfadaaaaaaaaaaaaaaaa..................

(bkz:gizli merak uyandırma teknikleri ;) )

AbaküSten son haberleri iletelim efem
grup konser ve bar programı için çalışmalara tam gaz devam etmekte.repertuarına çıtır çıtır şarkılar eklemekte.bass sorununa rağmen çalışmalarına kararlılıkla devam ediyo.daha ne olsun.
bi de bass bulsak ;)

bigtouristmarla demiş ki:
AbaküSten son haberleri iletelim efem
grup konser ve bar programı için çalışmalara tam gaz devam etmekte.repertuarına çıtır çıtır şarkılar eklemekte.bass sorununa rağmen çalışmalarına kararlılıkla devam ediyo.daha ne olsun.
bi de bass bulsak ;)

Umarım o basscıyı bi an önce bulursunuz,her ne kadar ankarada basscı bulmak zor bir zanaat olsada :LOL:

arman gerçekten de bi türlü oturtamadık ve artık ayrılma vakti geldi hatta çokda zorladık ama önceden söyleseydin ya olum benide uğraştırdın neyse :D umarım sen grubu oturtursun ve iyi şeyler yaparsın seninle çalışmak güzeldi

MetalikA demiş ki:
arman gerçekten de bi türlü oturtamadık ve artık ayrılma vakti geldi hatta çokda zorladık ama önceden söyleseydin ya olum benide uğraştırdın neyse :D umarım sen grubu oturtursun ve iyi şeyler yaparsın seninle çalışmak güzeldi
fatih hersey cok güseldi sana da cok tesekkür ederim (lan olm ne biliyim öçnceden söyleseydin ya diyo ben kahinmiyim :LOL: )abaküsü buraya getirdin saolasın hepimizin cok sevdigi bi eleman olarak kalcaksın abi :cry: cok saglam bi insansin müzik hayatında BASARILAR dilerim fatihcim saygılar...

arkadaslar yeni gitaristimiz TUNCER e hosgeldin diyelim 8) ve kadro oturmus durumda artık calısmalara baslıyacagız (ama su an tatil dönemi ) ;) repertuar da yazılmıs durum da artık konserlerle karsınızdayız diyelim efem :)

burdan öncelikle abaküsün solistine ve sonra tüm abaküs elemanlarına selamlar efendim :)merakla bekliorum umarım her şey güzel olur sizin için ;)

Geri