Trio Party - Ankara

Tüm müzik marketlerde "grup MAÇA" olarak satılan ve DMS müzik'ten çıkan albümümüz grupdaki bir kaç değişiklik nedeniyle şu an size yazacağımız halini almıştır... Grubun yeni ismi TRİO PARTY'dir ve bu yaz sonu beklediğimiz albümümüz bu isimle çıkacak... Tarzda da büyük bir değişiklik oldu... Şu anda kayıdına başladığımız hatta bir kaçını bitirdiğimiz yeni şarkılarımızın tarzı "club rock" olarak biliniyor.. Ama bunun yanında yine bir kaç tane tarz dışı şarkı da var albümde...
Şu anda 3 ayrı sponsor firmayla görüşmelerimiz dewam ediyor...Yakında klip çekimi de başlayacak... Bu arada buradan konser zamanlarımızı, Tv programlarımızı da güncel olarak takip edebileceksiniz... İnternet sitemiz www.trioparty.com 2 haftaya kadar açılacak... Şu anda hazırlandığı için sizlere buradan ulaşacağız... Şimdi size 2 yeni parçamızın bitmemiş hallerini veriyoruz.... Şarkılar henüz bitmedi ama, sizlerden gelicek yorumlar bizim için çok önemli... Umarım beğenirsiniz...

http://rapidshare.de/files/12005306/PARK_-_Bu_bir_rueya.wma.html

http://rapidshare.de/files/12013511/PARK_-_Bitti_her__ey.wma.html

basarilar. 2 sene once bateristiniz studyo da bi kaza gecirmisti. hatta bu sebeple Hotal konserine gelememistiniz. tekrar gecmis olsun ve basarilar kolay gelsin...
Baris

sizin şarkılarınızı dinlemiştim turk rock başlığı altında... Orayı kilitlemişler sanırım :) Bi de buraya yorumumu yazmak istedim... Şarkılar hakikaten çok başarılı olmuş.. gerçek albüm kayıdınızı bir an evvel bekliyorum... Bu arada siteniz ne zaman açılacak?? oradan diğer şarkılara da ulaşabilecek miyiz??

Çok farklı bir müzik... Bu arada bu başlık altında olmanız daha iyi... en azından benim için :) vocaller süper olmuş... bi kaç arkadaşıma daha söyledim... onlarda dinleyip yorumlarını atacaklar :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gelen yorumlar için teşekkürler... Bu arada ewet gitaristimiz eren ve bi konserimizde davulcumuz bi kaza atlatmıştı... Diğer rock sewerlerden de en kısa zamanda yorumlar bekliyoruz...

sizi hiç dinlemedim Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine şarkılarınızı indirdim Şarkılar iyi en azından şuna benziyo buna benziyo diyemedim Kendinize ait bir tarzınız var sizi izleyebiliceğimiz bir konser veya program var mı??

Bar performanslarında son derece beğendiğim bir gruptu maça... Yeni albümün sizlere ba$arılar getirmesi dileğiyle.. Grup olarak ve benim gençliğimin geçtiği stüdyonun :) sahiplerinin albüm çalı$masında ba$arılar dileklerimizi iletiriz.

Kolay gelsin...

haci omer tarman anadolu lisesi senlik konseri. studyoda yangin cikmisti yanliş hatirlamiyorsam. bateristte de yaniklar vardi.. M.Ali'nin bana soyledikleri buydu..

Trioparty demiş ki:
guitar352 demiş ki:
Trio party gerçekten güzel bi isimmiş.
başarılar.

İsim yorumu için teşekkürler... Ancak şu anda bizim için daha önemli olan şey şarkılar hakkındaki yorumlarınız... Şarkıları dinleyip yorumunuzu yaparsanız sewiniriz... teşekkürler..
geçen perşembe aldımıştım kutudan demo cdnizi bu bir rüya'yı sürekli dinler oldum plan b nin vokali de çok güzel olmuş gerçekten doyurucu özgün bir tarz.bu güzel çalışmaların dewamıyla yeni bi tarz yeni bir dinleyici kitlesi sizi bekliyo derim ben.efektlerde süper... :)

internet sitenizde açılmışş...bendee ordan indirdimm şarkılarıı..gerçekten guzel olmuşş...arttıkk albumu bekliicezz heraldee....dewamınıı bekliyoruz şarkılarınnn......başarılarrrr....

internet sitenizde açılmışş...bendee ordan indirdimm şarkılarıı..gerçekten guzel olmuşş...arttıkk albumu bekliicezz heraldee....dewamınıı bekliyoruz şarkılarınnn......başarılarrrr....

Geri